Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Zmiany w szeregach!
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Newsy - Zmiany w szeregach!

Pari - |22 Kwi 2010|, o 23:16
Temat postu: Zmiany w szeregach!
imgNastąpiły zmiany w szeregach Administratorskich.

Do Vipów przeszedł Rarka, z racji małej aktywności i ogólnego wypalenia się na forum, jeżeli chodzi o obowiązki administratora. Pracował ciężko, jeszcze przed nowym portalem, przyczynił się w ogromnym stopniu do rozwoju naszego pen spinningu oraz promowania go za granicą. Podjął wiele trudnych decyzji, poświęcił wiele czasu na forum i za to mu serdecznie dziękujemy. Oczywiście to nie znaczy, że Rarka zniknie z forum. Po prostu ranga ta jest odpowiednia dla obecnego stanu rzeczy

Nowym administratorem został FeniX, który od kilku lat już mógł tym administratorem być. Pewnie w okresie natężonej pracy oraz sesji będzie się mniej udzielał, niemniej jednak bardzo dużo robi dla społeczności, będzie w miarę możliwości trzymał pieczę techniczną, w końcu studiuje tą informatykę :D Czy był, czy nie był tym adminem, zawsze jego głos był ważny we wszelakiej dyskusji, dlatego ubranie go w czerwony nick traktuję jako formalność.

Hakan - |23 Kwi 2010|, o 13:10

Fajnie, FeniX wrócił, od razu na Admina i od razu wyskoczył z pomysłem ;)
Domcior - |23 Kwi 2010|, o 17:20

Jestem szczęśliwy że moge uczestniczyć w takim przełomowym wydarzeniu jakim jest zmiana statusów Rarki jak i FeniX'a. Powodzenia na nowej drodze życia.
Can - |24 Kwi 2010|, o 11:43

mam nadzieje ze FeniX dobrze się spisze w nowej roli =]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group