Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Film z meetingow Opole+Czestochowa
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Pokaż co potrafisz - Film z meetingow Opole+Czestochowa

Rarka - |22 Sie 2007|, o 11:05
Temat postu: Film z meetingow Opole+Czestochowa
http://www.youtube.com/wa...Q167bvpls&eurl=

Kto jest kto :
Pierwsze zdjecie, jak kucamy na ziemi od lewej : Przemo, Fafik, Rarka, Rtp.
Drugie zdjecie na lawce od lewej : Fafik, Rarka, Przemo, Rtp.

mysza - |22 Sie 2007|, o 18:04

Hehe, troche kameralne to spotkanie, tak na bruku. xD Podobala mi sie koncowka, w chalupie chyba krecona, poczatek troche chaotyczny. Za duzo osob naraz kreci. ;p

Rarka, widze, ze lubisz muzyke z reklam piw. ;p

Krupek - |22 Sie 2007|, o 19:06

Koncowke krecilismy u Rarki Poohatki Hatki , mialem zaszczytne miejsce kamerzysty bo na wlasne zyczenie nie chcialem pokazywac jak krece;]
Gooral - |22 Sie 2007|, o 19:29

A Jajka mieszka na Arce? :D
A meeting jak to meeting, nic takiego super pro elo elo muthafucka evul nie bylo, ale wazne, ze coraz wiecej meetingow.
Ale w oczy najbardziej mi sie rzucila 1 rzecz - klapki pewnego mieszkanca opola. :D

Edit:
Rzeczywiscie, zapomnialem, ze na obozie byliscie. :P

Rarka - |22 Sie 2007|, o 19:34

OMG sie klapkow czepiacie... Na obozie glownie sie w klapkach chodzi, bo wygodniej...

Na poczatku troche chaosu, bo mielismy malo czasu i trzeba bylo cos na szybko skrecic. A u mnie w domu nad stolem to krece ja po lewej, po prawej Przemo.

Tvister - |22 Sie 2007|, o 21:03

Sorry za OT, ale czy tylko mi sie nie chce zaladowac ??
D4W!D - |22 Sie 2007|, o 21:49

mi sie laduje normalnie B)
Do_usuniecia_!! - |4 Wrz 2007|, o 08:07

mi tez :)

Zagiales mnie tym postem. Nie usuwam z litosci. R.

Halvir - |4 Wrz 2007|, o 15:06

"Skorpion1519" napisał/a:
mi tez :)


A ten pan nie dostal banana ?? Pewnie chce sie odegrac za post sledzia na jego pro uber masta forum :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group