Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [Trening]Tratto
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Jedi Academy - [Trening]Tratto

Tratto - |29 Cze 2010|, o 20:48
Temat postu: [Trening]Tratto









Tratto - |1 Lip 2010|, o 19:52

Dobra do pierwszego postu będę wrzucał tylko filmiki a bardziej będę się rozpisywał w nowych postach

Marvinie witam Cię tak w ogóle:)
Już kiedyś pisałem Ci, że masz oldschoolowy przekozacki styl i nie możesz tego zmarnować :) Mówiłem również, że jest on podobny do stylu Rarki, więc mamy już pewnie ułatwienie, bo wiemy co u niego jest fajne możemy to wyłapać i podpatrzyć trochę ;)

Kopiując ten zestaw tricków, który przygotowałem dla Ciebie, opanujesz mam nadzieję jakąś część rodziny aroundów i przede wszystkim shadowów, które IMO wyśmienicie pasują do Twojego penspinningu

Wersja HQ na YouTube

przypatrz się na ułożenie palców, częstotliwość ja tego tak nie powtórzę, bo po prostu nie umiem, ale jestem pewien, że Tobie przyjdzie to z łatwością

Wersja HQ na YouTube

Marvin - |2 Lip 2010|, o 11:26

Możesz rozpisać brejka od 2 do 5 s?
Kmina spoko nagram na obozie jak mi się uda, a jak nie to i tak nagram ;d

Tratto - |2 Lip 2010|, o 11:31

trochę słaby jestem w breakownach ale spróbuję :D

Charge 23 > MiddleAround rev. 23-23 > Twisted Sonic 23-12 > IndexAround rev 12-12 > Twisted Sonic rev 12-23 > Tu tak jakby pół Charge z przejściem z PUp do PD > Twisted Sonic 23-12 > Twisted Sonic 12-T1 > Fake Double > no i dalej Shadowy do kolejnych slotów

jak coś źle to proszę o poprawienie mnie

Tratto - |8 Paź 2010|, o 15:11

Dobra jak już pisałem, że jutro nie dam rady to wrzucę co trzeba dzisiaj... ostatnio odpuściłem trochę penspinning więc trzeba się będzie od nowa naoliwić

dla Marvina:

Wersja HQ na YouTube

Reszta(bez rewelacji bo i tak każdy będzie wolał rozkminy np. szajbona i tych innych :) ):

Wersja HQ na YouTube

Tratto - |24 Paź 2010|, o 17:28

Marvin(nie musisz robić całego tego spamu ale chodzi mi o ten początek, żeby to płynnie było):

Wersja HQ na YouTube

Luźna:

Wersja HQ na YouTube
końcówka z mojego combo na MP(tak to to słabe)

Marvin - |24 Paź 2010|, o 17:43

Tratto tam na początku jest warped sonic-> Double charge? Bo dalej to już kompletnie nie wiem co robisz, a że mi się podoba to chętnie nagrałbym całą.
Tratto - |24 Paź 2010|, o 18:17

sorry Marvin i wszyscy ale dopiero teraz odczytałem wiadomość Gibka, żeby dać breakdowny i slow motion do kmin :/ będą od następnego razu

Marvin jest tak:
1. Charge 12 ~ Twisted Sonic rev. 12-23 > Twisted Sonic 23-12 > Twisted Sonic rev. 12-23-34 > Twisted Sonic 24-12 > NeoSonic 12-T1

2. chyba nie ma co tłumaczyć bo widać

nie umiem dobrze brejkować niestety więc nie wiem czy to coś pomogło...

Tratto - |7 Lis 2010|, o 18:18

Marvin:

Wersja HQ na YouTube

Ogólna:

Wersja HQ na YouTube

Tratto - |22 Lis 2010|, o 13:16

będą zaraz kminy... sorry, że dopiero teraz ale w sobotę zaniedbałem i nie miałem czasu przełożyłem na niedzielę, a neta nie było -__- do tego dochodzi jeszcze to, że coraz trudniej jest mi wymyślić coś nowego biorąc pod uwagę to, że bardzo mało kręcę od jakiegoś czasu :/

Marvin:

Wersja HQ na YouTube
Jakby nie było widać to jest coś w stylu: Charge 23 > Shadow 13-13 Normal > Shadow 13-34 normal

Ogólna:

Wersja HQ na YouTube
miało być dwa razy FL TA rev ale nie wyszło za pierwszym razem a drugiego już nie było...

