Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [Spejszal Trejning] Marvin
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Jedi Academy - [Spejszal Trejning] Marvin

Precel - |6 Maj 2010|, o 20:03
Temat postu: [Spejszal Trejning] Marvin
Siemka!
Jako, że z Rafikiem jesteśmy Twoimi trenerami to chyba trzeba Ci założyć temat, by trening zacząć jak najszybciej.

Cytat:
Nie dostaje jeszcze nic w JA to sam z siebie nagrałem


What a shame! Właśnie wbiłeś sobie nóż w plecy. Teraz JA nie pozwoli Ci odłożyć długopisu!

Jako, że na swoim profilu na yt masz tylko 3 filmy to ciężko ocenić Twój poziom. Z tego co zdążyłem zauważyć to kręcisz płynnie, ale bez koksu. Chciałbym byś kręcił płynnie z koksem. Możesz nie lubić power tricków, ale jakieś combo w Twoim stylu i triple Hai Tua na finisher to byłoby coś.

Na początek mam kilka pytań:

Umiesz bakfalla? Czy 10/10 prób? Czy umiesz Bakfalla 1.5? Czy umiesz Hai Tue?

Jaki jest Twój ulubiony penspinner? Czy jest jakiś trick, który chciałbyś umieć, ale za cholerę Ci nie wychodzi?

Rozkminy się szykują. Będzie łatwiej jak odpowiesz na te pytania.

Marvin - |6 Maj 2010|, o 20:20

Nie nie umiem bakfalla(znaczy umiem tak do ringa, ponieważ ostatnio dopiero nauczyłem się wszystkich baków)
Hai tua-nie
Nie ma tricku do którego bym się nie przyłożył i go nie nauczył jak do tej pory. Chociaż flush sonic sprawia mi lekkie trudności.
Ulubiony penspinner... Ciężko powiedzieć. Starałem nie naśladować, żadnego penspinnera żeby wyćwiczyć jakiś nie podobny do nikogo styl. Podoba mi się takie kręcenie jakie przedstawia Fuco, lubię też powyginać palce. Generalnie preferuję taki łagodny spinning nie tam jakieś tryliard aerial tricków w 1 combo.

Coś ode mnie:
Wiem, że u mnie power tricków nie ma ale jakoś mi nie leżą. Ale mogę zapewnić, że to co mi nagracie będę starał się jak najlepiej odwzorować. Tak więc czekam na nagrania.

Edit: Umrę?

Tratto - |7 Maj 2010|, o 13:54

sorry Precel, że się wtrącam, ale proszę Was(z Rafikiem), żebyście nie psuli jego stylu power trickami :) błagam na kolanach :P
a tym bardziej, że Marvin sam mówi, żeby średnio mu podchodzą

IMO powinien porządnie wyćwiczyć wszelkiego rodzaju aroundy, shadowy i generalnie old school
i tu powinien też czerpać pomysły od Rarki i właśnie wyżej wymienionego Fuco :)
wyginando na przykładzie s777 i Freeman'a

takie moje zdanie:)

Precel - |7 Maj 2010|, o 16:37

"Marvin" napisał/a:
Coś ode mnie:
Wiem, że u mnie power tricków nie ma ale jakoś mi nie leżą. Ale mogę zapewnić, że to co mi nagracie będę starał się jak najlepiej odwzorować. Tak więc czekam na nagrania.

Ok.

Ktoś kiedyś powiedział (chyba Krz), że penspinner to osoba, która umie bakfalla. Uczenie się swoich ulubionych tricków swoją drogą, a bycie wyśmiewanym na meetingach swoją.

Ja np. nie uczyłem się FP i nie kręciłem lewą, bo stwierdziłem, że mi się nie podoba i koniec. Teraz tego żałuję. (Chociaż ostatnio cisnę rozkminy 1p2h).

Może wam się nie podobać, ale to mój uczeń i trochę koksu trzeba mu pokazać ; p Nie wiem jak Rafik, ale ja nie odpuszczę. Rozkminy miałem nagrać jutro, ale już mogę zdradzić, że pierwszą z nich będzie: Ringbak~pass 23-34~pinkybak.

