Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - White Comssa Mod
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Wasze Modyfikacje - White Comssa Mod

Ryjokop - |13 Sty 2011|, o 15:08
Temat postu: White Comssa Mod
Witam

Przedstawiam wam dziś White Comssa Moda

Dane:
Długość 20,5cm
Waga 13g / opróżniona 12g
Cop=Cog

Plusy
+przyczepne body
+prosty w modowaniu 2/5 w skali trudności
+powszechne w Polsce części
+piszący
+symetryczny

Minusy
- white comssa jest tylko na PDS lub penwishu
- Clear Dr. Grip - penwish

Potrzebne części:


1 PDS comssa
2 commssa
1 lub 2 clear grip dr.grip ( zależy czy chcemy 2 przody )
2 HGG ( Tip )








_________________
Dodatkowo:
2 lub więcej O ringów
ozdobny salior sub ( oryginał jest za gruby podobnie jak duraflash )

Zaczynamy Prace


1) Rozkładamy nasze HGG i bierzemy z niego tylko Tip.



2) Zdejmujemy capy z comssy i robimy "metal comssa cap".



3) Tniemy Dr.Gripa ( clear lecz może być ale wtedy mod straci ten smak ) na pół lub tniemy 2 i bierzemy 2 przody lub tyły i zakładamy na capy comssy.



4*) Dodajemy ozdobnego salior suba ( kawałek, może też być kolorowy O ring ) i małego czarnego O ringa pod Dr.Gripa tak by był założony na tip HGG.



5*)Możemy opróżnić white comsse by wkład nie latał po całym wnętrzu.

Gotowy Mod :smile: :



Możliwe Problemy :

Cap comssy nie pasuje na Backplugin white comssy ??
Owiń go minimalnie taśmą teflonową i będzie pasować / nie radze dawać backplugina comssy ( zwykłej ) bo i tak ci to nic nie da.

Proszę o opinie^^
Pozdrawiam Ryjokop


@edit: Viperowiec widziałeś gdzieś na forum tutorial do metal comssy, a co dopiero white?? Jak by jakiś nowy użytkownik chciał złożyć któryś z tych modów nie wiedziałby jak go zrobić. Po to ten tutorial.

@edit2 : beat_8, oj sorki no może jest, ale wydaje mi się że nadal ten tutek jest lepszy dla początkujących. I moja white comssa Mod jest na white comssie a nie cartoon.

Him - |13 Sty 2011|, o 15:17

dla mnie bezsensu tutek. co za problem włożyć do cap tipy i przeciąć na pół dr.gripy i wsadzić je na cap ;/
beat - |13 Sty 2011|, o 15:24

http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=4207

?

Hawk - |13 Sty 2011|, o 15:25

Moim skromnym zdaniem jest już taki mod.
floostar - |13 Sty 2011|, o 15:56
Temat postu: Re: White Comssa Mod
"Ryjokop" napisał/a:

Minusy
- PDS comssa jest tylko na PDS lub penwishu
- Clear Dr. Grip - penwish



Chyba żartujesz... Pds comssa na penwishu?'
Gdzie ty tu masz pds comsse? :facepalm: Tu masz w tucie tylko white i black comsse...
A Clear gripa tornado nie dostaniesz na PensFactory? lol... tut bez sensu. Beat_8 dobrze zapodał link. Pozdro Gilu ;d

A tak btw. To nabijasz tematy i tyle. nie wiem w czym lepszy jest ten tut od tamtego.

Burning Man - |23 Sty 2011|, o 05:08

ryjo kto tak pieknie równo pociął gripy?? :cool:
a tak poza tym to tut bezsensu a i tymi gripami durka serio ale to serio zje........... calego moda bo on tam powinien mieć czarne wejscia a nie zielone nie wiem czy ty nie masz gusty czy jakies problemy z zrobieniem czegoś fajnego a jak juz robisz tuta do jakiegos moda kogos innego to podaj kto go zrobił a nie bo jacyś nowi pomysła, ze sam go sobie zmajstrowałeś w swojej piwnicy o nazwie MODOLABORATORIUM
a jak juz chcesz coś założyć to zamiast durków walnij anyballe anie taki mini szajs

dominc8 - |23 Sty 2011|, o 12:33

Mi się nawet podoba.

Masz szczęście, ze zmieniłeś posta. Każdy ma prawo do własnej opinii. Ostrzegam na przyszłość. L.

Parendom - |11 Lut 2012|, o 20:07

Nie obchodzi mnie czy taki pod już był. Mi się TEN super podoba. I ten zielony sailor, to strzał w dychę!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group