Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - PPP + JEB Collab
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Media (Filmy Polaków) - PPP + JEB Collab

Racha - |30 Lip 2010|, o 10:14
Temat postu: PPP + JEB Collab

Wersja HQ na YouTube

Download link:
http://firestorage.jp/dow...2de985ee8e402b3

Harna$ - |30 Lip 2010|, o 10:24

:facepalm: nie mogłeś zedytować ,za to jest warn(chyba).
Ogólnie fajnie ,najbardziej podobało mi się Combo Rafau KOchem jego styl .
Na końcu jak skład PPP pokazywali to zamiast Dulka był Dulak :D

Tratto - |30 Lip 2010|, o 10:28

nom poziom penspinningu na dobrym poziomie :) co mnie tknęło to, że Gildor za bardzo łapą machał jak na siebie :P
generalnie to albo YT coś podziałał albo podczas edycji znacznie osłabiła się jakość nagrań, bo tak patrze po combie Cienkiego np. co ma dobry aparat i jest średnio :/

Gildor - |30 Lip 2010|, o 13:12

Łaał, wreszcie wyszło.

Całkiem fajnie, chociaż po takim czasie oczekiwałbym czegoś więcej -.- Cienki chyba najlepiej z naszych, jedno z najlepszych Twoich kombosów, jakie widziałem oO Świetny around rise i midbaki 1.5/2.0. Ogólnie to poziom wyrównany, tak mi się zdaje. Z JEBu Kazu bardzo fajnie pocisnął na f3k, poza tym Crow z tym jego flowem. Stylem jak zwykle ownują, u nas nie ma takiej różnorodności. A może tylko mi się tylko tak zdaje. Rafau też zajebiście. I Dulek. I Veyner. No ogólnie wszyscy elo zakręcili.

Cienki - |30 Lip 2010|, o 17:55

A mi się bardzo collab podobał, na prawdę Japońce się przyłożyli do combosów i my tez ;) . Kazu, Crow, Musashi, Latuleskal i ktoś tam jeszcze od nich dali na prawdę koksite comba z maksymalną stylówą, to co lubię :D . Line up z ich strony na prawdę dobry, chociaż wiadomo że każdy chciałby zobaczyć nas z największymi legendami np. Ayatori, Seven, kUzu, Pesp czy Saizen :p. Ale nasi też się postarali. Karol zawaliście płynnie, Vey mógłby mieć podpis że jest z JEBu i nikt by się nie poznał jak go nie zna :D , Rafau to samo ;p.

A co do mojego comba to powiem, że Rudbojowi wysłałem 2 combosy - jeden był trochę z dalsza nagrany, miał większy spin na midbakach (chyba ze 3.0 siadło), ale finisher dużo gorszy i w ogóle moim odczuciu było gorsze od tego co było w collabie i Rudy powiedział że wyśle im to :p. Ale w końcu wysłał to drugie, z czego jestem zadowolony ;)

Shey - |30 Lip 2010|, o 18:27

Combo Crowa wg. mnie jest najlepsze z całego collabu. Wygląda to jakby mu się pen sam w rękach kręcił :mrgreen:
Dawo - |30 Lip 2010|, o 19:58

Jak dla mnie, naprawde fajnie ale bez fajerwekrów ;x. Cieszę się, że JEBUSY nas nie przyćmiły w tym collabie. Combo Rafu'a bardzo mi sie podobało :wink: .Co do jebów comba Musashiego <33 Kazu <33 naprawde zakręciły mi sutki :razz:

Edycja. No taka jebowska, muzyka tak samo ale dawała rade (:

Ogólnie to WELL DONE & KEEP SPINNING ! :wink:

Suriel - |30 Lip 2010|, o 21:59

Ogolnie to mega pozytywne wrazenie zrobil na mnie ten clb JEBancy zawaliscie kreca i wogole chcialbym miec taki orient styl:) co do polakow do grejt dzob tak dalej panowie;]
"Cienki" napisał/a:
każdy chciałby zobaczyć nas z największymi legendami


no to bylby szczyt marzen :O ogolnie jak dla mnie to kawal dobrej roboty Gz i tak 3mac

Pari - |1 Sie 2010|, o 22:38

No collab wyszedł na poziomie jakiego się spodziewałem. Komunikacja z administracją JEB na początku była bardzo dobra, potem było z tym bardzo ciężko. I dalej mam im za złe, że nawet słowem się nie odezwali, że collab wyszedł.

