Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Zapisy Na Mistrzostwa Portalu prosze zaint. o zgloszenie sie
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Pokaż co potrafisz - Zapisy Na Mistrzostwa Portalu prosze zaint. o zgloszenie sie

Magson - |12 Wrz 2007|, o 20:21
Temat postu: Zapisy Na Mistrzostwa Portalu prosze zaint. o zgloszenie sie
Przebieg Mistrzostw

1.walki e6
2.walki indywidualne
3.wygrany z walk e6 vs wygrany walk indywidualnych

Robie te mistrostwa miedzyinnymi zeby inni penspinnerzy naszego portalu mogli sprawdzic swoje umiejetnosci w walce z najlepszymi

Po tych mistrozstwach napewno wiecej osob bedzie uczeszczalo na meetingi

Potrzebuje 12 uczestnikow 6 z e6 i 6 z poza niej

Zasady:ja ustalam kto z kim walczy a wy przysalacie mi swoje linki do filmikow na moje gg 4951443

to tyle


Admini PPP zgodzcie sie na to;]

Hakan - |12 Wrz 2007|, o 20:22

?
Magson - |12 Wrz 2007|, o 20:26

Otworzylem mistrzostwa portalu to jest zabronione?;]
Gooral - |12 Wrz 2007|, o 20:27

O co Ci chodzi z tym tematem?
Masz E6, masz tc-on'y, mozesz wypowiadac pojedyncze walki. Niedlugo MP.
Myslenie ma przyszlosc...

Edit:
I tak wedlug mnie na mistrzostwa PORTALU musisz miec zgode adminow. Ale to tylko moje zdanie.

Śledź - |12 Wrz 2007|, o 20:28

a jednak tomek to tylko wierzcholek gory lodowej :shock:
Magson - |12 Wrz 2007|, o 20:28

Boze chce poprostu wylonic mistrza portalu wiem ze narazie jest nim Rarka ale chce udowonic ze ludzie z poza e6 tez maja szanse go pokonac..
Gooral - |12 Wrz 2007|, o 20:29

Jakby mieli szanse go pokonac to by weszli do E6 i kazdego po kolei by pokonali.
Mysl!!

Magson - |12 Wrz 2007|, o 20:30

sluchaj nikt z poza e6 nie moze sie zmierzyc z rarka gdyz musialby pokonac reszte z e6 wiec?
Śledź - |12 Wrz 2007|, o 20:31

zamknac czy nie bo nie jestem pewny czy nie zostawic dla pokolen...
Hakan - |12 Wrz 2007|, o 20:31

To napisz wszytko ladnie, opisz o co Ci chodzi, zasady, kto, jak, gdzie, kiedy, po co?

I nie pisz na nam tu "Boze..." bo narazie wiekszosc uzytkownikow PPP moze powiedziec tak o Tobie - "Boze, kolejny ktory napierw pisze posty a potem mysli..."

PS. sledziu - zostaw na razie, jeden juz zamknalem...

przemo - |12 Wrz 2007|, o 20:32

a Rarka najlepszy nie jest, dojde do niego to zobaczycie :P
Gooral - |12 Wrz 2007|, o 20:33

Magson jak ktos chce bezposredniej walki z Rarka to niech napisze Mu , ze chce z nim walczyc i znajac Rarke, zgodzi sie. A jak chce udowodnic, ze jest najlepszy na portalu to niech bedzie pierwszy w E6 i przygotowuje sie do MP.
Magson - |12 Wrz 2007|, o 20:36

Napisalem ladnie o co mi chodzi moze teraz bedzie mniej krytyk
Gooral - |12 Wrz 2007|, o 20:43
Temat postu: Re: Zapisy Na Mistrzostwa Portalu prosze zaint. o zgloszenie
"Magson" napisał/a:

Robie te mistrostwa miedzyinnymi zeby inni penspinnerzy naszego portalu mogli sprawdzic swoje umiejetnosci w walce z najlepszymi


Jesli ktos bedzie chcial wyzwie "najlepszych" na walke, a oni zapewne sie zgodza, bo wszyscy robia to dla dobrej zabawy, a nie tylko po to by byc najlepszym (to przy okazji:D)

"Magson" napisał/a:
Po tych mistrozstwach napewno wiecej osob bedzie uczeszczalo na meetingi

Tfuuu...BYZDURA

"Magson" napisał/a:
Potrzebuje 12 uczestnikow 6 z e6 i 6 z poza niej

n/c

"Magson" napisał/a:
Zasady:ja ustalam kto z kim walczy


Cos jeszcze? Powinno to byc losowaniem, a potem drzewkiem albo jakies 2 grupy 3-osobowe.

"Magson" napisał/a:
Admini PPP zgodzcie sie na to;]

Watpie, zeby sie zgodzili. Jest E6, niedlugo MP i moim zdaniem to wystarczy.

Magson - |12 Wrz 2007|, o 20:46

Gooral ty wiecznie na przeciw nie pasuje ci to top nie bierz w tym udzialu
Gooral - |12 Wrz 2007|, o 20:48

Wiecznie? To Ty juz taki stary wyjadacz? Bo po dacie dolaczenia na forum nie wydaje mi sie, ale ok.
Jesli chce to bede krytykowal lub pochwalal pomysly roznych uzytkownikow, bo przeciez po to jest forum.
Wedlug mnie pomysl jest zupelnie bezsensowny i kilka osob pewnie podzieli moje zdanie.

przemo - |12 Wrz 2007|, o 20:52

Pomysl niezbyt udany, jak chcesz zrobic jakies zawody i miec nad nimi wladze to zorganizuj wyscigi slimakow, dla mnie PS to zabawa, ewentualnie na oficjalnych MP mozna powalczyc :P
Dulek - |12 Wrz 2007|, o 20:53

Ja tez jestem przeciw. :P Dokladnie to co powiedzial Gooral, mamy walki w E6, mamy tack-ony (no na razie sa, ale pomiedzy uzytkownikami, btw. przydal by sie jakis 'globalny' tack-on, ale i tak pewnie Rarka albo FeniX wykreci Bakfalla 1.5 i juz bedzie po. :P ).
Gooral - |12 Wrz 2007|, o 20:55

Dulek, a znasz kogos o nicku przemo?
Taki noobek co niedawno dolaczyl na forum...
Moze on tez umie to co Arka i FyniX (a moze i wiecej). :P

Magson - |12 Wrz 2007|, o 20:56

okey jesli wam tyo nie pasuje to

PROSZE O ZAMKNIECIE TEMATU

Śledź - |12 Wrz 2007|, o 20:58

zamykamy i przyklejamy, zeby inni mogli sie posmiac, jutro odkleje

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group