Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - stary [Trening] u FeniXa
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Jedi Academy - stary [Trening] u FeniXa

FeniX - |2 Lip 2010|, o 23:51
Temat postu: stary [Trening] u FeniXa
Hello, zarzucam rozkminami drobnymi na początek. Nie miałem warunków zbytnio, żeby nagrać świeże filmy, więc daję takie, żeby się nie zmarnowały. ;)

Jedna luźna:

Wersja HQ na YouTube
Twisted Sonic Bust ~ Pass rev 12-23 ~ Inverse Midbak Reverse

Jedna dla RadoXa:

Wersja HQ na YouTube
sonic 23-12 ~ inv shadow 0.5 ~ bak ~ fl ta rev

FeniX - |11 Paź 2010|, o 22:43

Przepraszam, ale nie mam czasu ostatnio w ogóle nic nagrać, bo nie ma mnie ciągle w domu. Dlatego powtórzę chwilowo swoje poprzednie rozkminy, bo RadoX nie wyraził żadnych konkretnych zapotrzebowań na jakiegoś typu kminy.
RadoX - |12 Paź 2010|, o 15:51

Postaram się to ogarnąć, lecz jest to dla mnie ciężka sprawa xd (POLAK POTRAFI !! (jak chce))
RadoX - |17 Paź 2010|, o 16:41

Czy mogę prosić o zmiane kminy? męczyłem się z tą przez ostatnie kilka dni, ale mój skill nie pozwala mi na zrobienie jej xd (oczywiście proszę na zmianę na jakąś prostszą/ mniej skomplikowaną)
FeniX - |20 Paź 2010|, o 18:49

Wybacz, nie mam kiedy nagrywać ostatnio. Spróbuj coś takiego:

Wersja HQ na YouTube

FeniX - |24 Paź 2010|, o 16:34

Nowe rozkminy:

Dla RadoXa - http://www.youtube.com/watch?v=lTMxLdabcec
Breakdown (chyba dobry): TA rev T1-T2 -> Pass T2-23 -> Sonic 23-12 -> Bakriser

Jedna luźna - http://www.youtube.com/watch?v=KxWbQKJ2YP4
Breakdown (chyba dobry): Double Charge 23-23 -> Charge 23 -> Inverse Sonic 23-12 ~ Pass 13-34

Na końcu drugiej jest jakieś combo zaczęte tą rozkminą.


//edit:
Dzięki SzaiiboN za zwrócenie uwagi na błąd w breaku, z przyzwyczajenia napisałem 12 zamiast T2 w Passie. :)

RadoX - |26 Paź 2010|, o 15:00

umiem obie kminy i mam takie pytanko czy mam je jakoś rozwinąć? Czy połączyć je w jedno combo?
FeniX - |26 Paź 2010|, o 15:05

Najlepiej, żebyś nagrał combo, w którym z nich skorzystasz, albo dwa comba, jeśli będziesz chciał ich użyć oddzielnie. :)
FeniX - |7 Lis 2010|, o 00:40

Dla RadoXa: http://www.youtube.com/watch?v=zwj7bJ6wVms
Breakdown (prawdopodobnie): Backaround ~ TF Charge Rev -> Pass T1-12 -> Backaround ~ TF Shadow Still Rev

Luźna: http://www.youtube.com/watch?v=R4DjXmGY4ss
Breakdown (nieprawdopodobnie): Backaround ~ [PU->PD] ~Palmspin Rev

To drugie ciężko zapisać, ale mam nadzieję, że na filmiku widać, jak pen leci. :)

FeniX - |23 Lis 2010|, o 10:10

Wrzuciłem rozkminę dla RadoXa na YT w sobotę, ale zapomniałem jej wrzucić tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=IHLBLySH-bI
Breakdown (chyba poprawny): Twisted Sonic IndexMiddle Bust 1.5 ~ Pass Rev 23-12 ~ Shadow Still 12-12 0.5

Drugiej nie wyciąłem jeszcze, bo mi się zwiesił WMM wtedy, a potem zapomniałem. Jutro będzie, chyba, że znajdę chwilę dziś, żeby się w to bawić.

FeniX - |23 Gru 2010|, o 23:51

Wybaczcie opóźnienie, ale pracą i przenoszeniem forum byłem zajęty. Na teraz jedna rozkmina, Klapciowi dedykowana:

http://www.youtube.com/watch?v=Z9TgzHTy14A
Breakdown:
PinkyBak -> Charge Rev (chyba 0.5) ~ [PD -> PU] ~ Inverse RingBak

Tak mi się wydaje przynajmniej. ^^

FeniX - |17 Sty 2011|, o 21:44

Ze spooorym opóxnieniem, ale kmina leci:


Wersja HQ na YouTube

PinkyBak Rev ~ PinkyNeoBak Rev 34-12 ~ Bust

FeniX - |1 Lut 2011|, o 22:57


Wersja HQ na YouTube
Break:
Twisted Sonic 34-23 -> Pass rev 23-T2 -> TA T2-T2 ~ Flick TA rev

Flick TA rev - http://www.youtube.com/watch?v=IvUZc1kSpUY

Może jutro nagram, jak będzie potrzeba.

