Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Ile kręcicie ?
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Śmietnik - Ile kręcicie ?

_XxMakaxX_ - |5 Gru 2010|, o 17:02
Temat postu: Ile kręcicie ?
Ja 1 dzień :) (zaczynam)
[color=olive]

floostar - |5 Gru 2010|, o 17:08

imo temat bez sensu/do zamknięcia. jak chce się sprawdzić ile kto kręci, to sprawdza sobie w profilu tej osoby. dziękuję, dowidzenia.

@down: kurcze. przytkało mnie.

_XxMakaxX_ - |5 Gru 2010|, o 17:11

ja nie mam ostrzerzen a tak jak ty a pozatym spolecznosc dobry temat dziecko neo

To nie pierwszy i nie ostatni dzis zgloszony Twoj post. Dam Ci jednego warna, chloniesz moze. Ogarnij sie chlopie, bo to szczyt trollowania. Warn za obraze.

L.

Antraksus - |5 Gru 2010|, o 17:13

Dziecko? Ty masz 11 lat. On 15 więc proszę nie rób z siebie nie wiadomo kogo. Floostar ma rację jak masz podane w profilu kto od kiedy kręci. IMO temat bez sensu.

Nie karm trolla, ostrzegam.

L.

_XxMakaxX_ - |5 Gru 2010|, o 17:16

nie bez ssensu bo za miesiac zobaczy sie ile spoleczensta dlugo krenci a ile nie a pozatym WON

Olol. Drugi warn, bo tak byc nie moze.

L.

floostar - |5 Gru 2010|, o 17:19

"_XxMakaxX_" napisał/a:
nie bez ssensu bo za miesiac zobaczy sie ile spoleczensta dlugo krenci a ile nie a pozatym WON

Widzę, że jesteś bardzo miłym i tolerancyjnym dzieckiem. KRĘCI I "POZA TYM". Mimo twojej wypowiedzi, dalej nie rozumiem celu tematu. Zaraz dostaniesz warna za nie edytowanie postów i spamowanie w temacie. Pozdrawiam.

@Edit: Pozdrów przy najbliższej okazji Harna$ia :)
@Edit2: i Antraksusa też ;d
@Edit3: Proszę o nie usuwanie tematu! ;d Teraz jadę na zakupy, ale po zakupach chcę się pośmiać więc proszę o zostawienie tematu na jego miejscu. Z góry dziękuję- Flóś.

Zniżasz się do jego poziomu, ostrzegam, nie ripostuj, bo i Ciebie czeka czerwony prezent.

L.

Prikos - |5 Gru 2010|, o 17:19

No popieram przed mówców temat bez większego sensu. Moim zdaniem Ty sobie tematy nabijasz to już dzisiaj siódmy i wszystkie bez sensu, typu "jak zrobic sonica, pomuc prszę"... :facepalm:

Karmienie trolla. Jak wyzej ostrzegam.

L.

Antraksus - |5 Gru 2010|, o 17:19

Krenci spoleczensta ssensu :facepalm: Nie rozumiem wbij na UPSB tam jest międzynarodowy.
Zakladasz temat na publicznym forum a teraz piszesz WON ? :Facepalm:

Niszczysz imię Krośćienka na PPP jak to powiedział Harna$

J/w. Nie rob tego.

L.

_XxMakaxX_ - |5 Gru 2010|, o 17:37

zal a harnasia znam
Lawliet - |5 Gru 2010|, o 17:41

Zamykam. Nie trollujcie, nie znizajcie sie do poziomu pewnych ludzi.

_XxMakaxX_, Ciebie ostrzegam, nie przeginaj , bo 2 warny w tym temacie juz zarobiles / as.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group