Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - The AirTime
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Media (Filmy Polaków) - The AirTime

MadEye - |2 Kwi 2010|, o 18:15
Temat postu: The AirTime
Witam kochani, mam zaszczyt przedstawić Wam kolejny collab, który powstał w wyniku kooperacji z Veynerem. Moim zdaniem jest to najlepsza rzecz, którą popełniłem, mam nadzieję, że Wy również go docenicie. Nie przedłużając:

HQ na YT

Dziękuję Veynerowi, który musiał się użerać z nieterminowymi pen spinnerami i edytorem^^, naprawdę doceniam pracę, którą wykonałeś przy tym collabie. No i dzięki za załatwienie Holdcuta, któremu też należą się słowa uznania za wspaniałą muzykę. Propsuję również pen spinnerów, gdyż jest to naprawdę światowy poziom i bez nich nie byłoby tego filmu.

Jeśli spodoba Ci się collab to nie krępuj się go skomentować, ocenić, polecić znajomym i zasubskrybować mój kanał.

Gildor - |2 Kwi 2010|, o 18:39

No, trza przyznać, że trzymacie poziom =P

Naprawdę organizacja pierwsza klasa - sprowadziliście sobie kawał całkiem dobrych penspinnerów, a w dodatku udało Wam się wyegzekwować od nich solidne kąbosy. BaiMai na f3k naprawdę ładnie, poza tym użył w kombosie dropa, co było moim pomysłem jakiś czas temu -.- Widać kto pierwszy ten lepszy. Nieco irytowało mnie to, że zoom na rękę był zbyt blisko; nie lubię oglądać w takiej pozycji wszystkich kombosów. s777 powinien się leczyć na palce, Supawit chyba zarzucił jakiegoś suchara, bo gdzieś to już widziałem (albo po prostu ma schematyczne kąbosy), GO_ONRONE zaje, lubię jego styl. Miło zobaczyć także Kina, chociaż jego kombo nie spodobało mi się tak, jak powinno się spodobać. Kazu też nieźle. No ogólnie nie chce mi się wszystkich wymieniać, ale było zaje. A, jeszcze Dulek przykoksił, szacun.

Co do edycji to była naprawdę świetna; w sumie nic dziwnego, bo co Madaj to Madaj. Muzyka pasuje do klimatu myślę, ponadto fajnie, że jest to niepowtarzalny utwór do niepowtarzalnego kolabu (;

Szacuneczek panowie, było warto czekać.

Rude Boy - |2 Kwi 2010|, o 19:08

"Gildor" napisał/a:
a w dodatku udało Wam się wyegzekwować od nich solidne kąbosy.

Przecież Veyner nie puści byle hołoty ;]

To najpotężniejsze dzieło jakie dane mi było oglądać do tej pory. Twarda selekcja przepuściła tylko to co warte było uwagi. Połączenie edycji i muzyki nie pozwala się oderwać od ekranu. Za pierwszym razem, gdy to oglądałem, chyba dopiero po zakończeniu video zamrugałem oczami. Po prostu miodność.
BaiMai ślicznie, ten drop jakiś taki wesoły ^^ Ładne zmiany ręki
Supawit combo czysto fingerless, OMG!
Go_ONRONE ciekawie szarpie
Kazu ma świetne kminy
Veyner nie zmienił kierunku kręcenia po aerialu, nieźle
Pinkybusty Kina na MX'ie! Wow
Dulek, pierwsze szarpnięcie świetne, uwielbiam też ustawienia palców przy kombinacjach fingerless
Ponkotu coś w stylu Nekury. I to na lewej łapie ;o
S777 na zakończenie, mniam

Nie widziałem nic lepszego, serio!

Pari - |2 Kwi 2010|, o 22:01

Zapowiadany i zapowiadany, musiałem nie ulec presji i nie szykować się na coś wielkiego w razie porażki.

Dostałem to, czego się spodziewałem, i dobrze. Światowej klasy collab, spinning na najwyższym poziomie. Nie ma sensu wymieniać które comba mi się podobały a które nie. Generalnie, nie są to style które mi podchodzą, niemniej jednak gratka dla fanów spinningu azjatyckiego.

Spodziewałem się trochę innego składu, ale w sumie dobrze zrobiłeś Veyner, biorąc penspinnerów którzy stoją w cieniu dzisiejszych sław, a którzy kręcą nie gorzej od nich.

Edycja, MadEye wie, że go nie oszczędzę i tym razem. Czcionkę byś chociaż zmienił, w każdym filmie ta sama, cienka i mało widoczna, przybliżenie nie trafione. Prawdopodobnie spowodowane tym, że chciałeś dać HD. Kropeczki dobrze wyszły oraz powolny ruch całego obrazu dodał dynamiki. Podobało mi się wtrącenie "Airtime" w środku.

