Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Magson vs Rarka
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Pokaż co potrafisz - Magson vs Rarka

Magson - |13 Wrz 2007|, o 16:06

Rarka za 6 mies cie rowale;] osobiscie dla mnie najlepiej z e6 kreci thelian i to on powinien byc 1;]
FeniX - |13 Wrz 2007|, o 17:48

Dorzuce cos od siebie. Rarka ma swoj wklad w poziom penspinningu Daycrawlera - pokazal mu co i jak, dodal mu motywacji tym, co potrafi. Ale mowiac, ze z Rarka, jako nauczycielem kazdy moze byc swietnym spinnerem jest po prostu lekcewazeniem talentu i zaciecia, jakim sie wyroznia Daycrawler.

A co do E6. Pierwsza rzecz - to nie ten temat. Druga rzecz - to jest temat z filmem Daycrawlera, wiec Rarke zostaw w spokoju. ;) Trzecia rzecz - pierwszy w E6 jest ten, kto zdaniem sedziow okaze sie lepszy we wszystkich walkach, ktore stoczy. Czwarta rzecz - w jednym poscie piszesz tak, jakby bez Rarki Daycrawler nie byl w stanie doslownie i w przenosni ruszyc palcem, natomiast w nastepnym piszesz natomiast tak, jakby pokonanie Rarki to bylo dla Ciebie takie nic.

Ogolnie to temat z filmem Daycrawlera, gadanie o umiejetnosciach Rarki chyba nie ma tu sensu, jak i sam Rarka zauwazyl. ;)

Chyba tyle ode mnie. ^^

Śledź - |13 Wrz 2007|, o 18:00

wkurzasz mnie powiem ci otwarcie!
wulgaryzm w ankiecie - za to ci bana moglbym dac
najpierw twierdzisz, ze rarka jest najlepszy bo jest w E6, teraz zmieniasz zdanie, ze lepiej thelian kreci...

my nie traktujemy penspinningu jako wspolzawodnictwo, liczy sie to, ze jest mila atmosfera na forum, to tylko zabawa!

E6 nie oznacza kto jest najlepszy! kazdy kreci inaczej, ma inny wachlarz trickow i nie mozna tego porownywac, e6 jest tylko takim przyblizeniem, daj sobie narazie moze na wstrzymanie...

Maniek - |13 Wrz 2007|, o 19:51

Magson po prostu po raz kolejny pokazuje jaki to on wspanialy i jak dobrze zna sie na pen spinningu ... I chyba spodobalo ci sie nabiajanie postow co? :evil:
Magson - |13 Wrz 2007|, o 20:16

Ludzie opanujcie sie ja wyrazam swoje zdanie a wy juz do mnie z morda mi najbardziej podoba sie stuyl theliana.;]
Hakan - |13 Wrz 2007|, o 20:27

Temat podzielony - piszcie se tutaj co chcecie...
Maniek - |13 Wrz 2007|, o 20:36

Czlowieku ty za kazdym razem mowisz co innego to jak mozesz mowic ze masz swoje zdanie :shock:

I moze nie z morda co? :evil:

Raziel - |13 Wrz 2007|, o 20:44

haha ale tu sie narobilo ;p co wy od magsona chceci ;p Ciekawie sie zapowiada :D magson vs Rarka buahahahah zycze powodzenia .... Dla rarki XD
zary - |13 Wrz 2007|, o 20:47

kurcze ciekawe kto wygra :roll: rarka 3mam kciuki...
bulvers - |13 Wrz 2007|, o 20:48

mnie ciekawi wiek magsona......
Magson - |13 Wrz 2007|, o 20:53

15 przybila w sierpniu
bulvers - |13 Wrz 2007|, o 20:57

zachowujesz sie jak typowe dziecko neo, polecam strone: link

pocztaj, pomysl

Magson - |13 Wrz 2007|, o 21:00

ehh jesli znasz link to znaczy ze czesto na ta strone uczeszczasz moze bierzesz z nich przyklad?;>
skrobi - |13 Wrz 2007|, o 21:01

