Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Grupa I(serduszko)PenSpinning
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Opinie, pytania i prośby, pomysły (Opinions & requests) - Grupa I(serduszko)PenSpinning

Prikos - |10 Lis 2010|, o 17:40
Temat postu: Grupa I(serduszko)PenSpinning
Nie wiem kto, i kiedy tą grupę założył, ale co wy na to aby to reaktywować? To całkiem niezła reklama dla PenSpinningu. Trzeba by było trochę to przerobić (dodać link do forum etc.). Na pewno większość ma konto na NK.pl. Co wy na to?

Macie link do tej "reklamy PenSpinningu"
http://nk.pl/grupy/9661

Volt - |10 Lis 2010|, o 17:46

Cyt. Kuba Wojewódzki "Jestem na tak." ;P
Prikos - |10 Lis 2010|, o 17:49

Ale na serio, zapisałem się i ludzie tam gadają, że po prawie roku kręcenia składają Twisted Sonic + Infinity
Co to ma być?
Reklama dla PenSpinningu?

Kazuke - |10 Lis 2010|, o 17:59

Cytat:
Twisted Sonic + Infinity
Ale jak tak samo? oO Nie umiem :D .

Według mnie pomysł jest bezsensowny. Dlaczego? Staram się unikać portalu nasza-klasa.pl. Już dawno usunąłem tam konto i w pełni serca się z tego cieszę. Niby jak to by promowało penspinning? Ludzie by dodawali kolejną fikcyjną organizację do znajomych i rósł by ich "Sw33T" respekt. Według mnie tego typu akcje ośmieszają forum. Lepiej będzie jak będziecie łazić po mieście i pokazywać ludziom, że jest coś takiego jak penspinning i jak on wygląda.

To tyle ode mnie. Nie chce mi się więcej pisać.

Manti - |10 Lis 2010|, o 18:56

"Prikos" napisał/a:
Ale na serio, zapisałem się i ludzie tam gadają, że po prawie roku kręcenia składają Twisted Sonic + Infinity
Co to ma być?
Reklama dla PenSpinningu?

Co Cie interesuje jak ludzie kreca i co potrafia? v.v
Sam jestem w tej grupie i aktywnie sie tam udzielam, to sa naprawde w porzadku ludzie i nie rozumiem jak mozna ich skreslac, bo nie kreca 50 bustow. A Ty, po cichu sugerujesz, ze to sa nooby i robia obciach PPP... Pen spinning jest (albo przynajmniej powinien byc) zabawa, o czym niestety wiele osob zapomina.

Mormegil - |10 Lis 2010|, o 19:04

Tu macie też taką grupę tylko że tam są ludzie z forum Mikulew Domcior Manti etc


http://nk.pl/#grupy/9362

Prikos - |11 Lis 2010|, o 14:46

Tu Manti masz rację, ale dlaczego tu nie rozmawiają o tym, np: Jak zrobić dany trick? Tylko tam siedzą, na forum grupy każdy może wejść i zobaczy, że to jest trudne i po roku kręcenia też nie będzie w tym dobry. Może nie znają linku do forum, nie wiedzą, że coś takiego istnieje?
Akeien - |11 Lis 2010|, o 17:51

Jaki to ma sens? Kocham penspinning. Nie ma sensu afiszowanie się z tym, ale grupa sama w sobie może być. Jak skupia penspinnerów to ok.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group