Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [Etap II] Walka zbiorowa
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Micro Modders 2010 - [Etap II] Walka zbiorowa

Kazuke - |20 Lip 2010|, o 09:23
Temat postu: [Etap II] Walka zbiorowa
Witam w ostatnim etapie Micro Modders 2010. Ten etap polegać będzie na zbiorowej walce modderów. Wyłonionych zostanie 3 najlepszych uczestników turnieju. Przejdźmy do modyfikacji.

Red Square






Waga: 16 g
Długość: 20,9 cm
Opis modyfikacji: Jest to bardzo wygodny mod, na którym wszystko siada po prostu jak marzenie. Optymalne jak dla mnie wymiary w połączeniu ze specyficznym body dają świetny efekt. Nie jest klocowaty (choć wagę można łatwo zwiększyć, jeśli by ktoś chciał) i posiada długi, dobry do wipsowania grip. Solidna budowa i możliwość pisania (wkłady RSVP/BK77) sprawia, że może być głównym modem na co dzień. Kurczę, chyba najlepszy mod w mojej karierze. Jestem strasznie z niego zadowolony.

MF HYBRID























Waga: 19,5 g
Długość: 21 cm
Opis modyfikacji: Na początku powiem skąd taka nazwa. Mod jest hybrydą Minvoo G3 i Firefly G3. Mod jest stworzony by być main modem oraz posiada wiele zalet, a największe z nich funkcja ołówka automatycznego, niesamowite momentum oraz ogromna wytrzymałość (w przeciwieństwie do Firefly. Zawdzięczamy to mocowaniu tipa). Gwarantuje że po zapoznaniu się z tym modem nie będziesz chciał/chciała kręcić niczym innym. Nieskończone możliwości modyfikacji kolorystycznych oraz dowolny podział gripów (jak w Firefly G3) dają wielkie pole do popisu dla każdego moddera. Przy okazji odpowiem na pytanie zanim zostanie zadane, mianowicie dlaczego użyłem capa innego niż G3? Ponieważ cap Hyperjella znacznie lepiej sprawuje się przy długim użytkowaniu oraz ułatwia korzystanie z ołówka (osadzanie capa jest łatwiejsze oraz bardziej wytrzymałe dzięki rowkom, które zrobi cap Hyperjella juz przy pierwszym założeniu. To dzięki nim taśma zawsze pozostaje na miejscu).

Bez nazwy






Waga: 13g
Długość: 19 cm
Opis modyfikacji:
plusy:
-tani
-lekki (lubię odpocząć od waterfalla i stuhla)
minusy:
-cięcie plastiku

Yellow Storm






Waga: Seven G3 Mod < Yellow Storm < Dr.KT
Długość: 20 zm
Opis modyfikacji: Mod złożony z bardzo popularnych i tanich części, oprócz gripa Airblanca :P
Plusy:
+ Przyczepny przód dzięki gripowi Airblanc
+ Optymalna długość i waga
+ Prawie nieograniczone możliwości kombinacji kolorystycznych
+ Dostępność i cena części
+ Nieograniczone możliwości doboru insertu
Minusy:
- Użycie mało popularnego gripa z Pentel Airblanc
- Według wybrednych za długi cap i za krótki spinning surface

wowku - |20 Lip 2010|, o 10:14

wydaje mi się, że jest błąd, ponieważ można wybrać tylko jednego moda, a nie trzy.
Ygo - |20 Lip 2010|, o 10:53

Chciałbym tylko poprosić o komentarze dla modów. Głupio trochę jak chce się coś pokazać na forum a nawet nie usłyszy się o tym opinii społeczności ;) Powodzenia przeciwnikom życzę.
Sosek - |20 Lip 2010|, o 11:13

Moim zdaniem wygrywa tutaj "Red Square", w porównaniu do pozostałych modów, jest oryginalny. Mod został wykonany naprawdę bardzo schludnie i świetnie się prezentuje.

