Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Rising Fans
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Tricki - baza danych - Rising Fans

Akeien - |29 Sie 2010|, o 09:11
Temat postu: Rising Fans
Rising Fans.

Kolejne wykonanie Charge'ów i Sonic Clipów w kolejnych slotach, startując w 34 tworzy Rising Fans.

Breakdown:

Charge 34 ~ Sonic Clip 24 ~ Charge 23 ~ Sonic Clip 13 ~ Charge 12

Film:


Wersja HQ na YouTube

ziomuch - |22 Wrz 2011|, o 19:26

W ile się tego można nauczyći jakie ćwiczenia polecacie?
Maksym - |22 Wrz 2011|, o 19:28

"ziomuch" napisał/a:

W ile się tego można nauczyći jakie ćwiczenia polecacie?


Polecam nauczenia się charge we wszystkich slotach, potem sonic clipów, też we wszystkich slotach.

Wszystkozajete - |22 Wrz 2011|, o 19:31

Nauczysz się tego tricku szybciej jeśli tak jak Maksym powiedział będziesz miał opanowane charge i sonic clipy, a w ile całość będzie ci ładnie wychodzić? To zależy od motywacji i od Ciebie. : )
ziomuch - |23 Wrz 2011|, o 14:24

umiem sonicki clip we wszystkich pozycjach i charge tak samo i niewychodzi ucze sie tego juz 2 dni
Wszystkozajete - |23 Wrz 2011|, o 15:00

Ehh.. Nie przejmuj się, jeden może się uczyć w 1 dzień, a drugi w tydzień, to jednak samo nie przychodzi. 3 x Ć
Wiewioor - |5 Lip 2013|, o 10:51

A ja mam inny problem. W trakcie kręcenia charge'a 34 i sonic clipa 24 pen obsuwa mi się w dół palców, co uniemożliwia mi zrobienie kolejnych sonic clipów. Dzieje się tak także podczas robienia długich chargów. Macie na to jakieś ćwiczenia czy raczej tylko 3xć?
Anarviel - |5 Lip 2013|, o 11:05

Nic innego oprócz dalszego próbowania i ćwiczeń nie mogę Ci zaproponować. Poza tym, nie przejmuj się że podczas długiego wykonywania Charge długopis Ci się przesuwa - normalka. Zresztą i tak więcej niż jeden obrót Ci nie jest potrzebny w kombosach, bo to wygląda "nieładnie" :P
tatitoruti - |5 Lip 2013|, o 11:44

na pocieszenie powiem ci ze nie potrafie charge mimo iz mam predyspozycje na wygranie mp15 i mś16 :cool:
Zimbow - |5 Lip 2013|, o 13:04

Mnie nie wychodzi, ale może jak będę więcej ćwiczył to może uda się.
Mam ten sam problem co Wiewioor, pen zawsze schodzi w dół.
Ale popróbuję :wink:

Banan - |5 Lip 2013|, o 13:47

Zimbow, Rób poprostu 1 charge bo poprostu pen będzie Ci zjeżdżał, jakbyś miał problem z sonic clipem to ruszaj danym zchylonym palcem :) Jakbyś miał problem pisz na PW :)
Zimbow - |5 Lip 2013|, o 21:04

No tak, 1 charge, ale na sonic clip (np.) 24 nawet ten 1 charge nie wychodzi., a
co dopiero z sonica clipa 24 przejść na charge23. Ale to pewnie kwestia wyćwiczenia sonica clipa.

SzalonyKefir - |15 Lip 2013|, o 10:08

Też tak miałem, zawziąłem się, poćwiczyłem i zaczęło wychodzić :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group