Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Twój pierwszy meeting
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Artykuły - Twój pierwszy meeting

Domcior - |25 Paź 2010|, o 16:11
Temat postu: Twój pierwszy meeting
Witam wszystkich.

Po moich meetingowych doświadczeniach jak i obserwacjach uznałem że taki artykuł może przydać się początkującym a także mniej początkującym , którzy to lękają się przyjść na Meeting lub też siedzą samotnie gdy wszyscy razem świetnie się bawią

1.Ogólnie o Meetingu

Jest to spotkanie mające na celu zrzeszyć ludzi , którzy zajmują się penspinningiem , interesują się nim bądź chcą zacząć uprawiać tą szlachetną sztukę bądź . Czy nie sprawia frajdy że spotkam innego człowieka , który interesuje się tym co Ja?

2.Cechy osobowości

Nie każdy ma smykałkę do zapoznawania się z innymi ludźmi. Mogą na to wpływać cechy takie jak :
-Aspołeczność
-Wstyd
-Lęk przed poznaniem kogoś bliżej
-Wstyd małej umiejętności penspinningu
-inne cechy wynikające z bycia samotnikiem lub też brakiem wiedzy o penspinningu

NA PEWNO nikt Cię nie skarci za to że nie mówisz R , jąkasz się , jesteś mały , jesteś duży , nosisz okulary i tak dalej... Każdy z nas jest tylko człowiekiem i nie ma ludzi idealnych więc odrzuć Swoje wewnętrzne niedoskonałości , wejdź w temat z Meetingami i poszukaj czegoś dla Siebie ;)

NA PEWNO nikt Cię nie skarci że słabo kręcisz , posiadasz tylko self Moda , Twój piórnik nie jest PPP , Twoja frotka jest ze sklepu "wszystko po 4 zł" i tak dalej... Nie wstydź się Swojego spinningu gdyż w na spotkaniu dostać więcej wskazówek co poprawi jakość wykonywanych trików. Nie wstydź się zapytać "Co to za mod?" "Jak się wykonuje to i to?" lub też "Ile kosztuje ten mod?" Na pewno znajdzie się ktoś kto Ci pomoże , doradzi a trzymanie się z dala od całej grupy nie przyniesie samo z siebie odpowiedzi na pytania które Chciał byś poznać ;) Na meetingu również znajdzie się ktoś , kto będzie miał coś na sprzedaż , więc jeśli Ci zależy na bardziej profesjonalnym Modzie na meetingu na pewno się w niego zaopatrzysz ;)

3.Pierwsze Kroczki

Jesteś już w pełni zdecydowany aby Twoja osoba mogła zaszczycić grono pennspinerów? Świetnie! W takim razie zapraszam na temat Meetingi http://forum.penspinning.pl/viewforum.php?f=28 i wyszukanie tematu z Meetingiem w Twojej okolicy. Jest Meeting , masz wolny termin i możesz się na nim zjawić? Doskonale! Napisz w danym temacie że się pojawisz i nie obawiaj się niczego ;) Jeśli dojeżdżasz z daleka poproś , aby ktoś wyszedł po Ciebie na dworzec PKP , PKS , Tramwaj , Trolejbus , Samolot a na pewno ktoś po Ciebie przyjdzie. Jeśli wiesz gdzie jest meeting to napisz że będziesz o danej godzinie. Dochodzisz na meeting widzisz grupkę osób siedzącą przy jednym stole , ręce zaczynają się pocić , język pląta a nogi są jak z waty? Odrzuć wszystkie negatywne myśli i przywitaj się z każdym (jeśli ręce za bardzo się spociły pamiętaj , wytrzyj je!) staraj się zapamiętywać Nicki każdej osoby gdyż później może się to okazać przydatne po powrocie do domu gdy rozmowa zaczęta na meetingu nie doczekała końca. Staraj się utrzymywać kontakt ze wszystkimi na meetingu , aby ktoś nie poczuł się urażony. Poznałeś nowych ludzi , dowiedziałeś się nowych rzeczy i okazuje się że wcale nie było to takie straszne! Z meetingu na meeting będzie Ci coraz łatwiej aż w końcu zaczniesz czerpać satysfakcje z mile spędzonego czasu i na kolejny meeting będziesz czekać z utęsknieniem ;)

