Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Najbardziej wartościowy user roku:
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Top 2010 - Najbardziej wartościowy user roku:

Maniek - |13 Sty 2011|, o 21:37
Temat postu: Najbardziej wartościowy user roku:
Marvin
Fuco
Lawliet
Frasio
Domcior
FeniX
Croccifixio
Maniek

Tratto - |13 Sty 2011|, o 21:49

Zdecydowanie Fenix za to ile czasu musiał spędzić chociażby przy przenoszeniu forum na inny serwer :)
MadEye - |13 Sty 2011|, o 21:56

Zdecydowanie Maniek, najaktywniej działający moderator na PPP, zwykli użytkownicy pewnie nie wiedzą ile trudu trzeba sobie zadać, aby trzymać forum w ryzach. Cross też odwala świetną robotę, ale jednak za krótko jest modem, abym mógł na niego zagłosować. Może w przyszłym roku.
PaoK - |18 Sty 2011|, o 20:20

Wielkie podziekowania dla FeniX'a za to ile robi dla tego forum i za to, ze zawsze ma czas aby pomoc innym. Jego pomoc nie ogranicza sie do napisania jednego-dwoch zdan na dany temat ale zawsze potrafi napisac wyczerpujaca wypowiedz. Moje podziekowania wyrazam poprzez glos na niego ;) pzdr.
Mormegil - |18 Sty 2011|, o 20:24

Mój głos też oczywiście oddałem na Fenix'a.Wprowadził tyle udogodnień na forum przez krótki czas(pół roku?) choćby tą tabelkę z +.Jest zawsze chętny do pomocy i gdy ktoś o coś go poprosi to przeważnie próbuję to zrobić.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group