"MF HYBRID" plasuje się na drugim miejscu, za system klikania, ale tylko za to. Nie za ładnie wygląda to połączenie body g2 i body g3. Dodatkowo "przednia" partia moda jest bardzo kolorowa, a cap z tyłu jest za czarny i to psuje cały wygląd.

"Bez nazwy" pozostawię bez komentarza. 0 pomysłu, zakładam, że zrobiony w góra 5 minut.

"Yellow storm" ładnie wygląda, ale za bardzo przypomina mi LSH mx. Nie wiem czy to przez jakość zdjęcia, ale wygląda na niedopracowany.

Hut - |20 Lip 2010|, o 12:30

Red square - od razu widac, kto go robil ;d fajny, estetycznie wykonany mod. ciekawe zastosowanie gripa grip matic pod capem. fajnie to wyglada.

MF Hybrid - jakos to tak zbyt agresywnie wyglada, jak dla mnie. budowa pewnie ciekawa, ale wyglad mi zupelnie nie przypadl do gustu. Poza tym na zdjeciach capa widac ze estetyka lezy.

Bez nazwy - xDxDxdxXDXDXDD

Yellow storm - fajne kolorki i ogolny design, ale cap jest za dlugi i zbyt ubogi. serio.

glos na Red Square, drugie miejsce ten zolty, trzecie MF Hybrid, czwarte, w pelni zasluzone bez nazwy.

kamilkaze21 - |20 Lip 2010|, o 17:59

I właśnie takiego poziomu się spodziewałem :D To mnie się podoba. Mam tylko pytanie jedno pytanie. Przeszło nas 5 a tu są tylko 4 prace. Czy ktoś nie przesłał pracy czy to tylko błąd?
Maksym - |20 Lip 2010|, o 20:27

MF HYBRID i Red Square

W estetyce ulokowały się na 1 miejscu.

I ponieważ jedzenie grzanek na peronie powoduje wyładowania elektrostatyczne w pilocie qstry mój głos idzie na Bez Nazwy ponieważ on ołni!

Dark.Master - |20 Lip 2010|, o 22:38

Naprawdę trudny wybór, wszystkie mody (no prócz jednego) wyglądają zachęcająco. Bardzo długo zastanawiałem się, na którego oddać głos i wybrałbym zapewne yellow storma gdyby nie grip airblanca (nie to, że go nie lubię, ale jego dostępność to imho minus). Ostatecznie zagłosowałem na mf hybrid. Dlaczego? Jest to połączenie dwóch moich ulubionych jednostrońców, bardzo dużo możliwości kolorystycznych i do tego wszystkiego dochodzi jego zastosowanie jako mp. Jak tylko wyjdzie tut to od razu zabieram się do roboty :) Oczywiście jak tylko będę w stanie postaram się zrobić również i pozostałe (prócz tego-który-nie-ma-nazwy). Podsumowując runda bardzo, ale to bardzo wyrównana - wszystkie mody naprawdę godne uwagi.
Adio - |21 Lip 2010|, o 08:04

Dlugo myslalem nad 2 modami: Red Square i MF HYBRID. Z tego powodu ze lubie dlugopisy ciezkie to wybralem MF HYBRID. To ze jest ciezszy to nie jeden powod, przez ktory na niego zaglosowalem; zawsze chcialem miec olowek mechaniczny jako mod-do pisania w szkole.
Jest on rowniez wykonany bardzo estetycznie i w ogole dla mnie bez zastrzezen.
Ostatecznie moj glos oddaje na moda o nazwie MF HYBRID.

Ufo - |21 Lip 2010|, o 14:32

Red Square - cos na ksztalt ostatecznej wersji ktoregos moda Guitruma, juz nie pamietam ktory, ale tak samo dr grip z przodu i insert pod nim

MF Hybrid - rsvp nx mmx na bazie g3 + dr grip, nuda

bez nazwy - XD

Yellow Storm - przod sciagniety od Saizena G3 a tyl wyglada ubogo

Harna$ - |21 Lip 2010|, o 18:09

długo myślałem i wachałem się na co oddać głos .
Ale wydaje mi się ,że najlepszy jest MF hybrid .
Jego wygląd mnie oszołomił i myślę ,że tak samo było by z kręceniem nim .

