Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Tmkk - 1 year
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Pokaż co potrafisz - Tmkk - 1 year

Tmkk - |9 Paź 2010|, o 21:25
Temat postu: Tmkk - 1 year
Witam, oto moje solo, ale jeszcze przed nim chciałbym bardzo podziękować Lawlietowi za edycję i pomoc oraz wszystkim innym, którzy mi doradzali i dzięki nim cały czas sobie kręcę, dzięki ; - )

No to enjoy


Wersja HQ na YouTube

Phantasm - |9 Paź 2010|, o 22:10

omfg, miodne solo. Swietne comba, midbaki 1.5. Ciekawe czy spotkamy się w MP :P

Lawliet, muzyka z naruto, nie? ;d

Precel - |9 Paź 2010|, o 22:21

Uhuhu...

Bardzo ładne solo. Kręcę 2 razy dłużej od Ciebie, a moja płynność jest 2 razy gorsza ;)

Masz bardzo przyjemny dla oka spinning. Jednakże pomyślałbym o częstszych zmianach kierunków. Szkoda, że zatrzymałeś tego passa harmonic 12-T1. O niebo lepiej wygląda płynnie zrobiony. No i trochę wyżej byś mógł podrzucać aeriale. Ale poza tym ładne midbaki i ładny KT ;)

macioster - |10 Paź 2010|, o 09:29

Kokos.
Masz świetne palce, płynność i się cholernie szybko rozwijasz. Styl, kąt i wogóle wszystko=3 combo Ayatori trick po roku o0.
Rady:
-popracuj nad tf charge rev, nadaj mu takiego kształtu nie wiem jak to napisać ;f
-jak kręcisz staraj się "usztywniać" palce, żeby spinning miał charakter

No i nagraj coś kiedyś jakimś SC modem, choć to bardziej moje ambicje,lol.

Aha i jesteś zdecydowanie najlepszyz 1 year-1,5 year na forumku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group