Muzyka. Mieszane uczucia. Z jednej strony nadaje wyjątkowości, jako robione na zamówienie, z drugiej muzyka jest trochę taka robiona na szybko i mało ciekawa. Co kto lubi. Jest taka nijaka, ciężko mi nawet powiedzieć czy mi się podoba czy nie.

Routtuqe - |3 Kwi 2010|, o 00:48

Trudno mnie zadowolić jeśli chodzi o pro video ale musze przyznać że jest to najlepszy filmik z pen spinningiem jaki widziałem brawo madaj i vejner świetna robota a także muzyka świetnie pasuje nice.
Combosy ponkotu i baimai bardzo mi się podobały a cała reszta też nieźle kręciła, dobra jakość i bez wielkiej różnorodności poziomu combosów i bez nudy.

Brainless - |3 Kwi 2010|, o 08:33

łał kurde kosiarskie nie ma co edycja mjut na oczy muza dobrana a spinning to jakiś mega różne style wręcz skrajne no i muszę przyznać się że jest to najlepszy collab jaki dotąd widziałem coś niesamowitego
Akeien - |3 Kwi 2010|, o 08:51

No cóż.

Edycja jest cudowna i jej połączenie z muzyką ołni. Nie wiem czy muzyka była pod film czy film pod muzykę ale wyszło genialnie.Pierwsze comba jakoś mnie nie rozwaliły choć kazu mi się podobał.Potem veyner bardzo ładnie, a zaraz po nim supawit.
No na supawicie się zawiodłem bo to co wyczynia może jest ładne i uber trudne, ale robi to już tyle czasu że już mi się nudzi. Bardziej mi się podobało jego combo na Explore M. Kin i dulek fajnie tylko mi jakoś nie podchodzi ten sposób kręcenia.
No i nadszedł czas na Ponkotu. To co on wyczyniał z długopisem mnie prawie zrzuciło z krzesła. TO było cudowne. Wciąż nie mogę się naoglądać tego comba.
s777 jakoś mi się nie podoba. Nie wiem co ludzie widzą w jego combach. s777 nigdy mi się nie podobał i nigdy mi się podobac nie będzie. Chociaż trzeba przyznać, że jego finisher był nieziemski.

Ogółem kawał dobrej roboty. Edycja, muzyka i spinnerzy dobrali się idealnie. Jeden z najlepszych filmów jakie ostatnio oglądałem. No może poza MaKiN unofficial solo które ostatnio oglądnąłem.
Keep Spinning!

macioster - |3 Kwi 2010|, o 08:53

Veyner świetnie dobrałeś spinnerów.
Mad, świetne ediszyn, ponkotu najbardziej kreatywny pser ever, pyral może się schować.

"Gildor" napisał/a:
BaiMai na f3k naprawdę ładnie, poza tym użył w kombosie dropa, co było moim pomysłem jakiś czas temu -.- Widać kto pierwszy ten lepszy

Lol, ponkotu już to pokazał jakiś czas temu, BaiMai tylko zerżnoł, ;p.

Fuco - |3 Kwi 2010|, o 09:09

Widząc coś takiego od razu przełączyłem się na entertainment mode. Nie zagłębiam się w szczegóły edycji, bo ważne jest to, że była nieziemska. Mimo dość monotonnej muzyki ciągle czuć było niesamowite napięcie i dynamikę. Nie wiem kto i ile razy użył tej czcionki o której wspomniał Pari, wiem za to, że pasowała do reszty.

Spinning porwał mnie do innego świata. Napięcie narastało z każdym kolejnym combosem, a ja nie miałem ułamka sekundy, żeby spojrzeć na pasek postępu odtwarzania. Już myślałem że to punkt kulminacyjny, że już nic lepszego nie będzie, że to już musi być koniec, a ciągle wchodził następny combos który mnie zaskakiwał.

Wplecione między te wszystkie sławy comba Dulka i Veynera pokazują, że ani odrobinę nie odstajemy od światowej czołówki. Veyn, pamiętam cię jeszcze jako człowieka wiecznie niezadowolonego ze swojego stylu, ciągle chciałeś więcej i więcej i twoje samozaparcie doprowadziło cię do naprawdę kosmicznego poziomu. Dulek, muszę powiedzieć, że jesteś w ścisłej czołówce moich ulubionych penspinnerów ever, a w tym filmie przerosłeś moje oczekiwania.