FeniX - |14 Lut 2011|, o 09:24

Rozkminy dla ludzi przyjętych testowo - macie 2 tygodnie na nagranie ich. Wszystkich - w miarę możliwości i zaangażowania oczywiście. Wiem, że mało może być jak na 5 rozkmin, ale chcę zobaczyć, jak sobie dajecie radę.

Rozkmina 1:
Weissan Bak ~ FL TA Rev ~ Pass T1-12 ~ Bak ~ Pass 12-23 ~ MidIndexBak 1.5 ~ Pass 12-23 ~ MidBak 1.5

Uwagi:
Pierwszy Bak ma być wykonany w stylu Davida Weissa, czyli tuż przy dłoni ma być obrót, a nie przy opuszkach palców. MidBak 1.5 MUSI się obracać wyłącznie na Middle, nie może schodzić na inne palce.






Rozkmina 2:
Shadow Still 23-23 ~ [PD->PU] ~ Inverse MidBak Rev ~ Inverse NeoMidBak Rev 23-23 0.5

Uwagi:
Nigdy w sumie nie jestem pewien, które to revy, które to normale. Więc najlepiej zasugerujcie się po prostu filmem.





Rozkmina 3:
Devil's Sonic Bust ~ Pass Rev 12-T1 ~ FL TA

Uwagi:
Wszystko ma być wykonane bez zatrzymania, bez chwytania.





Rozkmina 4:
Twisted Sonic 23-12 -> Pass Rev 12-23 -> (Pass Rev 23-12 -> Pass Rev 12-23) cont. x2 -> MiddleAround cont. x2

Uwagi:
Kwestia ułożenia pozostałych palców przy robieniu MidAround jest kwestią indywidualną, możecie je ułożyć, jak chcecie.





Rozkmina 5:
Shadow Still 34-34 ~ Pass Rev 34-23 ~ FL RingAround

Uwagi:
FL RingAround zaczyna się w slocie 23 i tam się ma kończyć, bez chwytania w 34 wcześniejszego.





Breakdowny wydają mi się dobre, ale mogłem coś źle rozpisać. Najlepiej sugerować się po prostu filmami. Powodzenia.

Macie czas do niedzieli, 28 lutego włącznie.

FeniX - |14 Lut 2011|, o 15:07

Dla wyjaśnienia - macie nagrać wszystkie rozkminy. Na podstawie tego, które kto da radę ogarnę w jakim stopniu jesteście się w stanie rozwijać. Nie znaczy to, że tylko nagranie wszystkiego pozwoli wam zostać tutaj dłużej - po prostu dajcie z siebie wszystko, a ja wyciągnę z tego wnioski.
FeniX - |2 Mar 2011|, o 19:02

Z braku czasu wczoraj i dziś przemyślę wybór uczniów w piątek i dam wam znać. Przy czym Maksym ma pełnoprawnie czas do niedzieli, bo przyjechał tydzień po tym, jak rzuciłem rozkminy.
FeniX - |9 Mar 2011|, o 23:28

Wybrałem właściwie ludzi, których chcę szkolić, ale poczekajmy jeszcze z tym, bo jest ogólna sprawa związana z JA, o której zapewne wkrótce wspomnie Maniek lub Gibki. Poczekajmy więc, bo i tak bez niej nie ma sensu zaczynać.
FeniX - |2 Cze 2011|, o 22:39

Nagrałem dziś dwie rozkminy na rundę 12:

1) Fake Double T2-24 -> MidArround 24-24:

Wersja HQ na YouTube

2) Inverse MidBak Rev ~ Inverse MidNeoBak Rev:

Wersja HQ na YouTube

Planowałem więcej, ale już nie mam czasu nagrywać, wybaczcie. Mam nadzieję na kolejne rundy więcej dawać.

BTW, coraz bardziej mi się podobają kawałki z YT. :D

FeniX - |23 Cze 2011|, o 20:45

Uh, przez to, że nie założył nikt wcześniej tematu z datą uciekł mi termin, bo chronicznie niedosypiam przez koniec semestru. ^^

Wybieczcie sobie proszę któreś rozkminy z tego tematu poza tymi, które już nagrywaliście. Wybaczcie brak nowych filmów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group