Magson jak Ci cos jest i jestes niedowartosciowany to powiedz to nam a nie psujesz cala atmosfere panujaca na portalu...zastanow sie co piszesz bo nad tym nie panujesz...zmieniasz zdanie niczym kobieta w ciazy( nie obrazajac tej kobiety)...aha i kilka malych rad;)...
pocwicz przed tym za nim rarke wyzwiesz na pojedynek... ;) ...
skoncz robic wielkie halo w okol swojej osoby bo skoro tak sie tutaj zachowujesz to kto wie jak jest w normalnym zyciu...
nie obrazaj innych;)
aha i mysl logicznie;)...
pozdrawiam

Magson - |13 Wrz 2007|, o 21:07

sKROBI chociaz ty jestes madrzejszy od innych . NIe jestem niedowartosciowany na real zachowuje sie normalnie poprostu bylo mi czegos brak na tym forum wiec wczoraj zrobilem zawody portalu. Odrazu wszyscy po co dlaczego przeicez mamy e6.Poprostu chcialem obudzic to nudne forum ale wszyscy odrazu robia afere.O co wam ludzie chodzi 0 rozrywki w sobie nie macie? :wink:
Maniek - |13 Wrz 2007|, o 21:12

Ale wszystkim innym podoba sie to jak jest na forum. Tylko ty robisz zamieszanie.. Dobra koncze bo nie widze sensu dalszej rozmowy.
Śledź - |13 Wrz 2007|, o 21:12

ty lepiej powiedz o co tobie chodzi? mistrzostwa sa juz zorganizowane, odbeda sie w lutym o ile mnie pamiec nie myli...

"Magson" napisał/a:
ehh jesli znasz link to znaczy ze czesto na ta strone uczeszczasz moze bierzesz z nich przyklad?;>

nie osmieszaj sie prosze!

Jesli wszyscy robia afere to znaczy, ze z toba jest cos nie tak a nie ze wszystkimi.

Magson - |13 Wrz 2007|, o 21:16

Ok dobra nie obchodzi mnie co zrobicie z tym tematem jesli nie chcecie moge sie juz wogole nie udzielac na tym forum zgadzacie sier?
skrobi - |13 Wrz 2007|, o 21:18

loozik magson tylko ze pierw trzeba troszeczke zaczac od siebie ... rozbujac atmosfere na portalu mozna w barzej orginalny sposob bo wyszla z tego jedna wielka klutnia... nerwy uspokoic i bedzie lajt... szczerze mowiac magson tez sie wyrwales z tym pojedynkiem przeciwko rarce;)... wiesz jaki on prezentuje poziom penspinningu, wiec zanim go wyzwiesz to torszeczke czasu minie:)...no i jesli laska to tez powinines co niektore osoby przeprosic za swoje zachowanie... ogolem bedzie lajt i moze razem wymyslic jakis sosob na rzekome rozbujanie atmosfery ;)
zreszta..;).. najlepiej zakonczyc ten spor;).. pozdro;) i tu nie chodzi o to udzielanie sie;) juz pisalem pierw niekiedy wystarczy pomyslec zanim sie cos zrobi lub powie;)
B)

Magson - |13 Wrz 2007|, o 21:21

Sory all za moje zachowanie


Narazie<bye bye>

Rarka - |13 Wrz 2007|, o 21:24

Teraz ja sie wypowiem na koniec:
Magson przeprosil, jest wszystko git.
Teraz licze na was, zebyscie go traktowali troche lepiej. (Magson juz to jakby obiecal powyzszym postem)
Prosze wiecej bez glupich komentarzy. Temacik zamykam, walka za 6 miesiecy.

PS Magson : mozesz sie zapisac na Mistrzostwa Polski, ktore odbeda sie w lutym.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group