Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [TRENING] u Kolcza!
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Jedi Academy - [TRENING] u Kolcza!

Kolczak - |1 Lis 2010|, o 19:57
Temat postu: [TRENING] u Kolcza!
Ema, tytułem wstępu pozwolę sobie powiedzieć, że u mnie będziesz ćwiczył łamać sobie palce. Głownie jakimiś fajnymi hybrydami, albo rzeczami na które szajbon patrzy i mówi "O kurka, ale jesteś stegozaur" albo coś w tym stylu. Nie znajdziesz w tym temacie żadnych uber power tricków, żadnych hai tuł, żadnych multiple bustów czy kosmicznych palmspinów. Same użyteczne i ładne przejścia (;P). Zero Peemowego crapu. Mam nadzieję że temat ten posłuży nie tylko Tobie, ale i mi, dając motywację do wymyślania i nagrywania nowszych coraz to kmin.

nagadałem się.

baton - |2 Lis 2010|, o 07:13

Mogę dostać kminę nieobowiązkową na 6.11? tzn jeśli się wyrobię to nagram a jeśli nie to nie? Co do 2 kminy nie ma problemu bo kilka już znam.
Gibki - |2 Lis 2010|, o 16:42

Nie wiem jakie plany ma Kolczak, ale jesli nie nagry Ci nic teraz, to możesz spokojnie wybrać sobie jakies przejścia ze spisu rozkmin:
http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=8106

Nowa tura rusza od soboty więc właściwie zostały 4 dni ;) W tak krótkim czasie możesz nie zdążyć, więc nie musisz nagrywać nic na obecną turę,
no chyba że masz ochotę ;)

Kolczak - |2 Lis 2010|, o 21:58

dobra zara bendzie. Pierwsza dla Ciebie - łatwiutka na te 4 dni w sam raz, o ile jeszcze nie umiesz, albo nie pykniesz za pierwszym, drugim razem. Druga dla ludu, acz też łatwą w miarę się starałem jak mogłem.


Wersja HQ na YouTube

1. Sonic clip 34-23~pass 24-12 -> neosonic 12-T1 -> fl TA rev.
2. Inv sonic 23-12~pass 13-34 -> sonic clip 34-23~mid around rev 24-23.

Mam nadzieję że sie przydam cokolwiek kiedyś ;) w następnych rundach obiecuję połamać Ci, choć troszeczkę, palce. Na razie w sumie nie wiem na ile Cię stać ;)

Kolczak - |7 Lis 2010|, o 17:11

Dobra w tej turze masz trudniej:


Wersja HQ na YouTube

pierwsza dla baton druga w eter.

1. TA T2-T2 -> Pass rev T2-23 -> Rev Sonic 23-34 [p][s 1.0] ~ Pass rev 24-12 [s 0.5][c] -> [PU->PD] -> Bak rev 12-12 [p][s 0.5] ~ Halftap T1-T1 [s 0.5] ~ FL TA T1-T1 [s 1.0][c]

2. TA T2-T1 -> Flick T1-T1 [p][s 0.5] ~ Bak 12-12 [s 1.0] ~ FL TA Rev T1-T1 [s 0.5][c]

Brejki by Szajbon. innymi słowy mam nadzieję że widać na filmie ^^
Brejki by Szajbon, więc nie musicie patrzeć wogle na film bo wszystko przejrzyście jak kryształ widać w brejku.

Kolczak - |19 Lis 2010|, o 21:59

Chciałeś trudniej. tzn jedną trudniej, myślę że ta pierwsza jest trudna ale do ogarnięcia, drugą uznaję za bardzo trudną. ale to tam cośtam.


Wersja HQ na YouTube

brejków niema bo nie mam zielonego pojęcia od czego zacząć nawet brejki tych rozkmin... :( ale film chyba dobrze pokazuje co i jak. enjoy. dodam tylko że ta druga zaczyna się jak flush sonic 34-cośtam. czyli sonic clip 34-24 potem pół czardża i przekładasz w 14, zaraz od razu w T1, index nad pena i push TA rev. skomplikowane ale do ogarnięcia.

Kolczak - |5 Gru 2010|, o 21:02

w tej turze takie o, nic bardzo trudnego. Jako że jeszcze nie widziałem Twoich wyczynów sprzed 2 tyg.


Wersja HQ na YouTube

pierwsze to moja pierwsza hybryda powstała po ~2 tygodniach mego kręcenia z dodanym passem do t1 i TA revem czyli w sumie

sonic 23-13 ~ moonwalk sonic 13-14 ~ pass 14-T1 ~ fl TA rev

druga zaś to troche zmodyfikowana ta z poprzedniej tury, bo jest sonic 34-24 ~ inv sonic 24-T2 (?) ~ TA rev T4-cośtam

brejki troche mało zrozumiałe może, ale jak coś to pisz postaram się powytłumaczać, ew. nagrać wyraźnie i powoli.

Kolczak - |18 Gru 2010|, o 20:36

Rozkminki dla Szymonka.

http://www.youtube.com/watch?v=AT-53QO51qA

proszę. myślę że są fajne. pierwsza dla Szajby, druga w eter więc łatwiejsza.

Kolczak - |10 Sty 2011|, o 15:38

szajba szajba, odbija mi szajba

http://www.youtube.com/watch?v=pOe2hwkBU-E

2 łatwe tym razem jako żeś nie podołał.

Kolczak - |20 Sty 2011|, o 21:59

ale tromba, wielka bomba oto moje komba. a dokładniej:
hej dziewczyny, ładne miny, a oto moje rozkminy!

http://www.youtube.com/watch?v=sAfA-VH8HO4

takie dziwne wymyślone minute przed nagrywaniem. ale fajne ;)

Kolczak - |7 Lut 2011|, o 01:59

pierwsza taka o, druga stara, z eventu kminowego. nie robiłeś chyba jesio to daje.

http://www.youtube.com/watch?v=XU1Ue_ozTVE

Kolczak - |18 Lut 2011|, o 05:20

Wrzucam, żeby sobie Rimi zobaczyła. Szajbon to obibok i pewnie i tak tego nie nagra ;(

http://www.youtube.com/watch?v=XLxVslvaUoU

Kolczak - |9 Mar 2011|, o 02:26

Dla Rimi tym razem oficjalnie. Troche spóźnione, ale cośtam cośtam.

http://www.youtube.com/watch?v=wIJjFI3qItk

Kolczak - |21 Maj 2011|, o 18:30

no to jako że JA rusza a ja mature z Polskiego mam jeszcze 27, powiem tak:

nagrałaś jedną rozkminę z tych co dałem, to nagraj drugą, jeśli chcesz coś jeszcze to wygrzeb ze starych coś fajnego, jak nie to jak nagrasz jakoś szybko, to za tydzień jakoś mogę coś dograć ;)

Kolczak - |30 Maj 2011|, o 11:50


Wersja HQ na YouTube

jedna kminka do dogrania ;)

poprawka:
[PD] side sonic 23-13 ~ side sonic rev 13-14 (przekładając 23) ~ -> wiper 14 -> bust 14-12

Kolczak - |7 Lip 2011|, o 23:36

Ja chciałbym przeprosić że tak zaniedbuję, ale przyznam się że zapomniałem całkiem o JA a potem jak mi przypomniano to było troche mitingów (ja jeżdżę na tajne mitingi, jest ich duużo więcej niż forum wie), nagrywanie filmów z szajbonem na DC i noszenie i załatwienie papierów na studia. postaram się po krakowskim mitingu coś wrzucić. Wybaczcie drodzy uczniowie, mea kulpa!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group