Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Rarka solo video V1 (unofficial)
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Media (Filmy Polaków) - Rarka solo video V1 (unofficial)

Matek - |22 Mar 2010|, o 23:51
Temat postu: Rarka solo video V1 (unofficial)
http://www.youtube.com/watch?v=L4jvGuNY2DM
ShaiiboN - |23 Mar 2010|, o 17:40

Rarka to bestia, jeden z najlepszych stylów na świecie. Wyprzedził swój czas o kilka epok, nawet teraz trudno podjąć się walki z takim tytanem polskiego penspinningu. Świetne wyginanie paluchów Michał.

Muzyka jest genialna, świetnie dopasowana do stylu jak i do ogólnego zamysłu filmu.
Keep up the great job, m8s.

Szczaku - |23 Mar 2010|, o 17:51

Nic dodać nic ująć. Zgadzam się z Tobą ShaiiboN, Rarka ma genialny styl.
Mortens - |24 Mar 2010|, o 10:17

No tak... Rarka jak zwykle skoksił. Piękny styl, świetny skill, po prostu ahhh... klasa sama w sobie :) . Świetne.
karolek - |26 Lis 2010|, o 21:24

Ja nie moge, ten to nawala x )

Według mnie jest jednym z najlepszych penspinnerów na świecie, ale klasa : nic dodać nic ująć.

Strasznie mi sie jego styl podoba = miodzio ; )

ObiWan - |26 Lis 2010|, o 22:17

Świetny styl!
Z jakich części sklada sie jego bialo zielony mod ?

Cienki - |26 Lis 2010|, o 23:39

Widzę, że jacyś zupełnie nieznajomi mi userzy odświeżyli temat, więc po prostu poczuwam się do tego żeby tu coś skrobnąć dla nowych, którzy historii nie znają.

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że Rarek na tamte czasy po prostu przecierał szlaki polskiego PS (od początku swojej kariery, czyli wrzesień 06', do ostatnich MP czyli jakiś kwiecień 09'). Może mistrzem został aż (albo i nie aż?) ponad 2 lata temu, na poprzednich MP się nie popisał, ale legendą pozostał i pozostanie nie tylko u nas, ale i na świecie, chociaż ostatnio trochę zapomniany. Zasłużył się tutaj jak mało kto.

W sumie teraz patrząc na Peema czy kogoś, którzy siekają ta~palmspin~fl ta w cont. x457489pierdyliard1239 ciężko uwierzyć, że Rarka jako jeden z pierwszych (jak nie pierwszy) pokazał ten trik przed kamerą! Przynajmniej ja tak to odbieram, bo wiem, że u niego jako pierwszego to widziałem, a swego czasu oglądałem na prawdę dużo filmów z PS i się z tym nie spotkałem. Podobnie jak wersję odwrotną czyli ta rev~palmspin rev~fl ta rev.

Obcenie przy Tajach i Japońcach Jego spinning (jak i w większośći z nas) nie jest zbyt wysoki, ale kiedy PPP zdobywało 3 miejsce na Pucharze Świata w 2008 to po prostu była światowa klasa, mało kto potrafił wykrzesać tyle skilla w combosach, o stylu nie wspominając.

Podsumowując - Rarka to światowej klasy spinner, jeden z "ojców" polskiego Pen Spinningu.

Jakby ktoś szukał - www.youtube.com/RarkaBUC

Akeien - |27 Lis 2010|, o 01:35

Fajnie, że odświeżone, bo mi umknęło.

Rzadko mam okazję oglądać naprawdę dobre filmy. Dzisiaj mi się udało. Rarka uplasował się właśnie wśród moich ulubionych penspinnerów. Szkoda, że już nie kręci.

Rarka - |27 Lis 2010|, o 15:15

Miło powspominać, jak się kiedyś kręciło. Film złożony genialnie, lepiej niż każde moje solo, które potem nigdy nie wychodziło.

"Matek" napisał/a:
Z jakich części sklada sie jego bialo zielony mod ?

Body zmazik Fibracolor, capy Colortwin jasnozielony, gripy Duraflash, tipy z Dr. Grip.

Kolczak - |27 Lis 2010|, o 23:07

Rarka, od zawsze mój niedościgniony ideał. Od moich pierwszych dni penspinningu był moim największym autorytetem, pamiętam jak dałem pierwsze kombo po 6 dniach nauki, składało sie z TA paru passów i tw sonica, Kąś przez pare ładnych minut mnie wychwalał i mówił jaki jestem super że po 6 dniach wykręcić coś takiego to bajka, po czym z zachwytu przesłał to kombo Rarce, który skomentował je następująco:

"jak na taki czas kręcenia to całkiem płynnie"

Od wtedy się do Niego modlę. Mój ulubiony styl PPP.

essEE - |28 Lis 2010|, o 08:13

widze ze Rarka ma wiecej wyznawcow i nie jestem sam :] (Niedlugo zloze ofiare ze Stylisha do rarki)

Combo masacra, mimo tego ze krece 3 miechy to i tak moj poziom jest jak po 2 tygodniach. Poniewaz nic sie nie uczylem tylko robilem ciagle jeden trick. A rarka jest porabany ! :FF Jak mozna tak krecic dlugopisem oO To jest dla mnie mistrzostwo. RARKA MISZCZ :P !

Prikos - |28 Lis 2010|, o 11:43

essEE proszę szacunek dla mistrza zachować.
"essEE" napisał/a:
RARKA MISZCZ :P !
Mistrz...
Moim skromnym zdaniem gdyby Rarka nie zakończył przygody ze Spinningiem mógłby się równać z najlepszymi na świecie.

kozako - |17 Lip 2011|, o 05:52

"Akeien" napisał/a:
Fajnie, że odświeżone, bo mi umknęło.

Rzadko mam okazję oglądać naprawdę dobre filmy. Dzisiaj mi się udało. Rarka uplasował się właśnie wśród moich ulubionych penspinnerów. Szkoda, że już nie kręci.


Popieram w całej rozciągłości , film jest znakomity .

Hansamu - |1 Kwi 2012|, o 17:41

"Rarka" napisał/a:
Miło powspominać, jak się kiedyś kręciło. Film złożony genialnie, lepiej niż każde moje solo, które potem nigdy nie wychodziło.

"Matek" napisał/a:
Z jakich części sklada sie jego bialo zielony mod ?

Body zmazik Fibracolor, capy Colortwin jasnozielony, gripy Duraflash, tipy z Dr. Grip.

O kurde.. zawsze próbowałem załatwić takiego samego pena..najpeirw popełniłem błąd podstawowy, a mianowicie zakupiłem light green sailory, później wypatrzyłem że to durki żółte, więc zmieniłem, ale do dziś myślałem że to m&m body! :( poszukuje pilnie FIBRA COLOR BIAŁEGO!

Antraksus - |1 Kwi 2012|, o 19:32

Wczoraj widziałem się z Rarka, i teraz on używam M&M także spokojnie ;)
musk - |7 Kwi 2012|, o 17:01

Lata mijają a wciąż żaden Polak nie zrównal poziomu tych kombosów.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group