Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Promo 2 - Blast!
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Media (Filmy Polaków) - Promo 2 - Blast!

Lawliet - |7 Lis 2010|, o 17:22
Temat postu: Promo 2 - Blast!

Wersja HQ na YouTube

Maksym - |7 Lis 2010|, o 17:58

Brzydko!
Brzydka muzyka. Wyłączyłem głośniki po 10 sek.
Brzydkie pazury, czy tych spinnerów nie stać na obcinarki?
Brzydkie.

Łatwa edycja to plus. I ładne zdjęcie w 2:13.

.

Globock - |8 Lis 2010|, o 15:51

Jeśli chodzi o post przedmówcy to zgodzę się jedynie co do paznokci. Muzyka brzmi jak opening jakiegoś anime, kręcenie fajne, nic do zarzucenia.
7Seventh7 - |10 Lis 2010|, o 14:09

"Maksym" napisał/a:
Brzydko!
Brzydka muzyka. Wyłączyłem głośniki po 10 sek.
Brzydkie pazury, czy tych spinnerów nie stać na obcinarki?
Brzydkie.

Łatwa edycja to plus. I ładne zdjęcie w 2:13.

.



ile jeszcze bedziesz flamił i hejcił to co on wrzucil? i powiedz czy robisz to tak dla zasady ?

ładny spinning a muzyka średnia,

Ja mam podobne zdanie, czy to znaczy, że hejtuję?
Maniek



ta imo hejcisz, bo robisz tak pod prawie każdym jego postem, filmikiem etc albo zazwyczaj jest klotnia gdzie napisze ktorykolwiek z nich.

ofc zrozumiesz że nie jest to odniesione do cb,

Pozwol, ze cos wyjasnie. Maksym i Maniek mnie obchodza tyle , co nic, gardze nimi i nie obchodzi mnie zdanie osob, ktorych "gusta" sa okropne (jak dla mnie). Nie potrzebuje prawnika, niech amatorzy komentuja, dzieki za wsparcie , ale daruj sobie :P





broń Boże nie próbuje być twoim prawnikiem ale nie widze sensu w ciągłym hejcie i flejmie.

Maksym - |10 Lis 2010|, o 15:54

"7Seventh7" napisał/a:

ile jeszcze bedziesz flamił i hejcił to co on wrzucil? i powiedz czy robisz to tak dla zasady ?

ładny spinning a muzyka średnia,



O dobrze że napisałeś bo nawet nie wiedziałem że wrzucił to L.
L - edycja mi się podobała.
Nie wiem czemu tak sądzisz. Wypowiedziałem się co mi się nie podobało.
Film jest brzydki, muzyka mi się nie podoba - nie lubię śpiewających przedstawicieli rasy żółtej...

Mam się tłumaczyć z mojego gustu? To głupota. "O gustach się nie dyskutuje."

Precel - |10 Lis 2010|, o 18:48

"Lawliet" napisał/a:
Pozwol, ze cos wyjasnie. Maksym i Maniek mnie obchodza tyle , co nic, gardze nimi (...), niech amatorzy komentuja,

Ktoś wyraża swoją opinię na temat Twojego filmiku, który co tu dużo mówić nie jest najwyższych lotów przez bardzo prostą edycję i nie dopasowanie comb do muzyki, a Ty od razu nim gardzisz i uważasz go za amatora. Spróbuj liczyć się z czyimś zdaniem i wysłuchać co ma ktoś to powiedzenia a możesz się wiele nauczyć. Nawet od "amatorów".

Już kilka razy zauważyłem na tym forum, że bardzo łatwo wpadasz w konflikty z innymi użytkownikami. Niedawno objąłeś urząd moderatora. Nie uważasz, że to zmusza Cię do zmiany Twojego zachowania wobec innych użytkowników forum? Powinieneś być bardziej wyrozumiały.

Mimo braku jakieś fajnej edycji to comba są naprawdę ładne. Filmik obejrzałem cały, a combo Hala uważam za jedno z jego najlepszych, bardzo mi się podobało.


O, i ten sie odezwal, co mnie w na jakich mitingach flami :D Pozwol, ze tutaj pozostawie to bez komentarza, jak chcesz zebym cie polfamowal, podbij na GG :*

oljan - |10 Lis 2010|, o 20:10

"Precel" napisał/a:
Już kilka razy zauważyłem na tym forum, że bardzo łatwo wpadasz w konflikty z innymi użytkownikami. Niedawno objąłeś urząd moderatora. Nie uważasz, że to zmusza Cię do zmiany Twojego zachowania wobec innych użytkowników forum?
"Lawliet w poście Precla" napisał/a:
O, i ten sie odezwal, co mnie w na jakich mitingach flami :D Pozwol, ze tutaj pozostawie to bez komentarza, jak chcesz zebym cie polfamowal, podbij na GG :*


Hmm. Jakby to ująć Lawliet chyba nie przeczytałeś ze zrozumieniem posta Precla.

W filmie podobały mi się comba. Muzyka już nie specjalnie ale to z tego samego powodu co kilku innym osobom. Nie pasowała.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group