Kolczak - |7 Maj 2010|, o 17:48

ja nie umiem zrobić 4 bustow. w kombie to i 3 nie wyjdą. leedwo zrobie sym. baka. nikt mnie nigdy nie wyśmiał na mitingu. robie tricki jakie ja lubie i jak ktoś powie "haha nie umiesz zrobić hai-tuy" to odpowiem "okej, ale umiem za to baka 12-14 -> pinkybak albo inverse side sonic 34-23, ile osób to potrafi?". nie widze w power trikach nic pociągającego, dlatego nawet sie ich nie dotykam. i nie wychodze na tym źle, bo i tak bym ich nie używał. kręcisz dla siebie, a nie dla pokazania że jesteś dobry. to NIE jest prawda, że każdy penspinner powinien umieć jakieś power tricki, jakieś aeriale, jakieś hybrydy, jakieś zmiany pozycji ładne, jakieś transfery 1p2h itd. wszystkiego po trochu. jak nie lubisz czegoś - nie kręć.


to Kąś powiedział że penspinner to osoba która umie zrobić bakfalla, jak trenował mnie, dokładniej. przez to wszyscy myśleli że jestem koksem bo po 3 tygodniach nołlajfu zrobiłem bakfalla ;P. ale to nie było całkiem serio, to była tylko metafora ;P. chodzi o to że jak zrobisz 3 soniki na krzyż to nie jest jeszcze penspinning. nawet jak zrobisz bakfalla, chodzi o prace jaką w to wkładasz i pewien poziom. równie dobrze to mógłbyć np. shadowfall, 3 busty, zy haitua. chodzi o to jak w tym siedzisz.

przynajmniej ja to tak interpretuję ;P być może hiperbolizuję ale popamiętajcie moje słowa, i nie obracajcie Kąsia słów przeciwko spinnerom którzy nie chcą sie uczyć np. bakfalla.


a co do Krz, to on nie potrafi zrobić nawet TA rev.
nie żartuję.
a paczcie jaki koks.

Precel - |8 Maj 2010|, o 18:14

@up: Ale Marvin chyba chce się uczyć bakfalla ; p

A co do pojęcia 'power tricki' to może źle się wyraziłem. Ten bakfall to nie aż taki power trick ^^


Wersja HQ na YouTube

Ja nauczyłem się bakfalla robiąc non stop ringbaka i pinkybaka. Jak umiałem je płynnie to indexbak i middlebak same przyszły. Na nagraniu widać trudniejszą i łatwiejszą wersję tej hybrydy. Myślę, że to ułatwi Ci naukę:
#1:
Ringbak~pass 23-34~pinkybak

Takie a'la Fuco:(Ilość obrotów przy Devil's sonicu jest dowolna. Czym więcej tym lepiej.)
#2:
Devil's Sonic 23-12->TA ext.->TA

Tutaj możesz się popisać swoim stylem:
#3:
Shadow 34-23->Twisted Sonic 23-12~pass 12-T1->charge T1 1.0->pass T1-12->indexaround

Przepraszam za jakość nagrań, ale było to robione na szybko.

Marvin - |8 Maj 2010|, o 18:22

Marvin chce się nauczyć bakfalla :D . Fakt, że nie lubię power tricków nie znaczy, że nie mogę się ich nauczyć najwyżej ich nie wykorzystam(w większości ich nie wykorzystam :d). Jak to mówią od przybytku głowa nie boli. Jak nagram kminy to zedytuję posta.
Rafik - |17 Maj 2010|, o 17:37

Nie wiem czy nie za trudne patrząc po tych trzech filmach na yt, ale to nie ja mam to skopiować xD
Na:

http://www.youtube.com/watch?v=iaeAiz7iVdU

Nie ma breaków bo nie umim.

Precel - |17 Cze 2010|, o 08:20

Zachęcam do nagrywania ; p

Musisz też kiedyś nagrać Rising i Falling Fans. Jestem ciekaw jakby to u Ciebie wyglądało.

Jak masz jakiś problem z którąś rozkminą to wal jak w mur, postaramy się pomóc.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group