Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Penmacher 1/2010
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Artykuły - Penmacher 1/2010

Gucio - |28 Gru 2010|, o 17:22
Temat postu: Penmacher 1/2010


http://issuu.com/gucio/docs/penmacher_1

Zachęcam do komentowania!

FeniX - |28 Gru 2010|, o 20:01

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym numerem naszej nowej forumowej gazetki. :) Dziękuję wszystkim autorom za stworzenie jej. :)
Keban - |28 Gru 2010|, o 20:57

Ładnie sklecone,przejrzyste i ciekawe czyli po prostu świetne a do tgo motywuje redaktorów do robienia czegoś
Pomysł jak najbardziej pozytywny czekam na następną część ;)
Pari chylę czoła Twemu opowiadaniu o średniowiecznym penspinnerze

Malfroy - |28 Gru 2010|, o 21:25

Przeczytałem całość (oO) i powiem iż całkiem zacne :P Przyjemnie się czytało, fajna oprawa, ogólnie widać kawał dobrej roboty, oby tak dalej :]

dementuje pogłoski jakoby jestem alkoholikiem -,-

Tratto - |28 Gru 2010|, o 21:29

ooooo bardzo chętnie przeczytam :) piszę głównie po to aby pochwalić wszystkich za inicjatywę:D jeszcze zedytuję po przeczytaniu ale to pewnie jutro bo umieram teraz :D
Sky Blue* - |28 Gru 2010|, o 22:33

Przeczytałem! dobre nowośći i z chcęcią przeczytałem.

Ale fajnie, w Niemczech będzie Penwish z żoną^^

musk - |29 Gru 2010|, o 00:33

Panowie! Kawał. Świetnej. Roboty.

powodzenia w dalszej pracy!

oljan - |29 Gru 2010|, o 00:34

Ja chce żeby już był marzec... :)
Tvister - |29 Gru 2010|, o 01:08

Łoooo, zaskoczony jestem niezmiernie. Nie powiem, bardzo przyjemnie się czytało.

Pod względem wizualnym przyzwoicie. Neptun kawał dobrej roboty wykonał. Całość wygląda bardzo profesjonalnie. Jedyne, do czego mógłbym się przyczepić, to mała stosunek obrazków do tekstu. Przydało by się więcej rzeczy, na których można zawiesić na chwilę oko, np. przy dossier jest niebrzydka fotka całkiem fajnie wsadzona między wiersze.
Do tego trochę irytują mnie te loga po bokach stron. Może to tylko moje chore fazy, ale jakoś mi nie pasują do całości. Proponował bym zmienić ich położenie, albo całkiem usunąć.

Dosyć wysoki poziom trzyma wartość merytoryczna gazetki, chociaż w Pentrixie było więcej artykułów z tego co pamiętam (bo nie mogę go znaleźć na dysku :f). Odrobinę za dużo kolokwializmów się wkrada. Celem była chyba łatwość odbioru, ale nie przesadzajmy. :q
Niezły artykuł Pariego. Bardzo mi przypadł do gustu. Coś dłuższego bym prosił następnym razem, bo fajnie się czyta. ; ) Ummm, co tam jeszcze, a tak! Recenzje collabów - suabe. Zamiast skupiać się na każdym z osobna lepiej by było opisać powiedzmy dwa najlepsze i dwa najgorsze combosy, albo te które najbardziej luba najmniej autorowi zapadły w pamięć. Sposób w jaki teraz jest to przedstawione, jest nudnawy z deka. W następnym numerze moglibyście dodać listę najciekawszych collabów ostatniego kwartału. Same tytuły, tak z 5 do 10. Myślę, że jest wiele osób takich jak ja, które oglądają jakieś ciekawsze produkcje raz na ruski rok, a tak miałbym wszystko w jednym miejscu w dodatku sprawdzone i polecone, więc warte obejrzenia. Bardzo, ale to bardzo dobry pomysł z sekcją "Nowe Talenty". Pojawienie się w takim artykule poniekąd jest łechtaniem ambicji młodego penspinnera, co na bank ma pozytywny skutek. :d Przydało by się więcej info ze świata. Swego czasu TEK robił te swoje cotygodniowe programy. Podpatrzcie schemat przedstawiania tych informacji. Z tego co wiem, Lawliet ma sporo kontaktów na zagranicznych boardach, więc jak uda wam się przekonać go do współpracy, to ta sekcja mogła by się zwiększyć.

Jak tak subiektywnie patrze na cały artykuł, nasuwa mi się jedna myśl, mianowicie wszystko mogło by być dłuższe. Oczywiście odwaliliście kawał dobrej roboty, ale mam nadzieje, że gazetce w miare rozwoju będzie przybywało stron. :q

Maksym - |29 Gru 2010|, o 01:22

Na firefoxie miałem problemy z powiększeniem, specjalnie zassałem operę i powiem że było warto.

Odpowiednia częstotliwość wydawania. Ciut krótko bo w kwartale wydarzyło się dużo więcej bardzo ciekawych rzeczy. Miejmy nadzieję że wszyscy redaktorzy się w to wciągną i że następny numer będzie dłuższy. W maju KSW i 2 numer. Tylko czekać.

