Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Problem
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Tutoriale - Problem

Szajkk - |7 Gru 2010|, o 15:28
Temat postu: Problem
Witam, otóż mam problem - przy kręceniu bardzo przeszkadzają mi tipy. Umiem już sporo bez tipów i mam takie pytanie: Czy przyzwyczaić się do kręcenia z tipami czy mogę kręcić bez. Bo przypuszczam żę trochę by to trwało.
Maniek - |7 Gru 2010|, o 16:55

Na początku mojej przygody z pen spinningiem, dodanie tipów do moda również, którym wówczas kręciłem, również obniżało moją wygodę kręcenia. Niewygoda ta w dotyczyła tricków z rodziny infinity.

Do tipów idzie się przyzwyczaić, a biorąc pod uwagę, że jest to główny element decydujący o masie i momentum długopisu, IMO powinieneś je zostawić.
No chyba, że rzeczywiście ciągle będzie sprawiało Ci to pewien dyskomfort, wtedy możesz z nich zrezygnować. Aczkolwiek jak wcześniej mówiłem, jest to tylko kwestia przyzwyczajenia.

budyn01 - |7 Gru 2010|, o 16:56

Kręcę od kilku dni ale wydaje mi się ze to nie ma różnicy, przecież nie każda modyfikacja ma tipy ;]. A skoro Ci przeszkadzają to je odczep :>
Mystogan - |7 Gru 2010|, o 23:23

Ewentualnie możesz kręcić modami bez tipów (np. Stylish Pirat), lub takimi, w których tip wystaje na +/- 4mm (np. Żółty Mod). Ja kręcę Żółtym i nie odczuwam żadnego dyskomfortu z tym związanego.
Szajkk - |8 Gru 2010|, o 08:06

Dzięki bardzo. Będe powoli się przyzwyczajał do tipów, lecz na razie nie mam zamiaru dodać ich do moich wszystkich modów :wink:

Thx all.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group