Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Sosek 1st
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Media (Filmy Polaków) - Sosek 1st

Sosek - |16 Lip 2010|, o 16:29
Temat postu: Sosek 1st
Hue hue :)

http://www.youtube.com/watch?v=4Kf5IVbh1Js

Wersja HQ na YouTube

Jakość już chyba się poprawiła :)

COMMENT IT!

-----------------------------------

Słów kilka: Dzięki pserom za zayebiste filmiki. Dziękuje też tym, którzy nie wysłali filmików choć wyrazili chęć wzięcia udziału. Już samo to było dla mnie czymś ważnym. Może innym razem się uda :)

Przepraszam FeniX'a który wysłał combo, ale nie użyłem go w collabie. Miałem sporo problemów z dobrym przekonwertowaniem pliku.

Edycja wyszła jak wyszła. Mogło być lepiej, ale pracując nad tym projektem siedziałem w małej, ciemnej kuchni, zmęczony po trudzie dnia. Mój mózg był zlasowany ostro i w niektórych momentach miałem zamiar rozwalić kompa, podpalić i pójść spać.

No ale udało się.

qstra - |16 Lip 2010|, o 16:47

O kurwa, Gildor 2nd przy tym to kmiot o:
Harna$ - |16 Lip 2010|, o 16:52

@up
To samo chciałem napisać .
Zajebiste Sosek ;P zajebista robota

Rude Boy - |16 Lip 2010|, o 17:40

OMG! W jednym collabie z Kin'em, a ja mam combo z offcamem!
Niezła produkcja muszę przyznać. Muzyczka pod japończyków dobrana, ale nie raniła mi uszu jak niektóre nuty z filmów Arezerta na przykład.
Szkoda rażącego finishu u Dulka. Kirbo mnie nudzi. I ogólnie ludzie na jednostrońcach tu rządzą. Ze smaczkiem te comba są (z wyjątkiem Kirbo). Z Polaków to Rafau i Cross się najlepiej pokazali.
Jedyne co z poprawek bym sugerował, to combo Dulka uciąć, bo po koniec to strasznie słabo wygląda. Moje jakoś się nie komponuje dobrze z resztą, ale cieszę się, że jest.
Jako całość, podoba mi się.
Dziękuję za zaproszenie :)

Sosek - |16 Lip 2010|, o 17:42

Miałem nadzieję, że nick Dulka oderwie widza od finisher'a ale spoko jest IMO
Precel - |16 Lip 2010|, o 20:19

Odpalam sobie filmik i myślę: "O jakaś kolejna polska produkcja, zobaczę tym samych penspinnerów, ale co tam". Na początek Cross. No nieźle się zaczyna myślę sobie. Cross pokazuje kciuka, bardzo fajna przejście pomiędzy combosami i... czekaj, czekaj. Skąd ja znam to biurko? Pojawia się nick penspinnera i przeżywam orgazm. Chociaż combo Kina słabe jak na niego to swoim pięknym mxem i dobrą kamerką nadrabia ;)

Taką produkcją to by nawet Arezert się nie powstydził. Światowa produkcja z udziałem polaków! Świetna robota!

P.s. Rafau wymiótł najbardziej.

Can - |24 Lip 2010|, o 22:03

O Cie dźwiczki... Crox i Dulek mnie zagieli ;o A z zagranicznych to najlepiej clumsy. :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group