Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Która ręka
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Tutoriale - Która ręka

jachuk1 - |8 Sty 2011|, o 23:50
Temat postu: Która ręka
Witam.
Zaczołęm od niedawna kręcić penem i mam dylemat jestem leworęczny a prawą
kręci mi się trochę lepiej.I takie mam pytanie którą kręcić.

Matek - |8 Sty 2011|, o 23:56

Kręć tą, którą ci się lepiej kręci.
Antraksus - |8 Sty 2011|, o 23:57

Albo kręć 2p2h dwa peny w dwóch rękach.
Hawk - |9 Sty 2011|, o 08:54

Perez jest praworęczny, a kręci lewą więc to raczej nie ma znaczenia, którą ręką kręcisz. Kręć, którą ci wygodnie i tyle.
essEE - |9 Sty 2011|, o 08:58

To moze byc przydatne na lekcjach :] Krecisz prawa a lewa piszesz :> ja niestety obie rzeczy (pisanie i krecenie) robie prawa.
Gutek - |9 Sty 2011|, o 09:49

ja mam tak samo jestem leworeczny a krece prawa i tu potwierdzam slowaessEE, lewa pisze prawa krece :P
Fuco - |9 Sty 2011|, o 12:04

Myślę że ciekawą inwestycją będzie kręcić prawą (: Wtedy, przynajmniej teoretycznie, może ci być łatwiej w przyszłości przenieść umiejętności na drugą rękę ^^
Ja niestety kręcę swoją wiodącą ręką i na lewej nie powtórzę nic poza fundamentalami.

Czajorek - |9 Sty 2011|, o 14:39

Fuco, zgadzam się Tobą wtedy jachuk będzie miał większe pole manewru bo kręcić obiema rękami to jest wyczyn (dla mnie przynajmniej) ;] Prawa ręka Cie rozboli transfer do lewej i jedziesz dalej ;D Ja lewą rękę mam taką jakąś koślawą ale też coś zakręcę xD
Perez - |9 Sty 2011|, o 19:11

Dzięki temu że kręcę lewą ręką, sam się czasami dziwię jakie triki potrafię zrobić prawą.
ułatwia mi to nawet naukę nowych trików na mej gorszej prawej ręce


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group