Enigma - |21 Lip 2010|, o 21:49

Jeśli chodzi o wygląd modów , to bardzo spodobał mi się Yellow Storm , jednak jeśli chodzi o pomysłowe wykonanie , to moim zdaniem MF HYBRID zasługuje na to miano . W ostateczności jednak zagłosowałem na Yellow Storm , ponieważ przykuł moją uwagę .
senQ - |22 Lip 2010|, o 11:20

Ponieważ nie uczestniczę w drugim etapie, mogę zupełnie legalnie zjechać z góry na dół wszystkie mody:
Red Square: Świetnie wygląda, podejrzewam że dzięki zmazikowemu body kręci sie bosko. Chyba mogę od razu pogratulować I miejsca.
MF Hybrid: Fajny na pierwszy rzut oka, ale jak dla mnie za mało Dr Gripa na przodzie i jakis dziwny ten grip na końcu capa. Mech MP zrobiony chyba tak jak w moim na I rundę. Na pewno pierwsza trójka, możliwe że drugie miejsce.
Bez nazwy: Chyba sobie jaja robisz. Poważny turniej modderski, a tu mod brzydki jak pierwsze selfmody nowych, bez pomysłu i jeszcze CT idzie na zmarnowanie. Bój sie boga.
Yellow Storm: niezły, ale użycie inserta z którego korzysta połowa spinnerów jest niefajne. No i cap wydaje się długi, jeśli to RSVP to jakoś nie wierzę w te 20cm moda. Tak czy inaczej pierwsza trójka.
Niezbyt wyrównana walka, widać wyraźnych faworytów. Poziom PMWT to to nie jest, ale mody jak najbardziej estetyczne i zrobione z głową (przynajmniej trzy).

Pawolko - |22 Lip 2010|, o 17:10

Mf Hybrid jak dla mnie wymiata :D , chyba za mało modów widziałem, ale takiego ładnego nigdy :) nie interesuje mnie jak nim się kręci po prostu chciałbym go posiadać!
Klapcio - |23 Lip 2010|, o 00:41

Yellow Storm, parametry podobne do Red Square ale wyglądem mu imho dużo brakuje.
Miejsce trzecie.

MF HYBRID, nie wygląda źle. Troszku za mało gripa z przodu (ktoś już pisał). Wydaje mi się za ciężki odstrasza mnie to, że w sumie trochę jak minwo (którego znienawidzilem :P ) się prezentuje...


Mialem dylemat co do tego który z tych modów jest lepszy... Wygląd czy parametry...
Drugie miejsce jednak MF HYBRID zbyt subiektywnie bym go ocenił gdybym postawił przed nim Yellow Storm'a.
---------------------------------------------------------

Red Square, piękny jak Justin Bieber, kolory ładnie dobrane, edycja nie daje po oczkach moich pięknych zmęczonych ;) i świetne parametry. Zajebisty jest i tyle...
Mój głos idzie ;) (nr. 1)

Bez nazwy, mod jest po prostu cudowny, wygląda niepozornie bo zdjęcia bez skrzydeł, ale wiem, że jest cudowny! Jak dla mnie jest poza kategorią i nie oddam na niego głosu. Jest na miejscu nie pierwszym nie drugim : na miejscu 0! Miodny!

kamilkaze21 - |25 Lip 2010|, o 09:36

No to Ygo (jeśli trafiłem) gratuluje zwycięstwa :D W ogóle dzięki wszystkim za turniej. 2 miejsce i tak zaarąbiaszczo mnie cieszy :D
Kazuke - |25 Lip 2010|, o 12:17

No i po zawodach :D .

Zwyciężył - Ygo(Red Square)!!! Gratulacje.
Drugie miejsce - kamilkaze21(MF Hybrid).
Trzecie - Pieniek(Yellow Storm)
Poza podium: baton(bez nazwy)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group