Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Solo Roku
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Top 2010 - Solo Roku

Maniek - |13 Sty 2011|, o 20:37
Temat postu: Solo Roku
Gibki 14 months

Pari 3rd solo video

Tmkk one year

Kolczak 2 years solo

penspinning Cienki solo video V1 (unofficial)

Keban - |13 Sty 2011|, o 20:39

Pierwszy!
Głos na Gibki 14 months,znakomity spining,magiczny jak urozmaicające go wstawki a do tego genialnie dobrana muzyka,to zasługuje na TOP 2010!

Fuco - |13 Sty 2011|, o 20:47

Aż mi wstyd że z tych naprawdę świetnych, poważnych produkcji wybrałem, co by nie mówić, dość humorystyczną opcję. Ale największe spektrum rozrywki dostarczył mi Kolczak 2 years solo video Kolczaka Solo Video (czy videa, nie wiem czy to odmienić). Poza naprawdę świetnym (specyficznym, to fakt, ale świetnym) penspinningiem dostałem dawkę absurdalnego humoru :D

Gdyby nie fakt że Kolczak wybił się ponad wszystkich najoryginalniejszym pomysłem, to pewnie miałbym ogromny problem. Gibki i Cienki miotą. Czy miotają. U mnie ex aequo (czyt. egzekfo). Pokonał was nie spinning a pomysł :D

Antraksus - |13 Sty 2011|, o 21:06

To tak :
Kurde to jest moja chyba ulubiona produkcja anajmniej czyli Cienki unofficial.
Jest to jeden z moich ulubionych spinnerów z PPP.
Myślałem jeszcze nad solem Pari'ego ale niestety troszke zaliczył regress ;)
Tmkk wolałem Twój styl bardziej dawniej ;) Ale koks.
Kolczak O.o
Gibki magia i penspinning ale jakoś sentyment do Cienkiego ;)

Czajorek - |16 Sty 2011|, o 12:01

Głos na Kolczaka. Humor, spinning ładna, czyli to co w penspinningu (przynajmniej dla mnie) jest najważniejsze. Myślałem jeszcze nad Parim bo w sumie edycja ładna, muzyka (Phil Collins mnie zmiękczył), spining też ale przez kolczaka dostałem taki zastrzyk wesołości xD.
Nikrom12 - |16 Sty 2011|, o 13:02

Głos na Kolczaka, najprzyjemniej mi się oglądało + dobry humor. :)
Kicin - |16 Sty 2011|, o 20:59

Głos dla Pari Najlepiej podobał mi się jego filmik
karolek - |17 Sty 2011|, o 12:06

Zagłosowałem na Pari-ego , najlepiej mi sie podobał jego filmik, choć nie powiem że reszta była beznadziejna, bo kręcicie doskonale :)

Ale Pari zachwyca mnie swoim spinningiem od pory kiedy zacząłem się go uczyć, a takze teraz...

Kolczak - fajnie kręcisz, ale przynajmniej początek filmiku trochę dziecinny :) fajnie, fajnie

vastar - |17 Sty 2011|, o 14:16

Głos na Kolczaka. Dlaczego? Ponieważ jako jedyny stworzył solo, które zawierało trochę dobrego spinningu i humoru jednocześnie, a według mnie ciężko to połączyć.

Pari miał wspaniałą edycję, a Tmkk genialny spinning jak na jeden rok, ale jednak Kolczak miażdży to wszystko swoim genialnym poczuciem humoru.

Kolczak - |19 Sty 2011|, o 20:15

o, wygrałem, dziękuję.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group