Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Czolowka filmow PPP
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Pokaż co potrafisz - Czolowka filmow PPP

Hakan - |24 Sie 2007|, o 09:01
Temat postu: Czolowka filmow PPP
Poszukuje chetnej osoby, posiadajacej pewne umiejetnosci penspinnera z kamera / aparatem mogacej przyczynic sie do powstania nowej czolowki dla oficjanych filmow PPP.

Osoba taka poproszona byla by o nakrecenie krotkiego filmiku z jednym, moze 2 trikami.
Wymagania co do filmu:

1. Widok kamery z gory
2. Cala dlon z dlugopisem musi zmiescic sie w kadrze
3. Film powinien byc nakrecony na mozliwie jak najbardziej jednolitym tle, kontrastujacym z kolorem dloni i dlugopisu (np. czarne)
4. Film MUSI konczyc sie trickiem po ktorym dlugopis znajdzie sie mozliwie jak najbardziej podobnym ulozeniu jak w logo PPP
5. Film powinien byc nakrecony w rozdzielczosci 640x480 przy 30fps, bez smuzenia i w jak najlepszej jakosci

przemo - |24 Sie 2007|, o 12:53

moge sprobowac, tylko mam pytanie jedno, jakim dlugopisem to zrobic? wydaje mi sie ze RSVP moze byc ale jaki kolor w takim razie :) ?
Hakan - |24 Sie 2007|, o 12:56

Jakis jasny, dobry bylby MMX albo NX MMX bo jest dlugi...
przemo - |24 Sie 2007|, o 13:18

sprobuje zoltym MXem innych modow RSVP nie mam..
ewentualnie zrobie tez comssa metallic

Thelian - |24 Sie 2007|, o 13:21

moze byc pomaranczowy ammx?

czy index moze byc przy tym ugiety? bo ciezko bedzie zakonczyc dokladnie w takiej pozycji jak na logo :/

Seihe - |24 Sie 2007|, o 15:48

ja chcialbym sprobowac ale nie mam zadnych mx'ow albo ammx'ow w ogole nie mam penow z tego "rodzaju"

a to ma byc tak jak napisales 1 gora 2 tricki? czy jakies combo

Śledź - |24 Sie 2007|, o 16:56

jak dla mnie ladny tw sonic bust by pasowal, tylko nie jestem w stanie nagrac w takiej rozdzielczosci...
Thelian - |24 Sie 2007|, o 16:59

ja juz nagralem
hakan masz na poczcie

Krupek - |24 Sie 2007|, o 17:05

Moze mi sie uda , Tw sonic bust 2.5+?:]
przemo - |24 Sie 2007|, o 17:14

gdybym mial lepszy statyw ( wyzszy :P ) to moglbym zrobic tw sonic bust -> bakriser rev i by ladnie wyszlo, a tak to wypadam z kadru xD
ode mnie poszla probna wersja :)

Seihe - |24 Sie 2007|, o 18:15

a jakby zrobic sonic rev 34-23 :arrow: sonic bust 1.5??
chyba zly breakdown

Hakan - |24 Sie 2007|, o 18:17

Pokazuje to co dostalem od przema i kilka uwag do tego:

http://www.youtube.com/watch?v=jVsz67ECmkU

1. generalnie jest dobrze
2. jesli mozna poprosze o jak najwolniejsze krecenie - TW Bust jest bardzo szybki
3. ulozenie reki jest prawie ok i co wazne, nie zmienia sie po zakonczeniu comba (Thelian - ty probujesz poprawic ulozenie reki juz po, co widac - a mnie chodzi wlasnie aby zaraz po combie zatrzymac film - na ostatniej przed ostatniej klatce ruchu dlugopisu)
4. jesli mozna - dobrze by bylo o zakonczenie z ulozeniem dlugopisu blizszym temu z loga (u przema za bardzo przechylony jest na lawo)

PS. A moze na koniec obrot w druga strone - BackAround ?

PS2. Jak ktos nie moze 640x480 a chce sprobowac, 400x300 moze byc - tylko bez smuzenia!

Raziel - |24 Sie 2007|, o 21:15

moze sprubujcie pass 12-1T>charge rev 1T->fl ta rev-> back around to prawie takie malutenkie kombo ale szybko sie to robi ifajnie jak dla mnie by wyglodalo ^^

albo moglby byc tez Ta release czy jak to tam sie nazywa co po TA sie pen wyrzuca do gory tylko trudno by bylo wtedy z kadru nie wyjsc ^^

przemo - |24 Sie 2007|, o 21:36

ok, jutro sprobuje z aerial bustem i TA release, a white comssa moze byc?
tylko wiesz, sprobuj aeriala tak dokladnie zlapac;p

Dulek - |24 Sie 2007|, o 22:00

Shadow 23-12 => Shadow Still 12-12. ^^ Dla mnie ladnie wyglada.
Thelian - |24 Sie 2007|, o 22:01

ja zrobilem sonic 34-23 -> twisted sonic bust -> aerial bust i nie wyszedlem z kadru... tylko jak to hakan powiedzial poprawialem reke...
Seihe - |3 Wrz 2007|, o 20:58

co z tym tematem?
Rarka - |3 Wrz 2007|, o 20:59

Nie ma PPP Promo = Nie trzeba czolowki.
Hakan - |3 Wrz 2007|, o 21:05

Nie do konca, moge zrobic. Moze przydac sie kiedy indziej, gdyz, poniewaz, albowiem juz cos otrzymalem poprobuje w wolnym czasie cos zmajstrowac. Jak ktos chetny nadeslac cos jeszcze na czarnym (i tylko na czarnym) tle, to czekam...
Śledź - |28 Wrz 2007|, o 20:56

udało mi się nagrać, jakość 640x480 fps nie wiem ale raczej ze 25, tlo niestety czerwone ale nie mialem innej możliwości:

http://kotuha.com/file/459aG-MOV02110.html

(wyciac bys sobie hakan musial najlepsze bo nagralem kilka razy)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group