Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Mistrzostwa Polski w PenSpinningu - Zapisy
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Penspinning - Mistrzostwa Polski w PenSpinningu - Zapisy

Zaliwaja - |5 Sie 2007|, o 15:55
Temat postu: Mistrzostwa Polski w PenSpinningu - Zapisy


Zapisy na Mistrzostwa Polski w PenSpinningu rozpoczete.

Zasady Zapisow:
1. Zapisy trwaja od chwili zamieszczenia postu do dnia 31.12.2007 godz. 23.59.
2. W mistrzostwach udzial weĹşmie maksymalnie 32 osoby.
3. Zapisy koncza sie z dniem 31.12.2007 nie wczesniej, nie poĹşniej, w wypadku gdy liczba osob zapisanych bedzie miejsza niz 32 mistrzostwa zostana zmiejszone do 16 uczestnikow, zas gdy liczba zapisanych przekroczy prog 32 zostana przeprowadzone kwalifikacje.
4. Gdy chec udzialu w mistrzostwach wyrazi mniej niz 16 osob zapisy zostana przedluzone, jezeli nadal nie bedzie 16 osob, mistrzostwa zostana odwolane.
5. Zapisac moze sie kazdy kto potrafi poslugiwac sie jezykiem polskim.
6. Udzial w mistrzostwach jest darmowy, nie ma wpisowego.
7. Zgloszenia prosze kierowac na adres e-mail: madeye@o2.pl i tylko tam, inne zgloszenia beda ignorowane.
8. Temat maila powinien wygladac nastepujaco: Zgloszenie MP Nick, a w tresci zgloszenie.
9. Lista uczestnikow zostanie podana dopiero, kiedy bedzie kompletna i kazdy z uczestnikow ponownie potwierdzi chec wystartowania w Mistrzostwach.

Zasady moga ulec zmianie, jezeli tak sie stanie zostaniecie o tym poinformowani w tym temacie.

Organizacja zajmie sie MadEye.

Mistrzostwa rozpoczna sie 18.02.2008, data nie ulegnie zmianie.

Jesli ma ktos jakies pytania odnosnie zapisow, prosze je zadawac w tym temacie, wszystkie inne pytania odnosnie Mistrzostw Polski w PenSpinningu zadawac w TYM temacie.

Śledź - |5 Sie 2007|, o 16:49

Ja i Aragon zajujemy sie strona (aragon grafa, reszta ja), narazie wolno nam to idzie ale tutaj macie rezultaty:
http://sledziu1.boo.pl/pen/

gumix - |5 Sie 2007|, o 17:33

odnosnie zapisow zglosilem swoja osobe , a no i widzialem stronke mistrzostw i musze przyznac ze jestem pod wrazeniem gratuluje chlopaki chociaz strona jeszcze nie ukonczona to juz nabiera ksztaltow
Thelian - |5 Sie 2007|, o 17:52

takie pytanko:
czy lista osob zapisanych bedzie wyswietlana publicznie czy zostanie pokazana dopiero 1 stycznia 2008 po zapisach? (czy moze wogole nie zostanie pokazana)

Aragon77 - |5 Sie 2007|, o 18:10

Lista osob zapisanych bedzie pokazana dopiero po zapisach :].

P.S. Sebciu widze ze zastosowales sie do rady Goorala -.-

Krupek - |5 Sie 2007|, o 18:27

Ja moge byc , ale sedzia :]
Thelian - |5 Sie 2007|, o 19:24

sedziowie z zagranicy!!!
Śledź - |5 Sie 2007|, o 19:31

co do strony narazie tylko wyglada bo jeszcze nie napisalem rejestracji itd
Zaliwaja - |6 Sie 2007|, o 00:22

Sedziowie nie musza byc koniecznie z zagranicy, taka propozycja wyszla poniewaz obawialismy sie ze nie bedzie chetnych polakow do tego, jesli tacy sa, to wydaje mi sie ze to bedzie duzo lepsze rozwiazanie, niz konieczne sprowadzanie sedziow z zagranicy. Ale nie o sedziach my tu tylko o zapisach, sa jakies pytania jeszcze ?
kraawiec - |6 Sie 2007|, o 06:12

ja mam pytanko.. co jesli nie dojdzie emial z "podaniem" z wyrazona checia udzialu w MP? czasem tak bywa ze nie dojdzie.. co wowczas? :>
Dulek - |6 Sie 2007|, o 06:37

Ja raczej nie wystartuje w MPkach. Wiec moglbym byc sedzia. Niestety zerowe doswiadczenie. Trzeba w koncu od czegos zaczac. :> Zreszta jest jeszcze duzo czasu. ^^
Zaliwaja - |6 Sie 2007|, o 11:36

Wowczas masz pecha.

Sedziami jeszcze sie zajmiemy, narazie sa zapisy na mistrzostwa, nie na sedziow, sedziami jeszcze sie zajmiemy.

Wszystko w swoim czasie.

Thelian - |6 Sie 2007|, o 11:54

ja mam tylko taka prosbe zeby madeye odpisywal czy przyjal zgloszenie...
MadEye - |6 Sie 2007|, o 12:54

Niech bedzie, od teraz bede potwierdzal kazde zgloszenie na mejl, z ktorego zostal wyslany. Jesli ktos nie jest pewien zawsze moze zagadac na ircu lub gg.
Zaliwaja - |14 Gru 2007|, o 17:03

Na zapisy zostały ostatnie dwa tygodnie, więc przypominam o zapisach. Wszystkie potrzebne informacje zawarte są w pierwszym poście.
bagins - |10 Sty 2008|, o 23:58

Mozna wiedziec, kiedy bedzie znany przydzial do grup?
MadEye - |11 Sty 2008|, o 00:33

Losowanie grup najprawdopodobniej odbędzie się na najbliższym meetingu w Krakowie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group