Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Sonic Harmonic
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Tricki - baza danych - Sonic Harmonic

Kazuke - |21 Paź 2010|, o 19:31
Temat postu: Sonic Harmonic
Sonic Harmonic

Jest to mini combo polegające na wykonaniu kolejno dwóch soniców przy czym drugi ma odmienną rotację ( np. normal - reverse, reverse - normal ). Oba sonici wykonujemy w tej samej pozycji ( np. Sonic Harmonic 23-12 ).

Breakdown

Sonic Normal 23-12 > Sonic Reverse 12-23


Wersja HQ na YouTube

Andzior - |26 Lut 2011|, o 19:42

aaaaaaaaa za trudne :evil:
ale musze sie uczyc ^^ :slownik2:

VCX - |27 Lut 2011|, o 13:02

Triczek trochę trudny ale da się nauczyć przez kilka dni . Jest za to bardzo efektowny
Moździerz - |28 Lut 2011|, o 18:23

heheh nauczylem sie tego w godzine
:lol:

Peerph - |1 Mar 2011|, o 20:41

Przydatny trik ;)
Latwy..trzeba tylko wyobrazic sobie ruch pena...nie potrzebny jest charge rev.
Trudnijeszy jest ta ext. ... lol :facepalm:

Hektor - |25 Kwi 2011|, o 22:35

Totalnie awykonalny 10h ćwiczeń przede mną. IMHO Double cherge wygląda lepiej. Mocniej szpanerski :razz: Wygląda jakbyś umiał dobrze kręcić a tak naprawdę możesz prawie nic nie umiesz (jak ja).
paxon - |27 Kwi 2011|, o 23:17

Jeśli mógłbym coś doradzić to jeżeli w tej chwili ten trick jest dla Ciebie "awykonalny" to daj sobie z nim spokój, poćwicz inne których nauka przyjdzie Ci łatwiej, a będą przydatniejsze. Zapewniam, że gdy powrócisz do niego następnym razem wykonasz go bez większych problemów ;)
LookAsh - |2 Maj 2011|, o 12:43

Jak dla mnie trik bardzo prosty i efektowny. Nauczyłem się go w 5 min. :lol:
samoszxp - |1 Lis 2013|, o 10:51

Jak dla mnie wspaniały trick. Już zaczynam się go uczyć. :slownik2:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group