Widząc takie produkcje coś we mnie wzbiera. To chyba duma - duma z tego, że jestem z PPP ^^

Gucio - |3 Kwi 2010|, o 11:55

Już chyba wszystko zostało powiedziane. Nie chcąc się powtarzać, powiem że po oglądnięcui takiego projektu, chce się wziąć długopis do ręki, i po prostu kręcić...
Poziom światowy. Supawit wywalił w kosmos swoimi aerialami i spreadami.
Combo Veynera wydało mi się takie inne... nie wiem czemu ale mam wrażenie że trochę tu nie pasuje. Sorry jeśli to Cię urazi, ale po prostu odniosłem takie wrażenie.
Podsumowując: Epic Collab.

gumix - |3 Kwi 2010|, o 12:58

spinning powalający! w przeciwieństwie do niektórych jestem zwolennikiem koreańskiego stylu kręcenia. Edycja, świetna podobał mi się napisy "AirTimeime", przejścia (dźwięki do nich zgrane) i zakończenie jednak mam kilka "ale" Jak dla mnie co za blisko to nie zdrowo ;p, kropki na kantach w sumie drażnią, lepsze by było chyba jakieś rozmycie ;p no, ale to tylko moje zdanie..

aha no i jeżeli chodzi o muzykę to w ogóle mi nie pasuje, do stylu koreańskiego lepiej sprawdza się coś żywego i szybkiego a ta była.. hmm w sumie monotonna.

Ufo - |3 Kwi 2010|, o 22:51

Zwykle nie mam ochoty komentować, ale jak już w jakiś sposób trafił do mnie to to uczynię.

Zgadzam się z powyższymi opiniami, że to kawał dobrej roboty, kox comba itede itepe.

Jednak mam parę obiekcji. Tytuł, oznacza czas powietrza. Patrząc na niego myślałem, że zobaczę combosy w stylu peema, czyli 3/4 czasu w powietrzu. A zobaczyłem, no właśnie, nic szczególnego. Ok, sa koxurskie comba w azjatyckim stylu (nie będę się wypowiadał czy to koreański, japoński, tajlandzki) i troche koxu z Europy. Ale ciągle nie ma w tym nic co by zapadło mi w pamięć. Co z tego, że jest dobrze dobrana muzyka, skoro jest dosyć monotonna (nie ma opcji, by była inna, taki rodzaj filmu), profesjonalna edycja Madaja, która jest dosyć schematyczna (tego też inaczej zrobić się nie da).

Takich collabów jest na pęczki na różnych boardach, dlatego moim zdaniem jest to przeciętna praca. Gdzieś tam mi chodzi po głowie to, że Veyner (+ Dulek) chciał się pokazać jako penspinner a Madaj jako edytor. Ale to tylko moje własne, chore insynuacje, prawda?

Moim skromnym zdaniem ten collab jest średniawy i to bardzo.

Collab PPP na ostatnie WC również był tego typu, ale miał jeden, niezaprzeczalny cel: wypromować PPP, dlatego nie mogłem i nadal nie mogę powiedzieć o nim złego słowa.

stay pwnt

Tvister - |4 Kwi 2010|, o 18:34

Dawno nic ciekawego nie oglądałem i miłe zaskoczenie przeżyłem, kiedy zobaczyłem wasz film.
Ocieka stylem ten colab. Chyba najbardziej zaimponował mi Kin. Veyner, combo daje rade. Pewnie trenowane długo, ale i tak robi wrażenie. Wysoki poziom. (;
Edycja wporzo. Początek wygląda jak intra do "Poradnika Modowania", tylko bardziej odpicowane. Troche krótka końcówka, tzn. za szybko się "zgasił" film. Muzyka epicka, standardzik.

Dużo bardziej od samego spinningu podoba mi się sama inicjatywa. Zestawienie mniej znanych spinnerów ze "sławami" pozwoli im na pewno w jakiś sposób zaistnieć. Zresztą cały colab trzyma pewien poziom. Chłamu tu nie ma, style się przeplatają, nikt nie odstaje od reszty.

"Envy" napisał/a:
Takich collabów jest na pęczki na różnych boardach, dlatego moim zdaniem jest to przeciętna praca. Gdzieś tam mi chodzi po głowie to, że Veyner (+ Dulek) chciał się pokazać jako penspinner a Madaj jako edytor. Ale to tylko moje własne, chore insynuacje, prawda?


Nawet jeżeli, to collaby są przeca po to, coby się można było pokazać na szerszą skalę. Poza tym nie tylko Dulek i Veyner są tutaj mniej znanymi penspinnerami. Jeżeli chcesz już patrzeć pod tym kątem, to popatrz na gro takich collabów, które w nazwie mają nick spinnera. Wtedy ktoś bardziej stara się wypromować IMO. :q

Maniek - |5 Kwi 2010|, o 18:43

"Envy" napisał/a:
Zgadzam się z powyższymi opiniami, że to kawał dobrej roboty, kox comba itede itepe [...] Moim skromnym zdaniem ten collab jest średniawy i to bardzo.

