Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [Zapisy] Andromeda Project
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Zapisy do collabów - [Zapisy] Andromeda Project

Racha - |9 Wrz 2010|, o 21:29
Temat postu: [Zapisy] Andromeda Project
Witam, od razu przechodzę do rzeczy:

Informacje:
Nazwa projektu: Andromeda Project
Organizator: Racha
Edycja: Zarglay

Motyw przewodni collabu (edycja) – Kosmos, Wszechświat

Combo w postaci linku do downloadu z jakiegoś hostingu (mediafire etc.) przesyłajcie do mnie na PM lub na mail: projectandromedacv@gmail.com

Deadline: 29.10.2010
Collab ukaże się: 12.11.2010

Kalendarz: http://forum.penspinning...._m=10&cl_y=2010

Przyśpieszyłem trochę zapisy, które miały zacząć się w październiku, ponieważ nie chciałbym aby nałożyły się one na jakiś większy, ewentualny event. Również dzięki temu macie więcej czasu na przygotowanie swoich nagrań. Pomimo tego, że będzie to mój pierwszy projekt, to zapewniam, że dołożę wszelkich starań aby był on przygotowany jak najbardziej profesjonalnie.
Przez wakacje ukazało się kilka CV organizowanych w tajemnicy, tak więc teraz wyjdzie collab, w którym każdy ma szansę wziąć udział.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PPP - Zapisy

:arrow: Suriel
:arrow: Keban
:arrow: Phantasm
:arrow: Mutin
:arrow: KebabKilla
:arrow: krzycholek
:arrow: Anarion
:arrow: Adio
:arrow: Smartin
:arrow: Mormegil
:arrow: Morskee
:arrow: inVerso

Na żółto osoby, od których mam kombosy.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Zarglay
Jan
Saga
Hippo2626
Tchiken
Slice
Saurkk
Shloss
3ternity
Xienix
viniciuspeed4
Wind
pba
Fullmetale
whizz
DAsm
Tenant
ZeRoG
Aborrol
HawkSerj
GREYSVANDIR
Flagadoss
Freeman
HopO
arcano80
Kenes
poroh 163
Dantes
Titoy
Lerowww...
Sig
Arhemitch
Domik
ReAct
mAxEROX
NikO
mindless
Aphrodite
JLD
AliuS
godd4mned
Age
Vinc
happy_happy
Layard
Elitewarrior
Sekutor
Magma
Escorpio123
ukiya
Glenn
Palmmy
WuTight
ShUsHpAn
MooPee

...



i inni.

Suriel - |12 Wrz 2010|, o 11:34

ok jak tu sie zapisujemy to ja bardzo chetnie w koncu cos koxistego nakrece :)
Keban - |12 Wrz 2010|, o 15:37

A dam se ina
Mutin - |19 Wrz 2010|, o 15:21

/in
KebabKilla - |19 Wrz 2010|, o 18:36

/in
Anarion - |19 Wrz 2010|, o 20:22

/in
f3ken - |19 Wrz 2010|, o 20:25

in
Adio - |20 Wrz 2010|, o 13:12

/in
PS: Combo juz jest tylko wyslac cza...

morskee - |24 Wrz 2010|, o 19:33

/in
Racha - |24 Wrz 2010|, o 21:22
Temat postu: [Zapisy]
Bump #2

Parę porad:

:arrow: Unikajcie lag'ów w combach
:arrow: Starajcie się utrzymywać rękę i długopis w kadrze
:arrow: Nie umiejszczajcie nigdzie combosów, które zgłaszacie (czyli nie wrzucamy na yt, nie zamieszczamy nigdzie linków).
:arrow: Nie wysyłajcie do mnie combosów, które już były gdzieś publikowane

Ostanie wydarzenia skłaniają mnie do napisania czegoś więcej o tym projekcie:
Myślę, że niektóre osoby wysłały mi comba, które nie są na miarę ich możliwości. Przypominam, że jest jeszcze ponad miesiąc czasu na nadsyłanie filmów. Piszę o tym dlatego, że na chwilę obecną jest już zapisanych około 50 osób. Chyba nie muszę dodawać, że taka liczba zapisanych lub zgłaszających chęć do nagrania czegoś, pozytywnie wpłynie na poziom Andromeda Project.


Dziękuje osobom zainteresowanym tym projektem.

Pozdrawiam,
Racha

Racha - |28 Paź 2010|, o 02:12

Jutro ostatni dzień na nadsyłanie filmów.
inVerso - |29 Paź 2010|, o 16:34

/in jesli mozna? combo poszło, sou chyba nie ma zadnej straty.
Racha - |29 Paź 2010|, o 23:55
Temat postu: [Zapisy]
Można, jak najbardziej. Zapisy były nieobowiązkowe.

UPDATE


Rejestracja zamknięta.

Dziękuję wszystkim, którzy zapisali się do tego projektu, w szczególności tym, którzy nadesłali combo, oraz tym, którzy poprawiali swoje comba.

Z PPP są jeszcze dwa combosy, co do których mam wątpliwości, więc zasięgnę jeszcze opinii u innej osoby, co by mieć pewność, że żadne ciekawe combo nie zostało przeoczone.

Otrzymałem sporo kombosów, więc z jednej strony mam duży wybór, ale z drugiej strony dużo nagrań niestety będę musiał odrzucić, nawet tych dobrych...

No cóż, to chyba wszystko.

Pozdrawiam,
Racha


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group