Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Angel Sonic
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Tricki - baza danych - Angel Sonic

Akeien - |27 Sie 2010|, o 18:19
Temat postu: Angel Sonic
Angel Sonic.
Hybryda będąca niejako lustrzanym odbiciem Demon's Sonica.

Breakdown:
Twisted Sonic 34-23 ~ Sonic 23-12

Film:


Wersja HQ na YouTube

Szczupi - |19 Wrz 2010|, o 10:59

bardzo fajny triczek:d i bardzo latwy do nauczenia. Dzięki niemu wychodzi mi twisted sonic 34-23, jakos nie moglem go zrobic a przy nauce tego triku zaczął mi wychodzić
dziki - |1 Lis 2010|, o 10:28

Jakoś nie mogę się tego nauczyć... :cry:

To ćwicz, zamiast pisać posty nic nie wnoszące tematu. Albo chociaż napisz czemu Ci nie wychodzi. Ostrzeżenie słowne.

DisC - |1 Lis 2010|, o 11:41

"dziki" napisał/a:
Jakoś nie mogę się tego nauczyć... :cry:



naucz się najpierw TW sonic 34-23 i odrazu bedzię wchodzić

DisC - |2 Lis 2010|, o 13:41

dziki, a czego ty chcesz szukać to TW sonic to 1 obrót charge i pass 34-23
http://www.youtube.com/wa...feature=related

honey - |23 Maj 2013|, o 12:54

Też cos nie zabardzo widze :/ mógłbyś dokładniej wyjaśnić??



braindumps http://braindumps.net
pass4sure pass4sure
testkingworld testking
real-exams real exams

Zimbow - |3 Lip 2013|, o 21:40

O, bardzo fajny trik. Od razu nauczyłem się go, jedno kręcenie i już.
Nie znam się, ale potrafię ten trik na około 93% ;)

Sir - |3 Wrz 2013|, o 19:21

Rzeczywiście. Coś dla początkujących jak ja ;) Jeszcze tylko kilka razy popróbuję aby lepiej wychodził mi ten trik, bo jak zazwyczaj wychodzi i będzie tak wychodzić - wypada pen. Ale to normalne:)
dawidoo - |9 Wrz 2013|, o 10:20

Wow wypas !

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group