Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Konkurs ortograficzny
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Opinie, pytania i prośby, pomysły (Opinions & requests) - Konkurs ortograficzny

Adio - |2 Cze 2010|, o 20:23
Temat postu: Konkurs ortograficzny
Witam!
Po ostatnim poprawianiu bledow ortograficznych i jezykowych w temacie "Pokaz swoje peny" (z raszta z moim udzialem) wpadlem na pomysl, zeby na naszym forum zorganizowac Konkurs Ortograficzny.
Juz mowie o co mi chodzi...
Jakas osoba odpowiedzialna za forum (Administrator, Moderator-Maniek lubi poprawiac bledy :wink: ) napisala by tekst na temat pen spinningu, lecz z tzw. "psikusami ortograficznymi".
W miejsce "trudnosci ortograficznej" mozna by wstawic: "...".
Takie cos polaczy zabawe z nauka i pomoze nam sprawdzic na jakim poziomie jest nasza ortografia.
O reszcie (jakichs zasadach, ewentualnych nagrodach) bedziemy gadac jak w ogole cos sie uda.
Co Wy na to?
Szczegolnie prosze o wypowiedzi i opinie Administracji.

Veq - |2 Cze 2010|, o 20:33

Genialne, na pewno nikt nie skorzysta z firefoxa/jakiegokolwiek programu ze słownikiem -.-'
mhyzy15 - |2 Cze 2010|, o 20:36

Właśnie, kto pierwszy ten lepszy
Adio - |2 Cze 2010|, o 20:38

Nie no, by cza bylo grac fair. A po drugie, to i tak jest rowniez dla sprawdzenia siebie, wiec na wlasna niekorzysc.
W sumie nie pomyslalem tych slownikach. Nagrody musza w takim razie gdyby co odpasc. :cry:

Maksym - |2 Cze 2010|, o 20:41

Jakoś mi przeglądarka sama poprawia... Jak dla mnie to bez sensu...
Veq - |2 Cze 2010|, o 20:41

Nie sprawdzisz, czy ktoś nie oszukiwał, ani nie wyegzekwujesz uczciwości. Odpuść sobie.

@down: A jednak, takich błędów firefox nie poprawia ;)

Skyler - |2 Cze 2010|, o 21:01

Adio, chyba nie znasz Polskich realiów. Nie wypali.
Maniek - |2 Cze 2010|, o 22:34

Mogę Wam coś takiego zorganizować, ale pod warunkiem, że pojawicie się na najbliższym meetingu w Wawie i weźmiecie coś, co pisze ^^
Klapcio. - |2 Cze 2010|, o 23:41

Itea mojm sdańem śfietna, czeba wyedókofać urzytkofńkuf foróm! Rzkota tylko , sze to ńe ma iak fypalić se fsglendó na firefoksa, a do Warżawy mam daleko. : (
Adio - |3 Cze 2010|, o 11:33

"Maniek" napisał/a:
Mogę Wam coś takiego zorganizować, ale pod warunkiem, że pojawicie się na najbliższym meetingu w Wawie i weźmiecie coś, co pisze ^^

Ja bym prosil o organizacje tego rowniez na forum. Wiem, wiem firefox itp., ale chocby tak dla zabawy :arrow: tekst o penspinningu.

f3ken - |3 Cze 2010|, o 22:43

lol ,to będzie bezsensu ,bo każdy może zajrzeć do słownika albo po prostu mieć firefoxa i sprawa załatwiona ;[

"Adio" napisał/a:
Wiem, wiem firefox itp

:facepalm:

Adio - |4 Cze 2010|, o 11:49

"Smartin" napisał/a:
lol ,to będzie bezsensu ,bo każdy może zajrzeć do słownika albo po prostu mieć firefoxa i sprawa załatwiona ;[

Jeszcze raz powtarzam: Ten kto bedzie "sciagal" nie bedzie mial z siebie satysfakcji i nie sprawdzi sie. To by bylo zorganizowane rowniez dla zabawy.
Chetnie bym zobaczyl co Maniek wymysli. :smile:
"Klapcio." napisał/a:
a do Warżawy mam daleko. : (

Tez mam daleko :arrow: Tychy...

musk - |4 Cze 2010|, o 12:16

Adio napisał/a:
Co Wy na to?


Uważam, że to głupi pomysł

Antraksus - |4 Cze 2010|, o 12:20

"musk" napisał/a:
Adio napisał/a:
Co Wy na to?


Uważam, że to głupi pomysł

True!.
takie rzeczy są bez sensu . Sam o tym wiesz . Nie rób nic na siłę .

Adio - |4 Cze 2010|, o 16:33

"mat3q" napisał/a:
Adio napisał/a:
satyswakcji
Zacznij się przygotowywać :>


Juz poprawione. :facepalm:
No i wlasnie po to to jest-zeby sie sprawdzic.

musk - |4 Cze 2010|, o 16:51

Dobra, to kto jest za zamknięciem tematu?
Antraksus - |4 Cze 2010|, o 16:55

zamknijcie to już ... bez sensu.....
Adio - |4 Cze 2010|, o 20:29

Ja proponuje decyzje administracji i moderatorow forum.
ola98 - |4 Cze 2010|, o 22:22

według mnie może być :P
Maniek - |5 Cze 2010|, o 00:18

Zamykam. (dobra nie zamykam, nie mam tu moda ;d, Proszę, aby ktoś z administracji się tym zajął)

Przez internet takie coś nie ma sensu, z powodu wyżej wymienionych argumentów.

Można zrobić coś takiego na meetingu, aczkolwiek jak każdy wie, w wyrazach związanych z pen spinningiem nie ma żadnych trudności ortograficznych. Może być coś o pen spinningu, jednak wszystkie trudne wyrazy, nie będą ściśle z nim związane.

Jak będę miał czas i ochotę to pomyśle nad takim czymś. Najbliższą okazją wzięcia udziału w takim dyktandzie będzie wawski meeting ;)

Kiwi - |5 Cze 2010|, o 08:44

Przez internet na pewno nie. Jeśli na meetingu to tylko na dużym (Warszawa), ale i tak większości osób tam nie będzie (np. mnie, przez co nie będę mógł wygrać tego konkursu) ...

"Maniek" napisał/a:
(...), jednak wszystkie trudne wyrazy, nie będą ściśle z nim związane.

Po prostu dyktando będzie w formie historyjki penspinning'owej coś jak "Jeden dzień z życia Klapcia".


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group