Tratto - |4 Gru 2010|, o 21:22

Marvin:

Wersja HQ na YouTube

Dla reszty:

Wersja HQ na YouTube

YT psuje jakość filmów :(

Tratto - |18 Gru 2010|, o 15:00

mam jakiś problem z wysyłaniem filmów na YT... mam już gotowe ale pewnie będą dopiero jutro
Rude Boy - |18 Gru 2010|, o 15:23

To samo mam, nie bardzo wiem o co chodzi ;f
Gildor - |18 Gru 2010|, o 19:28

Chyba mamy podobny problem. Film przesłałem z rana, koło 11, a dopiero niedawno pojawił mi się w moich filmach, ale nadal jest przetwarzany :F
Tratto - |19 Gru 2010|, o 10:26

Dobra są!
aczkolwiek vegas mi znowu zepsuł jakość:/ będę musiał jakiegoś dnia przysiąść i zobaczyć w jakim to formacie kompilować coby było najlepiej :) ale nie mam czasu

Marvin:

Wersja HQ na YouTube

Ogólna:

Wersja HQ na YouTube

PS1: HD chociaż włączcie
PS2: Marvin chciałbym, żebyś ponadto nagrał tak z 10 sekund fingerpassa, bo ciekaw jestem jak z tym stoisz :)

Tratto - |8 Sty 2011|, o 12:20

z góry przepraszam, że się trochę nie przyłożyłem do tej rundy

Marvin:
to jest tak jakby rozszerzenie tego co było wcześniej o taki jeden pomysł który wpadł mi do głowy

Wersja HQ na YouTube

Ogólna:
a tu macie takiego suchara

Wersja HQ na YouTube

Tratto - |8 Sty 2011|, o 15:32

z tajnych powodów dostałem od Mańka pozwolenie na nie dawanie kminy ogólnej przez jakieś 2-3 tygodnie, a kminę marvinową będę wysyłał do Marvina na priv :)
nie mówię, że na pewno tak będzie, ale uprzedzam coby potem spruty nie było :)
dużo Wam to nie zmieni bo i tak moje kminy bardzo chodliwe nie są :P

Podpisuję się ;d
Maniek

Tratto - |24 Sty 2011|, o 13:01

to co wyżej nie aktualne bo moje 3 years już wyszło :)

Przepraszam Was wszystkich a szczególnie Marvina, bo mówiłem, że kminy będą na wczoraj a są dopiero teraz :/ jedynym wytłumaczeniem jest to, że miałem wyjazd i wróciłem wczoraj dopiero

Marvin:

Wersja HQ na YouTube

Ogólna:

Wersja HQ na YouTube
tutaj pragnę zauważyć, że ten Neosonic jest robiony przez dwa palce z 23 do Tf

Marvin, a do Ciebie to miałbym prośbo-zadanie, które możesz wykonać, ale nie musisz :)
Obie te kminy można wykonać razem wykonując ogólną i zaraz po niej tą osobistą dla Ciebie :)

Tratto - |5 Lut 2011|, o 18:48

Marvin katujemy dalej pinky'iego :) :

Wersja HQ na YouTube
średnio widać, więc dodam, że to jest backaround na indexsie potem masz passy 12-23-34 i pinkybak

Ogólna(niewarto):

Wersja HQ na YouTube

Tratto - |19 Lut 2011|, o 10:34

Marvin:

Wersja HQ na YouTube
tym razem pokręcimy trochę nadgarstkiem, przyda się jakaś odmiana, bo kręcąc machasz łapom :)

Ogólna:

Wersja HQ na YouTube

ostatnio coś już mi się pomysły kończą :/ a nie mam za bardzo kiedy siąść nad penspinningiem, żeby coś nowego kminić bo maturka :/

Tratto - |22 Maj 2011|, o 14:45

witam po przerwie :) mam nadzieję, że będzie nam się dobrze współpracować, mówię tu do Beat'a i Micro :)

na początek macie coś takiego, dla obu:

Wersja HQ na YouTube

a tu ogólna:

Wersja HQ na YouTube

PS: na początek będę Wam dawał głównie łączone rozkminy, ewentualnie potem jak bliżej poznam co tam i jak tam to coś indywidualnie, ale też trochę dziwie się, że chcieliście, żebym Was trenował, bo po pierwsze nie czuję się jakiś uber koksem, a po drugie Wy już nieźle kręcicie pokusić się można nawet o stwierdzenie, że lepiej ode mnie ;)

Tratto - |15 Cze 2011|, o 09:41

sorry za spóźnienie, ale trochę mi się namnożyło spraw
teraz nawet zastanawiam się, czy nie zrezygnować z roli trenera w JA, bo ostatnimi czasy już nie bardzo mam sposobność do wykonywania tego co mi zostało przydzielone...

łapcie:

Wersja HQ na YouTube

Wersja HQ na YouTube


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group