Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Soschie G3 Mod
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Modyfikacje Zatwierdzone - Soschie G3 Mod

Ufo - |3 Kwi 2010|, o 17:52
Temat postu: Soschie G3 Mod


Mod stworzony przez Soschie z GPC. Byłem pierwszym jego posiadaczem i uważam go za bardzo dobry mod oparty na G3 i HJ. Jest dosyć ciężki, dlatego nie każdemu będzie pasował.






Dane:
Długość: 20,5 cm
Waga: 18g
COG = COP
Przybliżona cena: 55 zł


Materiały:

- Uni Signo: tip
- Uni Impact RT: tip + grip + wkład
- Pilot G1/Nowe HGR: tip
- 2 x HGG: grip
- Zebra Hyper Jell: cap + grip
- Pilot G3: body + wkład
- Anyball (opcjonalny)

Schemat przodu:



Schemat tyłu:




Tutorial:



Przygotowujemy front jak do fajerflaja. Odcinamy przednią część body (z gwintem na tipa) oraz szlifujemy wypustki.



Opróżniamy i ucinami wkład Impacta RT. Autor nie podał dokładnie ile wkładu ma zostać. Ja to zrobiłem tak, aby dobrze się trzymał w body i nie latał. Owijamy 1 cm tasmy z przodu wkładu (pokazane na obrazku).



Wkładamy wkład do body G3, powinien siedzieć sztywno i latać.



Nakładamy cały grip HGG + 1 cm (lub trochę mniej) drugiego.



Wkładamy G1 tip do Signo tipa i sklejamy taśmą.



Zakładamy tipy na body. Płaska część G1 tipa powinna znaleźć się pod gripem HGG.



Zakładamy gripy: anyballe + grip z Impacta RT. Front jest gotowy.


Cap:



Owiń tył G3 body taśmą (2 mm).



Opróżniamy wkład G3 i tutaj również autor nie podał dokładnie ile wkładu powinno być. Owijamy wkład G3 taśmą w miejscu gdzie będzie tip, gripy i łączenie z body.



Nakładamy tip z Impacta RT.



Nakładamy gripy: HJ + anyball/hgg ring. Także w tym punkcie autor nie podał ile cm gripów ma być.



Wkładamy takie combo do capa. Ma zostać 2 mm wolnego.



Zakładamy capa na body.











Pieniek - |11 Kwi 2010|, o 14:57

Niedawno się napaliłem na niego i własnie czekam na party, genialnie wygląda i słyszalem że spina się nieźle też ^^

Enylej napisze coś więcej jak złoże.

Socus - |11 Kwi 2010|, o 15:26

No Soschie jest świetny, Pieniek radzę złóż go, sam posiadam i jestem zadowolony.

Envy, fajnie, że przetłumaczyłeś tutka.
btw, ten fioletowo czarny z galerji to mój :P

kamilkaze21 - |14 Kwi 2010|, o 18:43

Cytat:
Nakładamy gripy: HJ + anyball/hgg ring. Także w tym punkcie autor nie podał ile cm gripów ma być.


Powiedz proszę ile ty cm uciąłeś (lub ktoś co to składał niech powie). Chce to złożyć i byłoby to przydatne. Z góry dzięki :D

Suriel - |14 Kwi 2010|, o 20:57

fajnie wyglada, moze kiedys zmoduje jak zakupie czesci, chyba ze jakis trader bedzie mial na sell to chetnie kupie :) . mam andzieje ze sie nie zawoide sam wyglad narobil mi juz smaczku;p
Enigma - |15 Kwi 2010|, o 00:27

Mod rewelacyjny bardzo mi się spodobał, cieszę się ,że ludzie robią coraz to nowsze i bardziej ciekawe projekty.
Cena tego moda to 55 zł w przybliżeniu,myślę ,że to nie tak dużo,bo pen jest naprawdę świetny.


btw : Envy bardzo dobrze przetłumaczyłeś, chyba nikt nie będzie miał problemów ze zrobieniem tego moda.POZDRO.

Tażan - |15 Kwi 2010|, o 18:36

Mod super, nie kręciłem jeszcze, ale jak ktoś go będzie miał na jakimś meetingu to sobie chętnie pokręce. Cena nawet, nawet.
Szczaku - |15 Kwi 2010|, o 21:54

Mod wygląda świetnie, co prawda nie mogę powiedzieć jak się kręci, ale wygląda na takiego porządnego i dopracowanego. Chętnie bym sobie takiego złożył tylko nie wiem czy w Krakowie albo w ogóle w Polsce znajdę Uni Impact RT. :/ Mam nadzieję tylko, że jest łatwo dostępny. :P
Ufo - |16 Kwi 2010|, o 13:00

no właśnie w Polsce ich nie ma, na pewno sa we Francji, stamtad je mialem, w USA, może też u Niemców, ale nie jestem pewien
Anarion - |22 Gru 2010|, o 10:48

Są dwa rodzaje tych impactów:

a) impact rt non-rectract
b) impact rt rectract

którego używa się w tym modzie?

karolek - |7 Sty 2011|, o 13:50

Pen-a nigdy w ręce nie miałem, ale już widzę że jest cacka, tak samo się na niego napaliłem i dosłownie muszę ego złożyć xd
Can - |31 Mar 2011|, o 21:12

Jakie ma momentum ? Prosilbym o porownanie do momentum stylisha
Miko - |13 Kwi 2011|, o 10:09

czy są może jakieś polskie zamienniki Impact RT(chodzi o tip)?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group