Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Nachoaddict SC Mod
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Modyfikacje Zatwierdzone - Nachoaddict SC Mod

Marvin - |5 Lip 2010|, o 18:14
Temat postu: Nachoaddict SC Mod


Tutorial jak i zdjęcia należą do Nachoaddict'a





Dane:
Nazwa: Nachoaddict's SC Mod
COG: COP
Długość: 20.5cm
Masa: EP Comssa < Nachoaddict SC Mod < Dr. KT

Materiały:
1x Supertip
2x Signo Tip
1x G3
1x Anyball Grip
1x Airblanc
1x Bic Round Stic
1x Colortwin mały Cap
1x HGG


Potrzebne będą:
Airblanc Grip, HGG Grip, Anyball Grip
Signo Tips
Bic Round Stic body and Supertip body
G3 Cap and CT mały cap

Krok pierwszy:
Wyjmij backplug i wkład z body Supertipsa. Utnij tip Supertipsa, tak aby pozostało 0,5 cm przy body. Potnij Grip anyballa na trzy części, jedną składającą się z czterech segmentów, i dwie składające się z dwóch segmentów. Utnij clip z capa G3. Utnij 4,75 cm Body Bic Round Stic.

Przód
Nałóż dwa segmenty anyballa na ucięte body Bic Round Stic'a, następnie nałóż grip HGG, zostaw trochę miejsca aby móc nałożyć tip Signo. Nałóż tip Signo tak aby, grip HGG zakrywał tą część tipa w kształcie walca. Powinien pozostać 1cm widocznego body.


Użyj wody lub mydła aby grip HGG był bardziej śliski co ułatwi nałożenie gripa Airblanc'a. Na samym końcu wsuń 2 segmenty Anyballa pomiędzy grip Airblanca a tip Signo.


Tył:
Nałóż cztery segmenty Anyballa na cap G3. Dla poprawy efektu wizualnego można nakleić kawałek taśmy izolacyjnej na cap G3. Nałóż tip signo na mały cap CT i umieść go w capie G3. Możesz również owinąć mały cap CT insertem w dowolnym kolorze. Aby poprawić efekt wizualny naklej kawałek taśmy na body Supertipsa. Nałóż Gotowy cap na body.



Całość
Wciśnij bod Bic Round Stica do body Supertips'a i gotowe.


Galeria:








Tratto - |5 Lip 2010|, o 18:14

cholera strasznie mnie kręci ten pen!
ile gdzieś tak dla średniego polaka wyjdzie koszt jego zrobienia?
a i co to jest ten Grip Airblanc? dostępne to w Polsce? ;)

Socus - |5 Lip 2010|, o 18:21

Grip to gumka (::, a airblanc to długopis firmy Pilot, używa się go np w tym modzie, Saizenie itp..

Na ppp mało znany długopis, niestety nie wiem ile może być wart w Polsce bo nie widziałem aby ktoś to sprzedawał, za granicą tanio, jeżeli nie licząc tego długopisu i biorąc pod uwagę przybliżone ceny na PPP, to koszt wyniesie jakieś 40 zł, może mniej. Ale jeszcze ten airblanc

Pieniek - |5 Lip 2010|, o 18:25

O, idealniy mod, bo mam prawie wszystkie części. Mam gripa Airblanca, brakuje mi tylko capa G3 :P
Ale jutro już będzie.

Zamiast SuperTipsów użyje tych mych nowych subów ST, będzie bardziej kolorowy :D

EDIT:
Zmodowałem. Tyle że z capem Japanese Jimnie.
Powiem że ciekawy jest, nie wiem na ile jest inny z tym capem, ale przyjemny do kręcenia. Idealna długość, brakuje mi troche masy z tyłu, ale to przez capa na pewno, bo cap G3 jest cięższy, no i to mam wciśnięty mały cap CT do końca. Wygląda przecudnie, szczególnie przód z gripami pod gripem Airblanca :) Zmodowałem żółto-czarnego, z żółtymi hgg i body subów ST i czwrnymi anyballami.

Adio - |5 Lip 2010|, o 20:19

Piekny jest ten mod...
Juz bralem sie za skladanie lecz...stala sie rzecz straszna; okazalo sie ze...nie mam gripa Airblanca. :cry: :cry: :cry:
Gdzie to mozna dostac??? Czym to mozna zastapic???
Musze miec tego moda!

