Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Zobacz temat - Twisted Sonic Bust

Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Tricki - baza danych - Twisted Sonic Bust

Frau - |15 Maj 2010|, o 13:39
Temat postu: Twisted Sonic Bust
Twisted Sonic Bust
Jest to proste minicombo. Po Twisted Sonicu dodajemy Indexbackaround rev (czyli bust). Jest to bardzo popularne połączenie. Można dodać więcej niż jeden Bust, bądź dodać inne baki.
Breakdown:
Twisted Sonic 23-12 > Indexbackaround rev 12-12
Można również wykorzystać Twisted Sonic 34-23 > Middlebackaround rev 23-23
Filmy:

Wersja HQ na YouTube

Wersja HQ na YouTube

Wersja HQ na YouTube
http://video.google.pl/vi...54514551140336#

Czeli - |11 Lis 2010|, o 20:04

a jak sie robi na lewej rece ???
Rapan - |11 Lis 2010|, o 20:14

Egh.
Tak samo tylko lewą ręką.... Weź trochę popatrz człowieku Eso pokazuje dwiema !
/5

Socus - |12 Lis 2010|, o 19:13

Co robić, aby kolejne Busty były wykonywane szybko? Robię 8, ale takie jakieś lamerskie.., wolne i wgl.
Pieniek - |13 Lis 2010|, o 10:07

Aktualnie nołlajfie szybkie multiple busty, i powinno robić się je jak najbardziej na końcu palca. Są to najtrudniejsze z bustów, ale wyglądają nieziemsko. Na moim białym modzie mam zaznaczony na czarno COP, który bardzo pomaga, staram się przesuwać rękę za niego przykolejnych bustach.

Gdzieś dzisiaj może nagram jak ja je robię.

karolek - |13 Lis 2010|, o 15:10

Natomiast ja mam następujący problem :

Gdy robię Twisted Sonic [który umiem perfekcyjnie (nie chwaląc się :D )] robię pierwszy obrót wokół palca wskazującego i mi się nie chce obracać dalej.
Będę bardzo wdzięczny jak mi pomożecie :)

kakaes - |16 Kwi 2011|, o 10:13

Mam pytanie, czy ten bust to jest obrót wokoł palca wskazujacego (takie bakaround rev) czy na palcu wskazującym xD ?
Cracq - |16 Kwi 2011|, o 10:23

Wokół. To jest jak Indexaround tylko wykonywany ruchem ręki czyli FL Indexaround inaczej zwany Bust ^^
kakaes - |16 Kwi 2011|, o 10:39

Dzięki, no to można powiedziec ze TW bust już prawie umiem ;p ale mam kolejny problem tak jak karolek robię jeden obrót a potem łapię pena w takiej pozycji że za nic nie mogę zrobić następnego obrotu. Macie na to jakąś radę , czy może trzeba ćwiczyć i w końcu to samo zacznie wychodzić ?
Cracq - |16 Kwi 2011|, o 11:10

pena musisz podrzucić ;)

http://www.youtube.com/wa...nel_video_title

Poogladaj to całe. Masz tam w tak dobrym zwolnieniu że się połapiesz;)