Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Sklepy - blokada pisania w cudzych tematach
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Organizacja / Zarządzenia / Ogłoszenia - Sklepy - blokada pisania w cudzych tematach

FeniX - |3 Cze 2010|, o 12:43
Temat postu: Sklepy - blokada pisania w cudzych tematach
Dodałem właśnie taki mały bajer, który bardzo pasuje do naszych tematów wymian - w wybranym forum użytkownicy mogą stworzyć tylko jeden temat i nie mogą pisać odpowiedzi w cudzych. Rozwiązuje to problem nowych, którzy nie znają zasad panujących tutaj.

Chwilowo stworzyłem podforum testowe, żebyście mogli obczaić, jak to wygląda w praktyce - http://forum.penspinning.pl/viewforum.php?f=120 Spróbujcie coś napisać w tematach, które tam są lub spróbujcie napisać więcej niż jeden temat tam. :)

Jeśli się podoba, to przeniosę wszystkie sklepy do takiego podforum i licytacje dam do oddzielnego też. Bo w licytacjach to akurat pasuje móc pisać w cudzych tematach. ;)

Veq - |3 Cze 2010|, o 12:47

No, jest super. Nikt nie będzie zakładał więcej niż jednego tematu w PTP, ani pisał w sklepach kogoś innego ;D
mhyzy15 - |3 Cze 2010|, o 12:49

Jestem za.
Furma - |3 Cze 2010|, o 12:57

Oł je, FeniX na prezydenta!
wywróciłeś forum o 360 stopni :) oczywiście na +

sp3cu - |3 Cze 2010|, o 13:06

Genialnie, i nie bedzie trzeba szukac czy nasz temat zostal skasowany zeby czasem nie zalozyc drugiego takiego samego.

H5

Suriel - |3 Cze 2010|, o 13:54

srogo mnie to zaskocylo oczywiscie ogromniasty + dla pana z popiolow
Klapcio. - |3 Cze 2010|, o 15:09

"Arti" napisał/a:
A jak ktoś zrobi sobie sklep i licytację? Wtedy musi założyć 2 tematy, a w licytacjach inni muszą podbijać oferty...


Cytat:
Jeśli się podoba, to przeniosę wszystkie sklepy do takiego podforum i licytacje dam do oddzielnego też. Bo w licytacjach to akurat pasuje móc pisać w cudzych tematach. ;)

kamillinho123 - |3 Cze 2010|, o 15:50

Fajny bajerek :mrgreen:
dzidek - |3 Cze 2010|, o 15:55

FeniX niedługo w koszuli w kratke :D
majstrsztyk

FeniX - |3 Cze 2010|, o 16:58

Dzitzus, mam jedną taką starą bardzo. :D Ale tak dla wyjaśnienia - ja tylko wprowadziłem tę modyfikację, ale nie jestem jej autorem, znalazłem na forum o phpBB by Przemo.

Jak nie będzie żadnych sprzeciwów, to przeniosę dziś wieczorem sklepy tam.

Adio - |3 Cze 2010|, o 17:06

Chociaz nie mam sklepu jestem za!
Drazni mnie jak ktos nowy pisze posty pod czyims sklepem.
PS: Takie pytanko: Ten dzial:'Testowe' bedzie potem usuniety?

FeniX - |3 Cze 2010|, o 17:13

Adio, wyczyszczę go, zmienię nazwę i tam przeniosę tematy sklepów.
Can - |3 Cze 2010|, o 20:12

Fuck yea. ;d Zredukuje to troche niepotrzebny spam. :]
Manti - |3 Cze 2010|, o 20:20

"Furma" napisał/a:
wywróciłeś forum o 360 stopni

:facepalm:

FeniX - |4 Cze 2010|, o 13:35

Dobra, poprzenosiłem sklepy tutaj a licytacje tutaj, żeby łatwiej było przeglądać te fora. Jeszcze zastanawiamy się, jak rozwiązać kwestię tematów WL i zbiorczego tematu wymian, dlatego jeszcze one zostały w starym forum.
FeniX - |4 Cze 2010|, o 22:51

Pozmieniałem kilka rzeczy tu i tam metodą prób i błędów i już jest tak, jak ma być. Biała lista i temat zbiorczy ptp są widoczne zarówno w licytacjach, jak i w sklepach.

Poza tym w obu tych działach dla tematów dodawany jest automatycznie, bez możliwości zmiany prefiks [Sklep] bądź [Licytacja]. Przy okazji dodałem coś takiego do działu z zapisami na collab - tam dodawane jest [Zapisy] na początku tematu.

Mam nadzieję, że wszystko dobrze działać będzie.

FeniX - |5 Cze 2010|, o 20:08

Poprawek ciąg dalszy - poklepałem trochę kodu dziś i zrobiłem kolejne usprawnienia. Od teraz autor licytacji bądź sklepu nie ma możliwości pisać częściej niż określona przez admina ilość dni. Tak więc obecnie, według starych zasad regulaminowych, autorzy tych tematów mogą pisać posta raz na 3 dni (co do minuty).

W obu przypadkach odnosi się to tylko do autorów tematów, więc w licytacjach wszyscy poza autorem mogą pisać częściej (co jest logiczne, bo bez sensu blokować możliwość licytacji na określony czas).

Ponadto w temacie zbiorczym PTP nie da się od teraz pisać częściej niż raz na 7 dni, jak to było zapisane w regulaminie PTP.

Powyższe zmiany zaoszczędzą nam wszystkich zbędnego karania za zbyt częste pisanie w tych działach. Mam nadzieję, że te zmiany też wam się spodobają.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group