Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - BackAround Fall Harmonic
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Zaawansowane (Advanced) - BackAround Fall Harmonic

Tażan - |4 Mar 2010|, o 09:19
Temat postu: BackAround Fall Harmonic
Znalazłem ten filmik na youtube i nie wiem jak to zrobić http://www.youtube.com/watch?v=hfmbmUo1KAk . Mógł by być ktoś tak dobry i zrobić do tego tutorial. Chciałbym się tego nauczyć. Pari robił ten trick w One Year of Penspinning 2:09 dokładnie. Więc bardzo prosze o wstawienie tutoriala. Już teraz wielkie dzięki.
Gildor - |4 Mar 2010|, o 20:55

Tutaj nie ma co tutoriala jakiegoś robić konkretnego, bo to jest po prostu kombo bakfall -> bakrise (; Zatem raczej po prostu naucz się tych dwóch kombinacji i złóż je w całość. Chyba że masz jakieś problemy z połączeniem tego, to daj znać, ale tutoriala raczej robić nie ma sensu.
Tażan - |5 Mar 2010|, o 20:00

Ok, jak będe miał jakieś "problemy :facepalm: " to napisze. Bakfalla to umiem, ale ten bakrise, nie wiem jak to się robi. Właśnie oto mi chodziło. :grin:
Maniek - |5 Mar 2010|, o 23:10

Bakrise jest trickiem, który wykonujemy analogicznie do bakfalla, jednak opiera się on revach baków połączonych rev passami (nie muszę chyba przypominać, że bakfall to baki, połączone pasami).
Poza tym naprawdę nie trzeba długo szukać, żeby znaleźć odpowiedź na swoje pytania. Tutaj masz tutka autorstwa Pariego: http://www.youtube.com/watch?v=t9ekXwsnBjo .

Temat zostawię, bo w combo to nie posiada żadnego innego, a w przyszłości nie chce mi się zamykać kolejnych ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group