Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Almanach 1st movie
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Pokaż co potrafisz - Almanach 1st movie

Almanach - |15 Wrz 2007|, o 22:07

xD moze i lepsze ;p

tutaj moj filmik po 4 miechach cwiczen xD moze nie jestem za dobry i nie jest to za wysoki poziom ale powoli i dojde do perfekcji :twisted: http://pl.youtube.com/watch?v=uBp4ua4tZOk

Maniek - |15 Wrz 2007|, o 22:12

Hahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Zaje***** :wink:
Cienki - |15 Wrz 2007|, o 22:43

no nawet ladnie ale ja myslalem ze to jest po 3 miechach...
nie chce sie przechwalac ale jak trenuje 3miechy to jestem troche lepszy ale nie dam flimiku w najblizzszym czasie bo nie mam czym... jak bede mial pol roku Ps to od kogos sie pozyczy kamerke albo aparat :P

PS ale pieknie jak dla mnie robisz TA H - prawie jak gumix :wink:

Almanach - |15 Wrz 2007|, o 22:45

ech dzieki to chyba jedyny trick ktory ciagle kuje bez przerwy :D
zary - |15 Wrz 2007|, o 23:08

Nono :D 4 miechy nawet nawet cwicz dalej :)
mysza - |15 Wrz 2007|, o 23:14

Ja tak po 6 miesiacach nie umialem. :twisted: Znaczy sie jest dobrze.
gumix - |15 Wrz 2007|, o 23:37

kurcze , powiem tak: wszyscy pisza ze ladnie , no to sie przylaczam ...
ale powiem co mi sie niepodobalo i co bym zmienil :

1.przedewszystkim , niewiem czy zdajesz sobie sprawe z tego ze 5 razy zaczeles tak samo combo..
2.podoba mi sie to, ze jest roznorodnosc, ale nie podobaja mi sie twoje przejscia nie sa plynne, pracuj nad plynnoscia lub przejsciami miedzy trikami.

ogolnie jest ok, ale tak naprawde czekam na cos wiecej, bo stac cie na wiecej!

Almanach - |16 Wrz 2007|, o 09:35

ech sam nie wiem czy stac mnie na wiecej a to combo to nie wiem chyba z przyzwyczajenia tak robie xD. ok biore sie za niedlugo za nastepny filmik i wtedy postaram sie pokozac na co mnie stac =]
PutineX - |16 Wrz 2007|, o 10:52

Almanach ja jestem taki po 1 miech tylko sonic reverse pojme i dorownam tobie;]
Almanach - |16 Wrz 2007|, o 11:08

wiesz ja sie nie ucze tego zeby dorownac albo przegonic innych tylko dlatego zeby to umiec. nie chodzi mi o rywalizacje tylko o zabawe xD
PutineX - |16 Wrz 2007|, o 11:08

ja mam podobne podejscie
skrobi - |16 Wrz 2007|, o 11:11

PutnieX: nie przechwalaj sie tak;)..nagraj filmik to wtedy uwierze, ze niby cos potrafisz;) i nie nabijaj tak postow:)
Almanach: ladnie ladnie:).. no a bedzie jeszcze lepiej jak posluchasz rad gumixa;D... pozdrawiam;)

B)

PutineX - |16 Wrz 2007|, o 11:15

Okey Postaram sie niedlugo nagrac film
Maniek - |16 Wrz 2007|, o 11:28

A ja powiem, ze mnie sie raczej bardzo srednio podobalo. Slaba plynnosc, kazde combo podobne do siebie jedyne czego moge pozazdroscic to TA Harmonic (super ci wychodzi :wink: ) Pocwiczysz nad roznorodnoscia trickow i plynnoscia i bedzie gites. B)
Brumek - |16 Wrz 2007|, o 12:00

Dobra to i ja cos nabazgrole (tak od serca) :wink:

Filmik jak dla mnie raczej przecietny. Glownym mankamentem jest juz wczesniej zauwazony brak plynnosci (wydaje mi sie, ze to jest Twoj glowny problem). Poza tym wszystkie comba wygladaja dosyc podobnie.

Podsumowujac: Ja bym po takim czasie jeszcze solowki nie nakrecal (i nie nakrecilem :wink: ), jednak po tych wszystkich filmikach po 2 tygodniach uwazam, ze moglo byc gorzej (czyt. jest calkiem calkiem...)

Tvister - |16 Wrz 2007|, o 15:00

Almanach gz 1st filmik xD
ladnie, ale moglo byc lepiej ;) . Po pierwsze to popracuj nad przejsciami miedzy trickami, a po drugie to pierwsze combo beznadziejna jakosc :P .

@Putinex: Przypominasz mi troche Magsone (nie przyjmij tego Ĺşle ;p) i sebcia bo nabic w jeden dzien 30 postow to jest sztuka :roll:

Dulek - |16 Wrz 2007|, o 15:37

W filmiku widzialem praktycznie tylko jedno combo tyle, ze byla caly czas zmieniana kolejnosc trickow, ale to i tak bardzo dostrzec oraz po chwili nudzi. A jak na 4 miesiace to jest ok. :)
Almanach - |16 Wrz 2007|, o 19:09

ten pierwszy filmik ma kiepska jakasc bo akurat nasze sloneczko sie nie pokazalo a moj aparat nie wiem dlaczego lepiej robi zdjecia i filmy jak jest wszystko oswietlone xD

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group