Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Combo
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Zaawansowane (Advanced) - Combo

Joogi - |16 Sie 2010|, o 21:00
Temat postu: Combo
Witam, domyslam się ze w penspinningu tworzenie wlasnego combo jest najwiekszą frajdą, ale ja jakoś nie mam do tego weny ;-) opanowałem fundamentale (FP tak średnio) + kilka dodatkowych tricków jak index around, sonic rise, twisted sonic, demon sonic, wszystkie infinity, backaround, TA Harmonic, thumbspin, kams4loop combo no i to chyba tyle :D Bylby ktos taki wspanialy i skleilby mi z tego jakies efektowne (jak do cholery jasnej combo może być efektywne? -.-' Ludzie, nauczcie się używać wyrazów, których znaczenie jest dla Was jasne) combo.. jak bedzie trzeba się jeszcze jakiegos tricku douczyc to jestem otwarty na propozycje ;-) Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże :oops: Pozdrawiam i do uslyszenia
Dżakob - |16 Sie 2010|, o 22:25

Proszenie kogoś o wykonanie combosa to IMO zły pomysł. Dlaczego? No choćby dlatego, że nie stawiasz pierwszych kroków w tym kierunku. Potem naczysz sie więcej tricków i co? Też poprosisz o wykonanie brejka? Otóż najlepiej, żebyś sam coś wymyślił. Z tego co napisałeś wnioskuję, iż zrobienie z tych tricków combosa nie jest takie trudne bo sam przed chwilą zakręciłem mini kombo na podstawie Twojego posta. Wystarczy, że weźmiesz to co umiesz, dodasz pare passów od FP i coś skleisz. To naprawdę nie jest trudne, wystarczy tylko przysiąść i pokombinować :wink:

Pozdrawiam.

Joogi - |17 Sie 2010|, o 08:34

Hehe, Tobie coś ciekawego wyszło bo już pewnie umiesz inne combo i mniej więcej wiesz co z czym i jak połączyć. A jak ktoś umie pojedyncze tricki to wcale nie jest taka prosta sprawa kiedy, jak i gdzie dołożyć pasa żeby to wszystko jakoś w miarę się ze sobą zgrało i było płynne. Mi np. bardzo ładnie wychodzi sonic z 34-12 + TA z TArev.. takie mini combo, ale na tym właściwie kończy się zabawa i średnio wiem co można dalej zrobić ;-)
Arti - |17 Sie 2010|, o 10:00

IMO jak się umie parę tricków to nie powinno się od razu przechodzić do combosów. Ja jakiś zlagowany freestyle potrafiłem wykręcić dopiero po 4 miesiącach nauki. Według mnie najlepszym wyjściem jest uczenie się nowych, pojedynczych tricków lub próba połączenia dwóch tricków ze sobą. Mówiąc nowe tricki mam na myśli także te, które się umie, ale w innym slocie. Ja tylko wyraziłem swoje zdanie, ale rób jak uważasz.
Gildor - |17 Sie 2010|, o 11:50

Hm, gdzieś był taki temat 'czy z tego ułożę jakieś kombo', ale za cholerę go teraz nie mogę znaleźć...

W każdym razie nie wiem jak można mieć problemy z ułożeniem kombosa.Jeżeli umiesz więcej niż jeden trik to już jesteś w stanie takowe ułożyć; ja nie miałem z tym żadnego problemu już od początku.

Pierwsze co mi do głowy przychodzi: Sonic 34-23 -> TW Sonic 23-12 -> Pass rev 12-T1 -> TA harmonic T1-T2 -> Pass T2-23 -> Sonic 23-12 -> Backaround 12-12.

Jeżeli chcesz ułożyć kombo, to najpierw znajdź jakiś trik którym je zaczniesz. Powiedzmy niech to będzie demon's sonic. Potem zastanów się co najłatwiej będzie Ci po nim zrobić. A potem co najlepiej zrobić po tamtym triku. Et ceterea, et ceterea...
Nic trudnego.

Temat zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group