Socus - |5 Lip 2010|, o 20:34

Porozmawiam z twórcą czy można airblanca czymś zsubować, i edytnę


//powiedział że Grip Dr Grip G spec będzie ok, jednak trochę to na wagę wpłynie i na CoG

Ufo - |5 Lip 2010|, o 20:40

nie mozna subowac airblanca, jest to cos jak dr grip, tylko duzo, duzo ciensze

wlasnie z powodu braku airblanca ten mod nie odniesie tu sukcesu ;3

Gucio - |6 Lip 2010|, o 11:32

@Enłi: można zsubować bejbe. G-Speciem.
Enigma - |6 Lip 2010|, o 12:47

True , modzik jest fajny , ale trochę przydługawy , jak dla mnie .
HejkumKejkum - |6 Lip 2010|, o 15:56

Może i da się zsubować na siłę g-specem, ale ma większą średnicę i nie do końca pasuje... Nie będzie tak dobrze trzymał wszystkiego na miejscu jak airblanc. Podoba mi się mod i muszę jakoś zdobyć airblanca, jak ktoś ma - PW :wink:
Maksym - |20 Paź 2010|, o 20:35

Złożyłem!


Na razie bez gripa airbalnca (jak masz dostęp to pisz), lecz z połówką dr gripa, kolorek of korś violet - white, jest śliczny, na razie mam inny rozkład masy z gripem dr gripa, ale po kilku już ropach powiem że wbrew pozorom jest solidny, cap po włożeniu insertu klinuje się bardzo solidnie.


Polecam!

Tsuguri - |20 Paź 2010|, o 20:47

Dziwne. Przecież ten mod już był... Czemu pojawił się jeszcze raz? A co do moda: na pewno sobie złożę, akurat na airblanci poluję : D
Kazuke - |20 Paź 2010|, o 21:10

Podobnie jak Tsuguri pamiętam, że był tutorial do owego moda na PPP. Jednak przed chwilą poszukałem na forum i jednak go nie ma. Prawdopodobnie został usunięty.

Powracając do tematu. Mod ma swój urok. Wygląda jak Double Capped, a jednak nie jest. Części nie trudno dostać. Kolory można łatwo modyfikować ( Body - ColorExpress, SuperTips, oraz markery, które Pieniek pokazywał ( bądź Precel - zawsze mi się ci dwaj mylą :D ). HGG ma kolorów prawie, że jak dobry film na telewizorze ledowym. Reszta części podobnie. Ciężko jednak o Piloty Airblanc, jednak są "modne" na forum i myślę, że nie jest tak ciężko je zdobyć. Nie kręciłem nim, jednak mam na to dużą ochotę. Jeśli ktoś będzie miał go na sprzedaż, chętnie kupię. Jednak mod nie wydaje mi się bardzo solidny. Body SuperTips jest dość miękkie na tyle, że potrafię je odkształcić w rękach, a co dopiero przy kilkuset dropach. Cap G3 też nie wygląda na zbyt mocno umocowany. Gdy będę miał rozwinę swoją wypowiedź.

Adio - |8 Lis 2010|, o 17:48

Zlozylem! Jeszcze cieplutki :lol: !!!

Bardzo fajny mod. Polecam. Kreci sie swietnie, nie ma moze za duzego momentum, ale nie odczuwa sie tego az tak bardzo. Jeszcze raz polecam!

RatraK - |10 Lis 2010|, o 20:36

Naprawdę mi się podoba.Wygląd przenajlepszy, cena nie jest jakaś kosmiczna, tylko ten grip airblanc... Jakby ktoś miał to może złożę.
Airblanca można dostać:
- http://forum.penspinning....ghlight=tornado
- http://penwish.com/produc...products_id=791

Rendro - |1 Sty 2013|, o 16:42

gdzie można kupić części??
Maksym - |1 Sty 2013|, o 17:02

Cytat:

gdzie można kupić części??

www.pensfactory.pl
www.penwish.com
www.penspinstore.com

Rendro - |1 Sty 2013|, o 17:27

thx stary :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group