Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Odświeżenie szeregów tutorów
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Organizacja / Zarządzenia / Ogłoszenia - Odświeżenie szeregów tutorów

FeniX - |3 Wrz 2010|, o 21:22
Temat postu: Odświeżenie szeregów tutorów
Stworzyłem ankietę, aby sprawdzić, którzy tutorzy nie sprawdzają się na swoim stanowisku i powinni zostać usunięci z tej pozycji i zastąpieni może innymi chętnymi użytkownikami.

Proszę o zabranie głosu w ankiecie tylko ludzi, którzy rzeczywiście mieli kontakt z tymi tutorami - zaznaczcie tych, którzy wam nie pomagali mimo waszych próśb. Oczywiście mam na myśli pomoc w początkach z penspinningiem, nie pomoc w rozwiązaniu zadania z matematyki itp. :P

Być może przyjmiemy później kolejnych chętnych do szeregów tutorów, ale to jeszcze przedyskutujemy.

Socus - |3 Wrz 2010|, o 21:30

mamy zaznaczać tylko w wypadku nie udzielenia przez tutora odpowiedzi, z powodu jego lenistwa/ignorowania, czy też z powodu takiego, że Tutor nie znał odpowiedzi na zadane przez nas pytanie?
Skyler - |3 Wrz 2010|, o 21:34

@ Socus
Wiadomo że tutor nie zna odpowiedzi na wszystkie pytania :)

A imo to już kilku z tych tutorów skończyło swoją karierę z ps.

FeniX - |3 Wrz 2010|, o 22:03

"Socus" napisał/a:
mamy zaznaczać tylko w wypadku nie udzielenia przez tutora odpowiedzi, z powodu jego lenistwa/ignorowania


To jest prawidłowa odpowiedź. ;)

Cytat:
A imo to już kilku z tych tutorów skończyło swoją karierę z ps.

Ważne, czy potrafią pomóc, nie czy wciąż kręcą. Przecież jak ktoś się kiedyś nauczył fundamentali to wciąż może poradzić, jak się ich uczyć najwydajniej np., nawet jeśli już nie macha sam.

Skyler - |3 Wrz 2010|, o 22:10

Tak ale pamiętam, że jak sam się uczyłem i pisałem do któregoś z nich o pomoc to odpisywali, że już nie kręcą.
FeniX - |3 Wrz 2010|, o 22:21

Więc jeżeli ktoś taki pisał, że nie kręci i nie pomagał Ci z tego powodu, to też go zaznaczyć powinieneś. Chodzi o to, żebyśmy wiedzieli, kto się przydaje, a kto nie.
Arti - |4 Wrz 2010|, o 09:39

Tak nawiasem to moim zdaniem tutorzy powinni być bardziej wyeksponowani tutaj na forum by uniknąć lub zmniejszyć do minimum pytania w tematach z trickami o wykonanie (może też od tego są, ale IMO lepiej byłoby zapytać kogoś doświadczonego niż słuchać pierwszej lepszej rady), zakładanie nowych tematów, że umiem już xxx i co dalej. Oczywiście to tylko moja koncepcja i nie mam pomysłu jak ich wyszczególnić, ale może się to przydać.
FeniX - |4 Wrz 2010|, o 10:14

Trafna uwaga. Mam wizję rozwiązania tego razem z innymi rzeczami dla początkujących, ale jeszcze to przemyślę dokładnie i obgadam.

Co do ankiety to jeszcze raz przypominam, żeby zaznaczać tych, którzy nie pomogli, a nie tych, którzy pomogli. :P

steq - |4 Wrz 2010|, o 16:12

Ja chciałem tylko powiedzieć, że do mnie też swojego czasu pisali ludzie proszący o pomoc, a chyba zapisywałem sie do tutorów i nigdy sie nie wypisałem. No i sie chciałem spytać czemu mnie nie ma w ankiecie? ; >
FeniX - |4 Wrz 2010|, o 17:01

steq, brałem listę do ankiety z portalu. Najwyraźniej Cię tam śledziu nie dodał, jak wdrażano portal. Jak będziemy modyfikować obecną listę tutorów, to zrobię to trochę bardziej elastycznie, żeby lista ta była aktualna.
Sobol - |5 Wrz 2010|, o 01:39

"steq" napisał/a:
Ja chciałem tylko powiedzieć, że do mnie też swojego czasu pisali ludzie proszący o pomoc, a chyba zapisywałem sie do tutorów i nigdy sie nie wypisałem. No i sie chciałem spytać czemu mnie nie ma w ankiecie? ; >

Ja tak samo. Tyle, że ja na pewno się zapisywałem i chyba się nie wypisywałem :P A na portalu tutorzy byli chyba dość mocno pomieszani.

FeniX - |13 Wrz 2010|, o 15:02

Z tego co widzę, to niektórzy nie potrafią czytać i żeby dostać poprawne wyniki będę musiał pogadać z głosującymi, jak znajdę chwilę. I usunąć zbędne głosy.
Arti - |13 Wrz 2010|, o 18:59

Będą zapisy na nowych tutorów? Z chęcią bym wstąpił do tej grupy. Mam jeszcze jedną sugestię co do tej grupy, ale to przy innej okazji jak już będziesz się brał za przegrupowania i wprowadzanie tych zmian dla początkujących.
FeniX - |13 Wrz 2010|, o 19:02

Tak, będzie nowy nabór. Chyba na tym się to będzie musiało skończyć, bo za dużo ludzi nie umie czytać i ten temat stracił dzięki nim sens.
Suriel - |13 Wrz 2010|, o 20:20

nno w sumie to ja tyz moglbym pomoc
Burning Man - |14 Wrz 2010|, o 13:20

zgłaszam się na chętnego. Pomoge każdemu co do mnie napisze( jeśli sam będę potrafił odpowiedzieć). Pomogę także temu co do mnie nie napisał ale zauważyłem, że taką pomoc potrzebuje.
FeniX - |14 Wrz 2010|, o 14:54

Burning Man, Ty sam nie potrafisz znaleźć informacji, które Cię mogą interesować, więc jak chcesz pomagać innym przy swoim małym stażu i niewielkich umiejętnościach w kręceniu?

Tutaj napisałem świeże informacje odnośnie tutorów. Ten temat zamykam, ta ankieta była zbyt skomplikowana dla większości. :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group