EDIT: Cofam to, dostałem PW.

Po za tym, wcale nie odstajemy od JEB. Jednak w tym filmie widziałbym bardziej Polski styl, zamiast kopię, której nie da się podrobić :)

Maksym - |1 Sie 2010|, o 23:54

Przewaga Polaków w tym collabie była bardzo fajna, ładny płynny styl wszystkich.
Ciekawym zjawiskiem jest to że JEBowcy preferują inny kont kamerki i bardzo duże zbliżenia do ręki, taki właśnie szybki i bliski styl zaprezentował na koniec Rafau - gdyby nie login pomyślał bym że to kolejny od nich.
Crow - jak na długie paznokcie (których nie lubię oglądać) zaprezentował się bardzo fajnie, jego spinn można zaliczyć do jednego z najciekawszych w tym collabie, Gildor też zakręcił bardzo ciekawie i miał moda którego kawałki fioletu w połączeniu z tłem były powalające - jak dla mnie to były 2 najzacniejsze spinny tego filmu.

Muzyka o której nie sposób nie wspomnieć, miód, ktoś ją bardzo dobrze dobrał do kręcenia jest idealna, no i Hiwaii popisał się ładnym zmontowaniem całego filmiku.

Tyle ode mnie, collab na bardzo duży plus.

Lawliet - |2 Sie 2010|, o 00:09

uchuken to jakas pomylka :/ Przeciez z takim combem do collabu, ktory sie dobrze zapowiadal (niestaty na zapowiedzi sie skonczyla historia dla mnie...), to po prostu wstyd...

Musashi, kazu, forever, Crow i Rafau to moi faworyci tego collabu, reszta tak sobie :/ Zwlaszcza Gildor, zdawalo mi sie, jakby Twoj spinning na rzecz lepszych linkingow na plynnosci stracil w pewnych momentach. Ale za to ladny ta ext ~ index pinky bak rev.

Laluteskal okropny styl :&

Za to muzyczka fajna byla i editing dosc fajny ^^

Oloorlik - |2 Sie 2010|, o 10:40

No, nieźle, nieźle.
Bardzo podoba mi się to, że nie odstajemy od ludu z JEB'a.
Było widać duużo stylu w tym collab'ie, co też najpewniej każdemu się spodobało.

Jedno pytanie - Czym kręcił forever?

Akeien - |3 Sie 2010|, o 07:14

Oj.

Nijak mi się ten collab nie spodobał. Nie było w nim tego czegoś, a spinnerzy też się nie popisali. Nie wymienię pojedynczych osób, ale poziom mógłby być wyższy. Edycja i muzyka japońców to wręcz obraza dla mojego poczucia estetyki. Jednakże o gustach się nie dyskutuje.

Ogólna ocena raczej na minus.

Grubcio - |21 Mar 2011|, o 19:45

Ładnie ,bardzo ładnie !!
GRATULACJE !!
Wszyscy odwalili dobrą robotę.
IMO najlepsze combo polaków to Karola .
Postarał się jak i wszyscy.

collab na "+" .

LubieMody - |23 Mar 2011|, o 09:33

Na początku 1 combo Dulka myślałem, że widzę Dżapańca :D Spinning ładny. Polacy nie wypadli gorzej tylko inaczej. Różnorodność uniemożliwia mi ocenę, więc ode mnie się nie dowiecie kto lepiej zakręcił. Spinning żadnego z kręcących nie pokaleczył mi oczu, ale żaden też nie powalił na kolana. Było ok. Do czasu, gdy usłyszałem muzykę... Ocena na 3. Stać was na więcej chłopaki ;d
mydło - |19 Maj 2011|, o 20:41

Super filmik. Mnie się podoba, dobry poziom. Mam pytanko co za nutka?
Arielix - |3 Lip 2011|, o 20:27

Rafau , mam pytanko ... Czym ty kręcisz bo ciągle widze tego zielonego pena a nwm co to za model ? SeveN ?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group