Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - ^^Pen^^
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Tutoriale - ^^Pen^^

Peerph - |30 Wrz 2010|, o 17:33
Temat postu: ^^Pen^^
No mam problem :(
W sumie nie wiem,czy to problem,ale raczej ta.Na to tak :
mam flamaster zwykly jak z patio...gumki od dwoch innych dlugopisow,ale bede mial niedlugo nowego pena,choc tym idzie ladnie krecic :PPi pytanie mam...bo w sordku mam takie 2 wklady,znacie to chyba :P i jak wyjmowalem,bo tak chyba nalezy,to jest dla mnie za lekki pen,wiec wlozylem to do srodka,pytanie brzmi,co moge w zamian tych wkladkow wlozyc tam ?? :P P

Pozdro :P

Tsuguri - |30 Wrz 2010|, o 17:36

Takie pytania: w temacie "1pyt 1odp", lub na GG do Tutora, np.: mnie

a co do tematu: możesz na końcach tego flamastra walnąć po jakiś odważniku małym, np do wędki, czy coś w ten deseń. Ew plastelina. Coś w ten deseń.

@down: byłem szybciejszy ^ ^

floostar - |30 Wrz 2010|, o 17:38

plastelinę xd hmm no nie wiem... ciezko powiedziec. mozesz prawie wszystko, nawet magnesy.
Peerph - |30 Wrz 2010|, o 18:05

Ok,dzieki za blyskawiczne odp. :) ) Pozdro :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group