Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Nowy pomysl dodawania filmikow
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Opinie, pytania i prośby, pomysły (Opinions & requests) - Nowy pomysl dodawania filmikow

Adio - |30 Gru 2010|, o 00:07
Temat postu: Nowy pomysl dodawania filmikow
Dzis wpadlem na pomysl aby szybko i latwo "wrzucic" na forum jakis film/ik.

Otoz pod postem ktory chcemy napisac mamy zielony napis: "Kliknij, aby dodac zdjecie do wiadomosci" (przed "aby" nie ma przecinka, a byc powinien; mozna by to zmienic :P ). Co Wy na to - oczywiscie jesli jest taka mozliwosc - zeby bylo cos jak: "Kliknij, aby dodac film wideo do wiadomosci"?
IMO ulatwilo by to funkcjonowanie na forum.
Nie wiem czy tak sie da, wiec tu pytanie do naszej kochanej administracji: Czy byla by mozliwosc wprowadzenia w zycie mojego wyzej opisanego pomyslu?

Nie bylo by to chyba nic innego jak zrobienie odsylacza do jakiegos darmowego serwisu hostingowego jak to jest zrobione w przypadku zdjec z fotosik.pl.

Wiec zakladam ankiete. Glosujcie, ale piszcie pod tematem co o tym sadzicie.

Prosze o opinie rowniez administracji i napisanie czy w ogole jest cos takiego mozliwe...

FeniX - |30 Gru 2010|, o 00:33

Jak mi znajdziesz serwis hostingowy wideo, który udostępnia podobną funkcję, jak fotosik (czyli stronka specjalnie przeznaczona do wrzucania zdjęcia i wstawiania odpowiedniego kodu dla niego), to popatrzę.

Na chwilę obecną wszyscy wrzucają na YT, a nie widziałem usługi umożliwiającej podpięcie wysyłania filmu pod forum. A na rozkminianie własnego rozwiązania choć trochę tak wygodnego jak to z fotosika nie mam czasu, a jak czas mieć będę, to będę miał inne rzeczy do pisania dla forum. ;)

Adio - |30 Gru 2010|, o 14:03

Wlasnie dlatego sie spytalem czy jest taka mozliwosc... Bo sam nie wiedzialem :p
Nie znam sie na komputerach, programach i w ogole jakos nie przepadam za informatyka.
@Feńcio: Nie mam pojecia jaki to serwis by mogl byc.
Ale moze ktos kto w tym siedzi by sie wypowiedzial, bo ja jak pisalem - nie znam sie i nie orientuje sie w tym kompletnie...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group