Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Moj Pierwszy Film PS
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Pokaż co potrafisz - Moj Pierwszy Film PS

xireus - |31 Sie 2007|, o 10:21
Temat postu: Moj Pierwszy Film PS
www.youtube.com/watch?v=QTdNHzXGf_k Moj pierwszy film, bez bajerow, dopiero 2 tygodnie nauki ;D
Cienki - |31 Sie 2007|, o 10:42

robienie filmiku po dwoch tygodniach treningu to glupota - nic tam prawie nie ma, intro i napisy do trikow to 3/4 filmu, pozatym 2 triki na 2 tygodnie to troche malo - charge 23 i 12 licze jako jeden

Edit: @Down - mi tam brakuje paru dni do 3 miechow i tez zadnego filmiku nie dalem, a po miechu to ja smigalem Ta, Ta rev, charge zawaliscie ,Sonica i sonica rise Double Charge

Seihe - |31 Sie 2007|, o 10:47

ja cwicze prawie 4,5 micha i nie mam filmiku bo stwierdzilem ze nie ma co nagrywac
widze ze xireus nie cwiczysz tak nachalnie, ale luz spokojnie po kolei tricki
ja jak zaczynalem bylo podobnie i po 1 miechy umialem
-slabo charge
-thumb around
-figer les thumb around rev (bo thumb around mi nie wychodzil)
-sonic
potem zaczalem cwiczyc sie trickow na maxa :P wszystko przed toba :P


p.s ladne charge 23

Śledź - |31 Sie 2007|, o 11:04

dosc dlugiego pena masz widze, tricki nawet spoko tylko jak poprzednicy juz napisali, za wczesnie na film.

PS: ja nie umiem jeszcze double charge po 10 mies :mrgreen:

Seihe - |31 Sie 2007|, o 11:14

ja tez dlugo nie moglem zalapac jak sie robie double charge ale kilka tyg temu zalapalem to i robie na wszystkich palcach i rev tez
Maniek - |31 Sie 2007|, o 11:19

Troche malo umiesz jak na 2 tygodnie. Filmik ogolnie slaby, ale nie spodziewalem sie czegos lepszego jak na tak krotki okres nauki. Pozdro !

No w koncu wocilem po bardzo dluuuugiej przerwie :wink:

Raziel - |31 Sie 2007|, o 14:35

dla mnei to on dobrze kreci :D ja dopiero po 3 miesiacach zaczelem cwcizyc na poczatku cieszylem sie soniciem i ta :D
mysza - |31 Sie 2007|, o 15:20

"Raziel" napisał/a:
dla mnei to on dobrze kreci ja dopiero po 3 miesiacach zaczelem cwcizyc na poczatku cieszylem sie soniciem i ta

Ja tak samo. xD No i szacunek za charge 12, ja nie pamietam kiedy sie nauczylem, ale raczej duzo poĹşniej. ;p

xireus - |31 Sie 2007|, o 15:59

Dzieki chlopaki. W koncu to jest dzial: Pokaz co potrafisz (Show us what you can) a nie twoje pierwsze combo :D
Fafik - |31 Sie 2007|, o 16:34

A ja juz myslalem, ze po 2 tygodniach nauki to sie backfalle robi :D
no i juz niedlugo muj filmik na 1 year with penspinning :P

Maniek - |31 Sie 2007|, o 17:22

"Fafik" napisał/a:
muj
:shock:

No to przynajmniej ja z niecierpliwoscia na niego czekam :wink:
A co do xireusa - naucz sie reszty fundamentali i bedzie gites B)

Hakan - |31 Sie 2007|, o 17:32

Powiem tak, ten film ma jedne z najbardziej estetycznie zrobionych napisow sposrod filmow PPP...
Thelian - |31 Sie 2007|, o 17:39

http://gppkhp.patrz.pl/ - moje 2 tygodnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: ale noob jestem...

@up trza przyznac racje...

FeniX - |31 Sie 2007|, o 17:56

Moze w temacie z jego filmem nie wrzucajcie swoich? ;)

Napisy ladne. ;) Ale coz, lepiej nie dawac za wczesnie/za czesto filmow, bo sie ludzie znudza. ;) Lepiej, gdy zobaczy sie pierwszy raz kogos po paru miesiacach, niz widziec co jakis czas cos nowego. ;) Taka rada na przyszlosc od serca. ;)

przemo - |31 Sie 2007|, o 18:17

nieĹşle, teraz taka masa tutkow i takich tam ze ci co teraz zaczynaja maja lepszy start od nas :cry:
Gooral - |31 Sie 2007|, o 18:27

przemo a pomysli co mielie dante i kmibar (bo zaczeli chyba najwczesniej).
Wtedy to jeszcze nie bylo duzo tutkow nawet po ang, a po polsku lepiej nie mowic. ^^

Thelian - |31 Sie 2007|, o 18:35

najlepszym przykladem tego byl rarka...
pamietam jak zaczyname. jedyny tutorial pl do charge zrobil zychwa... po angielsku tez nie bylo raczej :(

gumix - |31 Sie 2007|, o 22:49

robicie oftpp !

a co do filmiku:

BOSKI!!! JAK NA TYLE CO KReCISZ,
BeDa Z CIEBIE LUDZIE !!!, tylko pamietaj zeby nie przestawac cwiczyc, albo siedziec zadlugo ciagle przy jednym , zawsze ucz sie czegos nowego a napewno wyjdzie ci to na dobre !

xireus - |1 Wrz 2007|, o 15:02

gumix ty to troche nie przesadzasz?? On az taki boski nie jest. Ale dzieki za komentarz :D Tera nauczylem sie infinity tylko mam dziadowego pena i kiepsko sie nim nawrot robi, a pozatym udaje mi sie nawet robic TA seryjnymi penami(bez tuningu, prosto z szuflady, glownie reklamowe :D )
Halvir - |1 Wrz 2007|, o 15:59

"xireus" napisał/a:
gumix ty to troche nie przesadzasz?? On az taki boski nie jest. Ale dzieki za komentarz :D Tera nauczylem sie infinity tylko mam dziadowego pena i kiepsko sie nim nawrot robi, a pozatym udaje mi sie nawet robic TA seryjnymi penami(bez tuningu, prosto z szuflady, glownie reklamowe :D )


Ta to trick, ktory da sie robic prawie wszystkim np. lopata, trzepaczka do dywanu, noze, widelce, lyzki, wiertla itp. Nie musze dodawac ze rodzice juz maja dosc. Czasami cos w lapki biore i automatycznie robie wlasnie TA :P

A co filmiku, to malo trickow, ale ich poziom bardzo dobry imo.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group