4.Uwagi końcowe

-Staraj się nie być nachalny w ilości zadawanych pytań jeśli ktoś aktualnie jest zajęty
-Penspinnerzy nie ograniczają się tylko do długopisów. Interesujesz się czymś co można pokazać? Śmiało! Weź tą rzecz ze Sobą i podziel się pasją z innymi
-Pomogłem Ci przełamać nieśmiałość? Pamiętaj że przesadna pewność siebie też nie jest niczym dobrym i staraj się jej unikać

5. Filmiki z niektórych Meetingów


Wersja HQ na YouTube

Wersja HQ na YouTube

Wersja HQ na YouTube

Wersja HQ na YouTube

Gucio - |25 Paź 2010|, o 16:54

http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=2766

Może by tylko zaktualizować ten topic zamiast tworzyć nowy? ;p

Ryjokop - |26 Paź 2010|, o 06:09

Tabaka.............
A ja się dziwiłem czemu on tak na początku wariował hehehe :grin:

Akeien - |26 Paź 2010|, o 06:16

Mnóstwo braków przecinków. Od groma.
Tak poza tym to nie widzę sensu tego artykułu. Jest FAQ i powinno wystarczyć. Takie moje zdanie.
Howgh!

Offtop. Jeśli uważasz, że post bądź temat jest zły, to go zgłoś. Powinienem machnąć warna, ale niech Ci będzie, że słownie ostrzegam.

Wasyl - |26 Paź 2010|, o 19:11

Spoko temat. Może się przydac nowym :wink:
Prikos - |27 Paź 2010|, o 18:58

Temat bardzo fajny, może się przydać początkującym. I moim zdaniem bardziej "przejrzysty" od tematu Fenix'a .
Karol12321 - |30 Lis 2010|, o 21:33

,,NA PEWNO nikt Cię nie skarci za to że nie mówisz R , jąkasz się , jesteś mały , jesteś duży , nosisz okulary i tak dalej... Każdy z nas jest tylko człowiekiem i nie ma ludzi idealnych więc odrzuć Swoje wewnętrzne niedoskonałości , wejdź w temat z Meetingami i poszukaj czegoś dla Siebie" taa na pewno, a może nie śmiejecie się z mojego nicku :grin:
Reevo - |1 Gru 2010|, o 00:06

No.. po przeczytaniu tego nabrałem ochoty, żeby przejść się na jakiś meeting w Krk. Wpadne może za miesiąc =)
essEE - |2 Gru 2010|, o 15:13

ja rowniez nabralem ochoty na meeting. Ale sa dwie przeszkody.

Mój wiek : Nie wiem czy z takim wiekiem ktos na meetingu by mnie zaakceptowal , bo mam jedynie 13 lat

Rodzice: Nie pozwola mi napewno jechac do Lbl na meeta , a w Krasnymstawie nie mam co liczyc bo za malo osob.

Dlatego niestety raczej na meetingu niegdy sie nie poznamy ;] Moze za pare lat,albo jakims wielkim fartem

Phantasm - |2 Gru 2010|, o 20:01

Hiro jest młodszy od ciebie, albo w twoim wieku nie wiem... jeździ na meety :p

A co do rodziców, powiedz zebyscie zorganizowali sobie rodzinna wycieczke do lbl albo na zakupy :D

essEE - |2 Gru 2010|, o 21:42

"Phantasm" napisał/a:
Hiro jest młodszy od ciebie, albo w twoim wieku nie wiem... jeździ na meety :p


Możliwe , niestety moi rodzice nie sa tacy jak jego ;] Chociaz moze dalbym rade na meeta pojechac


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group