Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Jeg Liker Pannekaker
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Drużyny - Jeg Liker Pannekaker

Tratto - |5 Mar 2010|, o 19:51
Temat postu: Jeg Liker Pannekaker
Piszę w imieniu Freestyle'a między innymi
i chciałbym Wam przedstawić nowo powstałą drużynę: Jeg Liker Pannekaker
nazwa po norwesku znaczy nic innego jak lubię placki/naleśniki :)

Nazwa śmieszna, ale ten team nie został stworzony by tylko siedzieć, śmiać się i pisać głupoty!
Na naszym podforum założony został temat, w którym raz w tygodniu jedna osoba z drużyny wrzuca rozkminę po czym każdy ma tydzień na nagranie kopii rozkminy bądź napisanie, że nie da rady, czy to z powodów braku umiejętności, czy czasu. Nie przymuszamy do niczego.

Szukamy osób rozwiniętych na tyle by mogły uczestniczyć w wyżej wymienionym evencie zarówno rzucając pomysłami jak i w robieniu kopii :D

tak więc jeśli lubisz placki i masz pomysły, którymi chcesz się podzielić oraz umysł otwarty na nowe to pisz poniżej!

Chlebny - |5 Mar 2010|, o 20:24

No to może ja? Wiem, że nie kręcę za dobrze, ale aktualnie mam dużo wolnego czasu, to mogę potrenować jakieś kminy i nie pogardzę pomocą w ps'ie. Tak, lubię placki, a najlepsze są z dżemem.
baton - |6 Mar 2010|, o 17:55

bardzo chętnie się dołączę. Kręcę jak dla mnie słabo ale sądzę że jak dojdę do teamu to zacznę poświęcać więcej czasu na ps
Tratto - |6 Mar 2010|, o 18:04

na przyszłość dajcie jakieś filmiki które pokazują co mniej więcej potraficie

@down: a umiesz czytać?! jeśli tak to przeczytaj dwie linijki wyżej

BartuuuS - |6 Mar 2010|, o 18:45

Ja też chciałbym się dołączyć :) kręce średnio ale cały czas się rozwijam i podobnie jak baton szukam motywacji do rozwoju ;) ja lubię placki z serem :)

p.s. filmik wrzucę jak będę miał sprawny aparat...

Tratto - |15 Mar 2010|, o 14:55

Cytat:
Na naszym podforum założony został temat, w którym raz w tygodniu jedna osoba z drużyny wrzuca rozkminę po czym każdy ma tydzień na nagranie kopii rozkminy bądź napisanie, że nie da rady, czy to z powodów braku umiejętności, czy czasu. Nie przymuszamy do niczego.

tak pisałem wcześniej, ale sprawy uległy zmianie i może niektórym będzie bardziej to odpowiadało :)

mianowicie wymyśliliśmy, że każdy zakłada sobie datebase, w którym ma co tydzień wrzucać jedną kminę(czyli teraz już nie ma jeden kminy na tydzień tylko tyle ile osób w drużynie) i każdy z teamu musi skopiować przynajmniej jedną kminę tygodniowo :)

dalej szukamy ludzi na poziomie więc jak coś to pisać do mnie na PW lub tutaj

mrasio - |15 Mar 2010|, o 15:02

Hejka, jako, że jestem w FPA, a Penspinning jest tam ostatnią rzeczą, którą się zajmujemy, a ostatnio mam mały zastój, przydał by mi się mały kop. Film wyjdzie razem z Szajbą 1st, także mogę poczekać.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group