Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Mam Talent III
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Newsy - Mam Talent III

Skyler - |11 Wrz 2010|, o 22:19
Temat postu: Mam Talent III
imgMyślę, że to była promocja na największą skalę w historii Portalu Polskich Penspinnerów. Chyba jeszcze nigdy nie pokazaliśmy się przed tak dużą publicznością!

Pierwszy odcinek obecnej edycji MT oglądało 4 231 352 osób ! (źródło) Nie wiadomo na razie jak z oglądalnością drugiego odcinka ale pewnie podobnie a może i więcej.

Film z występu naszego użytkownika (Precla) w tym programie znajdziecie tutaj: link
Gratulujemy dobrego występu!

Mikulew - |11 Wrz 2010|, o 22:21

czemu nowy temat? tego nie rozumiem...

OK, trzeba napisać swoje przestrzeżenia ale dopiero jutro.

Mario - |11 Wrz 2010|, o 22:24

"Mikulew" napisał/a:
czemu nowy temat? tego nie rozumiem...
Pewnie dlatego, że władza zobaczyła te bezsensowne posty typu "Gratulacje!" No tak analiza musi być jutro, po odejściu emocji :p
Pari - |11 Wrz 2010|, o 22:25

Dałem to jako newsa, Mikulew ma rację, jest już temat. Zresztą w pierwszym poście tamtego tematu jest też link.
Mikulew - |11 Wrz 2010|, o 22:27

Czyli Pari rozumiem tutaj nic już pisać nie można, bo to news a dyskusja jak to było i jakie wrażenia wywarły występ mamy dyskutować w starym temacie?

Jak tak to nie lepiej zamknąć temat? Jak nie to nie wiem, dyskutujmy tutaj

Pari - |11 Wrz 2010|, o 22:30

Tak, dyskusja toczy się w tym temacie:
http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=6363


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group