Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Grupy w dziale modyfikacje
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Opinie, pytania i prośby, pomysły (Opinions & requests) - Grupy w dziale modyfikacje

Prikos - |6 Lis 2010|, o 14:19
Temat postu: Grupy w dziale modyfikacje
Ostatnio wpadłem na pomysł podzielenia działu modyfikacje (być może i "wasze tutoriale") na grupy. Chodziło by głównie o to, aby milej się szukało modyfikacji dla siebie.
Np.
Modyfikacje, a tu dwa tematy:
- Modyfikacje Jednostronne
- Modyfikacje Dwustronne (symetryczne)
Można by było jeszcze bardziej podzielić dla wygody, np:
Modyfikacje Jednostronne:
- Mx'y i jego wariacje
To taka moja propozycja, na ułatwienie sobie życia. Potrzeba by było więcej moderatorów tego działu więc coś by się wymyśliło.
Mam jeszcze kilka pomysłów na usprawnienie pracy i wydajności forum.
Podział został stworzony, tu macie link do podziału:
www.forum.penspinning.pl/...p=174598#174598

DisC - |6 Lis 2010|, o 14:48

Moim zdaniem duperel ale przydatny szybciej znajdzie się to czego się szuka :) Dobry pomysł.
Akeien - |6 Lis 2010|, o 15:04

Tak ciężko na SB zarzucić pytaniem o jakiegoś dobrego SC? Zresztą też nie ma tam tylu modów, coby dzielić na kategorie.
asiek99 - |6 Lis 2010|, o 15:05

Proste i prymitywne aczkolwiek pomysłowe i przydatne :) często sama nie zauważam modyfikacji którą chcę zauważyć ponieważ szybko przeglądam ;P
Prikos - |6 Lis 2010|, o 15:11

Właśnie o to chodzi, wtedy by można dorzucić kilka z poczekalni typu:
Jumping Pirat
Retractable Flexgrip MX
I wiele innych, dobrych modyfikacji, bo tam jest kilka "pereł"

Highlander - |6 Lis 2010|, o 15:47

Według mnie bardzo dobry pomysł. Szybciej się znajdzie, można dać dział z modyfikacjami dla początkujących itd. Jestem jak najbardziej za. :mrgreen:
Cr3atiV - |6 Lis 2010|, o 19:01

"Akeien" napisał/a:
Tak ciężko na SB zarzucić pytaniem o jakiegoś dobrego SC? Zresztą też nie ma tam tylu modów, coby dzielić na kategorie.


To samo chciałem stwierdzić, nie ma tam aż tylu modów, tak poza tym po co? Osoba która będzie zainteresowana daną modyfikacją, bez problemu odnajdzie ją w dziale, btw. istnieje też coś takiego jak "szukajka działu" na samym dole, i wystarczy nazwa moda aby go odnaleźć w gąszczu tematów.

Oczywiście przeciwko temu też nic nie mam, lubię być dyplomatom i trzymać neutralność.
(Nie chcę się nikomu narażać)

Marvin - |6 Lis 2010|, o 19:17

Kiedyś sam podzieliłem modyfikacje na SC i DC(ale dodałem także do nich opis z recenzji i trochę tekstu i post był za długi i nie mogłem go umieścić), a następnie w kategoriach wagowy 13-14g 15-16 itd. według mnie takie coś jest przydatne, ale trochę innaczej zrobione, np. temat z podziałem tych modyfikacji i linki do nich na forum. Dla czego takie coś byłoby dobre? Np. Osoba lubiąca lekkie mody SC nie musiała by przeglądać całego działu modyfikacje, a zajrzała by tylko do takiego tematu i po sprawie.



Jak coś to mogę to zrobić w takiej formie jak napisałem.

oljan - |6 Lis 2010|, o 21:49

Może wyszukiwarka? Taka jakby mini ankieta. Typu:

Długość
Ciężar
SC czy DC
Jakieś ulubione części
itp.

Wtedy samo by znajdowało preferowane modyfikacje i spokój :D

musk - |6 Lis 2010|, o 22:25

Zdecydowanie najprostszym i najbardziej naturalnym rozwiązaniem jest tak jak to Marvin pisał, temat z podziałem i odnośnikami. Łatwe, a skuteczne.

Oczywiście jeśli ktoś czegoś takiego potrzebuje, bo ja np. nie ;d

Miko - |7 Lis 2010|, o 14:02

Właśnie też o tym myślałem :razz: myślę że to bardzo się przyda :mrgreen:
Prikos - |7 Lis 2010|, o 15:08

No Maniek, to też było by dobre. Nie tylko podział na wagi 13-14g lecz, no nie wiem. Dużo jest wariacji Mx'ów i można by było zrobić taki dział w SC. Dowolność pozostawiamy Tobie, z nadzieją na wygodę.
Adio - |9 Lis 2010|, o 21:34

Ej wy tu tak nadajecie bez sensu...moze moderatorzy sie wypowiedza. :???:

IMO pomysl dobry, ulatwial by ogolne funkcjonowanie na forum, w szczegolnosci nowym uzytkownikom.

FeniX - |10 Lis 2010|, o 13:35

Jeżeli ktoś chce, to może podzielić mody z działu modyfikacje na DC i SC i stworzyć w dziale "Długopisy i inne takie" temat, a ja go przeniosę, jeśli będzie dobry.

"Marvin" napisał/a:
post był za długi i nie mogłem go umieścić

Możesz zrobić tak, że w pierwszym poście będzie opis całości przedsięwzięcia i jakieś ogólne informacje i linki do postów, w których będą podzielone mody. Kolejne podziały możesz umieszczać w następnych postach w tym temacie - SC w jednym poście, DC w następnym poście, ewentualne inne kategorie w kolejnych. I do tych postów linki rzucaj do pierwszego posta w temacie.

Marvin - |10 Lis 2010|, o 16:22

Macie: www.forum.penspinning.pl/...p=174598#174598
Prikos - |10 Lis 2010|, o 16:42

No ładnie, ale nie od każdej recenzji jest link do tutorialu do moda, a po za tym większości recenzji brakuje.
Trzeba by było trochę to dopracować, mogę napisać jakąś recenzje jak to będzie konieczne (oczywiście odpowiednio się do tego przygotuje :D ).
Pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group