Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Lawliet short session.
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Media (Filmy Polaków) - Lawliet short session.

Lawliet - |12 Paź 2010|, o 15:07
Temat postu: Lawliet short session.

Wersja HQ na YouTube

7Seventh7 - |12 Paź 2010|, o 15:14

Nieźle, fajna muzyka ale kręcisz troche sztywno a rękaw i paznokcie( :facepalm: ) same nie zakręcą.
Kzipek - |12 Paź 2010|, o 15:51

No Lawliet kiedyś nie podobał mi się w ogóle Twój spinning a teraz już całkiem całkiem (powinienem użyć wyższego określenia). Ten cień i niełapanie się kadru psuje efekt a ogół wyżej widać.
Powodzonka w 1/2 finału MP.

Cr3atiV - |12 Paź 2010|, o 15:59

Bardzo fajnie kręcisz. Jednak:
Jak już coś nagrywasz, zmień kąt nagrywania bo się oglądać nie da ;x
Podwiń rękawy.
Takich moich kilka spostrzeżeń. W sumie filmik plusuję bo jest naprawdę ciekawy i zachęca do kręcenia. :mrgreen:

Ygo - |12 Paź 2010|, o 17:45

Nie podwijaj rękawów.

Podobało mi się. Zawsze jakoś mnie coś urzekało w twoich przejściach i zmianach kierunku (0:24, świetne). Masz bardzo ładny styl bustów. Jak oprócz tego w sumie niedawno wykreowanego stylu dołożysz Peem-like koks to możesz naprawdę wysoko dojść w MP. Powodzenia. A, ten, plusy za Miyaviego.

BTW, mam strasznie podobną bluzę.

Hawk - |12 Paź 2010|, o 19:18

Mnie się podobało, w sumie muszę przyznać, że zaczynasz mi się podobać co raz bardziej. Bardzo dobrze ci w tym penie tylko do cholery ten cień i wyjścia poza kadr!
Mojec - |12 Paź 2010|, o 19:44

aż miło się to oglądało te 1200598 razy, na prawdę lepiej ci idzie spinning tym M&M, odkąd odłożyłeś power tricki ba serio jest lepiej, ale na koniec jakąś hai tuę mogłeś wpleść...

też tak chcę:(

Grzyb - |12 Paź 2010|, o 22:18

Popieram kolegów wyżej , naprawdę miło się ogląda jak kręcisz. Ładny styl , fajne przejścia. Muzyka. To na plus.

Następnym razem może oddal trochę kamerę to się zmieścisz w kadrze.

P.S Nie narzucajcie mu czy ma podwijać rękawy czy nie , może mu zimno :facepalm:

7Seventh7 - |12 Paź 2010|, o 22:41

Podwinięte rękawy odebrałem jako próbe kręcenia stylowo czy coś w ten deseń :neutral: , lecz nawet miło się patrzy na jego spinning mimo takiego efektu jakby miał sztywne te palce.
Lawliet - |14 Paź 2010|, o 00:08

"7Seventh7" napisał/a:
jakby miał sztywne te


Nareszcie.Tak jak Makin i cala fajna reszta. I<3U.

Calej reszcie dziekuje.

Nanomo - |14 Paź 2010|, o 09:21

Nice Movie. Ale jeżeli chcesz kręcić "szarpiąc" jak Gisele 8, to nie ma szans.
Jak mi już ktoś powiedział:
-"..to unikalny styl. Nikt
go nigdy nie podrobi.."

IMO:
Ja wierzę w naszego Lawiliet`a :) . Życzę powodzenia w Ćwiczeniach.

Edit: Nie wątpie, ale widać w poście, że zależy mu na sztywnym kręceniu.
No i chyba Mu się udało :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group