To w końcu jak? Bo jedno wyklucza drugie...

Na pewno jest to najbardziej ciekawy collab jaki miałem okazję oglądać. Edycja jest świetna, prawdopodobnie jest to najlepiej zeedytowany collab jaki do tej pory powstał. Madaj po raz kolejny udowodnił, że jego prace są najlepsze pod tym względem i chyba śmiało można stwierdzić, że obecnie na świecie nie ma osoby, która lepiej edytuje filmy pen spinningowe niż właśnie Madaj. Ponadto na każdą pracę ma nowy, innowacyjny pomysł, cop jest rzadko spotykane u innych edytorów, którzy często kopiują elementy w swoich pracach. "AirTime" w środku pracy jest boski, idealnie pasuje, doskonałe posunięcie. Oglądając mam wrażenie, że robił to ktoś z hollywoodu ;d

Muzyka. Jak dla mnie kolejny mocny punkt collabu. Idealnie pasuje do edycji jak i całego filmu. Nie uważam jej za monotonną, trzyma klimat i wpada w ucho. Nadaje epickości całej pracy i pewnego stylu. Ponadto na pewno dużym plusem jest fakt, że utwór został stworzony specjalnie na potrzeby collabu- i zapewne stąd idealne dopasowanie edycji i combosów do muzyki. Szkoda tylko, że beznadziejnie się kończy.

Spinning. Niewątpliwie jest to światowy poziom. Jednak... czuję pewien niedosyt. Oglądając 3 runde WC i Airtime'a, spokojnie mogę stwierdzić, że mistrzostwa prezentują dużo wyższy poziom. Tak na dobrą sprawę tylko combo Supawita jest mega skillzurskie, w reszcie nagrań dominują niesamowite style, które niewątpliwie są głównym atutem collabu. Każdego z występujących spinnerów stać na coś więcej. Pod względem spinningu lepiej odpowiada mi wasz poprzedni projekt The Futureal.
Fajnie, że w pracy pojawiły się również nagrania Polaków. Vey-bez urazy- ale widziałem lepsze Twoje nagrania, jak chcociażby to z Futureala. IMO widać różnicę pomiędzy resztą pen spinnerów, a Twoim nagraniem. Nie mówię, że Twoje combo jest złe, jednak reszta prezentuje się lepiej.
Dulek bardzo przyzwoicie, ba, mogę nawet powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony ;) . Finisher miodzio!

Jeśli miałbym gdziekolwiek i komukolwiek pokazywać jakiś collab bez wątpienia wybrałbym ten. Całość, mimo tych kilku rzeczy które mi się nie podobały, prezentuje się bardzo profesjonalnie.

No i w sumie czemu nazwa "The AirTime" ? Collab ciężko znaleźć na YT, ponieważ większość filmików o takiej, bądź podobnej nazwie prezentuje wyczyny Micheala Jordana.

Cienki - |8 Kwi 2010|, o 13:42

W sumie to nie komentowałem jeszcze ale ten collab emanuje epickością.

Są koksy, są style, jest zajedobra edycja i pasująca muzyka. To wszystko co dobry collab powinien mieć i już.

Pjona, graty Vey i Madaj.

Phantasm - |18 Kwi 2010|, o 18:49

Collab IMO wyszedł świetny - dzięki niemu polubiłem S777 :d Madaju - wymiatasz pod względem edycji jak zwykle z resztą. Najbardziej zaskoczyło mnie combo Ponkotu - takie nietuzinkowe :d

Da ktoś link do downloadu w HQ? :]

EDIT: Już nie trzeba ;d

bilus - |20 Kwi 2010|, o 10:30

No gratuluję organizatorom, super collab. Można tu chwalić wszystkich po kolei, ale ja ograniczę się do złożenia głębokiego pokłonu za muzykę...jest genialna, jakby spinning był układany pod nią. Jeszcze raz gratz :)
Can - |25 Kwi 2010|, o 20:21

Filmik fajny , ale nie moge patrzeć na ich paznokcie :facepalm:
JanPS - |4 Wrz 2010|, o 01:19

<3 madeye bardzo dobry collab :)
dragoo - |23 Wrz 2010|, o 16:29

Szczerze to filmik, jest takiej jakości, że ja nawet nie zwróciłem uwagi na paznokci... intro i muzyka super - nie mówiąc o umiejętnościach, które poziom rzeczywiście trzymają!
_________________

AutoCad


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group