Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Pen Trading Partners
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Opinie, pytania i prośby, pomysły (Opinions & requests) - Pen Trading Partners

Veq - |4 Kwi 2010|, o 18:41
Temat postu: Pen Trading Partners
Ostatnio doszedłem do wniosku, że PTP śledzia jest znacznie wygodniejsze w użyciu od zwykłego tematu. Jednak wszyscy przyzwyczaili się do tradycyjnej formy tego działu i w praktyce nikt nie używa "nowego" modu śledzia. Dlatego pomyślałem, że dobrym sposobem na "wypróbowanie" tej drugiej opcji byłoby tymczasowe zamknięcie starego tematu. Wtedy (np. po dwóch tygodniach) moglibyśmy zrobić kolejną ankietę. Co wy na to?
Pari - |4 Kwi 2010|, o 20:45

No tak, wiadomo, że przyzwyczajenia użytkowników ciężko przełamać. Wiem, że wprowadzenie skryptu w pewnym momencie musi być drastyczne. Ale musi być on też dopracowany.

Wygodę opisujesz od strony kupującego, czy sprzedającego? Ja jako sprzedawca miałem opory się tam wystawiać, skrypt jest ograniczony. Niestety nie zajmuję się tą sprawą teraz, może gdyby śledziowi się zachciało to mógłby dopracować ten skrypt. Przydał by się on, międzyinnymi dobrze by było dodać funkcję white list.

Brakuje nam drugiego administratora technicznego :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group