Trans - |29 Gru 2010|, o 10:12

Super! : ) Mi się na prawdę podobało. Nie mogę się doczekać nowego numeru : )
Gucio - |29 Gru 2010|, o 12:51

Tvister: dzięki za obiektywne uwagi (; następny będzie lepszy, i bogatszy o to co w nich zawarłeś! przynajmniej część z nich ;d


Jeśli ktoś chciałby wyrazić swoją opinie na temat błędów, jak i merytorycznej treści artykułów, bardzo prosimy o zwracanie uwagi, gdyż to pomoże w rozwoju gazetki.

Maniek - |29 Gru 2010|, o 14:13

Całkowicie zapomniałem, że jeszcze ktoś prowadzi prace nad naszym magazynem, zatem niespodzianka niezwykle wielka ^^

I to niespodzianka bardzo miła, bo jestem niesamowicie zaskoczony ;)
Wyszło naprawdę bardzo dobrze, są artykuły, które bardzo mi się podobają, są jednak również rzeczy, które osobiście przypadły mi mniej do gustu. Zarówno te pozytywne aspekty jak i te trochę mniej, postaram się przytoczyć w dalszej części wypowiedzi.

Najlepszym według mnie artykułem jest wywiad z Erirorem ;)
Wystarczyło, że przeczytałem sam nagłówek, żeby od razu pozytywnie nastawić się do całego magazynu! Według mnie wywiad jest bardzo profesjonalnie poprowadzony, pytania są ciekawe, odwołują się również do naszej społeczności i jej problemów. Majstersztyk!

Kolejnym fajnym artykułem jest wywiad z Thelianem.
Niesamowicie ciekawy, ponieważ przybliża nam informacje na temat brazylijskich pen spinnerów oraz po części świata, który jest zupełnie inny od nas. Szkoda tylko, że tak niewielu polskich pen spinnerów jest na emigracji. Myślę jednak, że wywiad np. ze Skeletonem byłby wspaniała kontynuacją serii takich wywiadów ;)

Podoba mi się artykuł o Fuco.
Ogólnie dobrym pomysłem wydaje mi się przybliżanie sylwetek pen spinnerów, a jeszcze lepszym byłoby przypominanie o starych wyjadaczach, którzy już jakiś czas temu odeszli na emeryturę.
Szkoda tylko, że w samym artykule jest tak mało wypowiedzi Fuco. Świetne są te wypowiedzi Szajbona, który opisuje nam Fuco ze swojej perspektywy, jednak jego wypowiedzi zajmują ponad połowę artykule, dlatego wydaje mi się, że przyćmiewa bohatera.

Nowości ze świata to konieczny punkt programu. W tym numerze wyszło Wam dobrze- dostaliśmy informacje, które dla większości są nowością.
Mam nadzieję, że w kolejnych numerach, również będziecie nas czymś zaskakiwać i jednocześnie poszerzycie trochę ten dział.

Relacje z meetingu przyjemnie się czyta, aczkolwiek bez szału. Ci co byli na meetingu najlepiej odczuwają panującą na nim atmosferę. Ponadto, większość przeżyć i tak jest zazwyczaj opisywana w temacie poświęconemu konkretnemu meetingowi.

Kolejnym artykułem jest "Penspinning w średniowieczu" i tutaj według mnie też bez fajerwerków. Tvisterowi podobało się historia, o azjatyckim prekursorze pen spinningu, dla mnie jednak była nudna. Ciekawsza jest druga część artykułu, jednak jak dla mnie zbyt krótka w porównaniu ze wstępem w postaci historyjki.

Najnudniejszym artykułem, którego nie jestem w stanie się przemóc i przeczytać całego są recenzje collabów.
Każdy widział wymienione w nim filmy, każdy wyrobił sobie na ich temat własne zdanie. Większość została powiedziana w tematach im poświęconych. Uważam, że znalazłoby się wiele ciekawszych pomysłów na miejsce tych recenzji.

Co do tego logo, o którym wspomniał Tvister jestem podobnego zdania. Mnie również rzuciły się od razu w oczy i raczej pozbyłbym się ich w następnym numerze ^^

MEGA PLUSIK za cała pracę!
I oby tak dalej ;)

Fuco - |29 Gru 2010|, o 17:10

Maniu, głupio tak mówić o sobie ^^ I tak się namęczyłem żeby to wycisnąć, moim zdaniem w przyszłych numerach powinniście pytać o opinię 2-3 osób ^^ (Aż strach pomyśleć co powiedziałby o mnie cross xd)

Świetna robota! Nie spodziewałem się aż tak fajnej oprawy, szacunek. Cieszy mnie sekcja niusów ze świata, sam przestałem już śledzić zagraniczne boardy, miło byłoby widzieć to jeszcze troszkę rozbudowane (:

Moonshine - |29 Gru 2010|, o 21:27

Co do tego artykułu nie będę się wypowiadał bo wszystko zostało powiedziane, a jak nie to zostanie, ale można by było zrobić rubrykę pt. "Czym jest penspinning". Co penspinner to inne spojrzenie, więc mogłoby być ciekawie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group