Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Smartin One Year
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Pokaż co potrafisz - Smartin One Year

f3ken - |28 Lis 2010|, o 13:45
Temat postu: Smartin One Year
Cześć. Na początku chciałem podziękować wszystkim, którzy podsuwali mi różne pomysły i rozkminy :)

Comba na to "solo" nakręcałem około 2 dni. Po prostu zapomniałem o tym i przypomniałem sobie 24.11, czyli 2 dni przed minięciem 1 roku.

Wysyłam film 28.11, a nie 26.11 ponieważ wcześniej nie miałem dostępu do kompa i nie miałem jak wrzucić :d.

Jeszcze raz dzięki wszystkim za wszystko (:


Wersja HQ na YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=FB2FtNsC8ZU

Nie wyszło rewelacyjnie bo czas mnie gonił, ale myślę, że najgorzej też nie jest.

Miłego oglądania.

;)

ShaiiboN - |28 Lis 2010|, o 14:05

Pierwsze kombo wyjefacza po całości, piękny styl masz tam, dobry kąt i długopis. Zostań przy tym jak najczęściej, w sumie na KT też w takim kącie powinno wyglądać przednio. Ale jak nagrywasz solo, to nie robisz tego w 2 dni, zapamiętaj. Solo ma pokazać jak najwięcej, więc IMO miesiąc na solo to minimum.

Co do ogólnego spinningu, to jest różnorodnie, acz, brakuje trochę dynamiki i płynności. Przyjdzie z doświadczeniem, tylko musisz ćwiczyć. Ogólnie każdy penspinner powinien dążyć do tego, żeby wyglądało to tak, jakby długopis sam się kręcił, a u ciebie widać dużą ingerencję w ruch pena i pewną ciężkość w wykonaniu. Pierwsze kombo pod tym względem było najlepsze.

Ogólnie jak na rok jest bardzo dobrze, ćwicz dalej i pamiętaj o dynamice.

ExaR. - |28 Lis 2010|, o 20:33

No, no, pozamiatałeś tym pierwszym kombem :D

Może się nie znam, ale pierwsze combo było przepiękne <33 Tylko tak dalej :D

Reszta w sumie też dobra, ale pierwsze x33


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group