Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Potrzebne wsparcie finansowe!
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Organizacja / Zarządzenia / Ogłoszenia - Potrzebne wsparcie finansowe!

Pari - |29 Cze 2010|, o 00:01
Temat postu: Potrzebne wsparcie finansowe!
Dostałem informację od dantego, że kończy się okres opłacenia serwera, a niestety przez jego problemy finansowe nie może on dalej tego czynić. Chciałbym oczywiście podziękować w tym miejscu dante za to, że przez te ostatnie lata opłacał serwer. Jako Pens Factory chętnie zostanę sponsorem serwera i domeny, jednak jak na razie sklep nie wystartował, mam nadzieję, że w przyszłym roku będę w stanie, dzięki użytkownikom, pomóc PPP.

Czas na opłacenie serwera mamy do 15 lipca, kwota do uiszczenia to 366zł.

W związku z tym ogłaszam powszechną zbiórkę na serwer na którym stoi forum Portalu Polskich Penspinnerów. Każda złotówka się liczy. Datki możecie wpłacać na konto:

Kod:


------------


Ponadto rusza licytacja pomarańczowej frotki Portalu Polskich Penspinnerów. Chciałem ją zachować na specjalną okazję, czarną godzinę, chyba taka właśnie nastąpiła. Są tylko 2 pomarańczowe frotki na PPP, myślę, że ładnie wpasuje się do waszej kolekcji. Rzeczą oczywistą jest, że cała wylicytowana kwota przeznaczona na pomarańczową frotkę pójdzie na opłacenie naszego serwera.
Link do licytacji: http://forum.penspinning....p=153419#153419

Proszę więc o pomoc, w przeciwnym wypadku PPP może zniknąć z internetu. Wszyscy darczyńcy zostaną wpisani na honorową listę w tym temacie.

Darczyńcy:
Maciek
Kubens
Hakan
Szczaku
Gucio
mojec
przemo
RadoX
Racha
Anarviel
Specu
Malfroy
Kazuke
Yulek
Rob
Radziow96
Violinist13
Flecik

Mariusz - |29 Cze 2010|, o 00:13

No spoko, do 15 lipca obiecuję coś dorzucić.

(Posta piszę cobym nie zapomniał potym)

Gucio - |29 Cze 2010|, o 12:33

obowiązek spełnony!
Mikulew - |29 Cze 2010|, o 14:06

A można wiedzieć ile trzeba zapłacić, żeby serwer ruszał dalejł?
Gucio - |29 Cze 2010|, o 14:08

Cytat:
Czas na opłacenie serwera mamy do 15 lipca, kwota do uiszczenia to 366zł.

Mikulew - |29 Cze 2010|, o 14:11

"Gucio" napisał/a:
Cytat:
Czas na opłacenie serwera mamy do 15 lipca, kwota do uiszczenia to 366zł.


sorki, nie zauważyłem :facepalm:

Może Pari zrobi tabelę czy coś w tym stylu ile jeszcze zostało do zapłacenie, żeby nie było niepotrzebnej nadwyżki

Skyler - |29 Cze 2010|, o 14:39

Mikulew napisał/a:
Może Pari zrobi tabelę czy coś w tym stylu ile jeszcze zostało do zapłacenie, żeby nie było niepotrzebnej nadwyżki


Nadwyżka zostanie na opłacenie następnego roku (;

Pari - |29 Cze 2010|, o 14:49

Nadwyżka pójdzie na opłacenie domeny 122zł. Ale jeżeli zobaczę, że wystarczy pieniędzy, to dam znać, że już nie trzeba. W przyszłym roku myślę, że sobie poradzę sam.
Ale mimo takiej kwoty za frotkę sporo jeszcze brakuje.

Kazuke - |29 Cze 2010|, o 15:02

Ja jutro chociaż te dwie dyszki wpłacę.
Malfroy - |29 Cze 2010|, o 15:13

Wpłaciłem troche.

Mam nadzieje iż uda się nazbierać te 300~zł by nam forum nie usunęli :s

Mojec - |29 Cze 2010|, o 15:28

a ja nie mam dużo ale coś przelałem...
PaoK - |29 Cze 2010|, o 17:21

A co ile placi sie za serwer? Co rok? Jezeli tak to mysle, ze damy rade jakbys Pari nie wydolil sam ze swojego sklepu. Tak poza tym to cos wplace na dniach.
Manti - |29 Cze 2010|, o 17:30

"PaoK" napisał/a:
A co ile placi sie za serwer? Co rok? Jezeli tak to mysle, ze damy rade jakbys Pari nie wydolil sam ze swojego sklepu. Tak poza tym to cos wplace na dniach.

To zalezy od klienta. Mozna placic co miesiac, co pol roku, mozna tez co rok. Mysle, ze te 300+ zlotych, to raczej na oplacenie serwera na caly rok, bo chyba az tak wypasiony on nie jest, zeby mial taka cene za miesiac :)

revert - |29 Cze 2010|, o 18:27

a może by tak zrobić jakąś specjalną range/kolorek dla darczyńców którzy wpłacą powyżej jakiejś kwoty np. 20zł wtedy jest szansa na zebranie większej ilości kasy :smile:
Kazuke - |29 Cze 2010|, o 18:42

A może tak pomyślisz nad tym co cię czeka jak stracimy serwer? Padnie cały polski pen spinning. A raczej to co go rozwijało i łączyło jego członków. Jak dla mnie wystarczającą nagrodą jest utrzymanie pen spinningu w Polsce. Nic więcej chyba nie trzeba.
revert - |29 Cze 2010|, o 22:37

"Kazuke" napisał/a:
A może tak pomyślisz nad tym co cię czeka jak stracimy serwer? Padnie cały polski pen spinning. A raczej to co go rozwijało i łączyło jego członków. Jak dla mnie wystarczającą nagrodą jest utrzymanie pen spinningu w Polsce. Nic więcej chyba nie trzeba.

a może pomyślisz nad tym ze w ten sposób można zebrać 2x więcej kasy np. ustalając większy próg dla nagrody i opłacić server na 2 lata a nie rok? :facepalm:
a co do dotacji to na dniach wyśle kase :)

RadoX - |29 Cze 2010|, o 22:48

ehh troche poskąpiłem no ale coś i tak się dorzuciłem ^^
Kazuke - |30 Cze 2010|, o 12:57

Wysłałem przed chwilą dwie dyszki. Może mało, ale zawsze coś.
yUlek - |30 Cze 2010|, o 13:33

Skoro każda złotówka się liczy...
Bastarx - |1 Lip 2010|, o 21:46

Pomogę jak tylko odblokuje sobie dostęp do konta :D
Pari - |14 Lip 2010|, o 10:38

Myślę, że dzięki wam, można już zakończyć akcję. Do tej pory uzyskaliśmy 442zł za same dodacje. Do tego dojdzie jeszcze licytacja frotki oraz pewnie jakieś inne licytacje, które widziałem na forum.

Spokojnie wystarczy nam na serwer, dzięki temu, że jest nadwyżka, będziemy mogli opłacić również domenę. Reszta pieniędzy zostanie przeniesiona na kolejny rok hostingu, który pewnie zmienimy i kupimy coś lepszego.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wpłaty, uratowaliście PPP.

pio - |12 Wrz 2010|, o 12:12

Chętnie zasponsoruję serwer na potrzeby penspinning.pl za informację w stopce na Waszych serwisach, posiadam firmę hostingową, własne serwery w Polsce. Jeżeli jesteście zainteresowani proszę o kontakt www.datanet.pl/kontakt lub tutaj poprzez PW.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group