Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Przejścia, hybrydy, rozkminy
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Zaawansowane (Advanced) - Przejścia, hybrydy, rozkminy

Hiro - |26 Sty 2010|, o 08:28
Temat postu: Przejścia, hybrydy, rozkminy
Uznałem ten temat za hmm... pole do popisu :facepalm: Chyba nazwa mówi sama za siebie. Prosiłbym jednak, aby nie krytykować tematu wypowiedziami typu " Wymyśliłem swoje przejście ale nie chcę go pokazać, bo pragnę, aby było unikalne". Nie. Proszę, abyś się zastanowił/zastanowiła, czy chcesz udostępniać swoją rozkminę czy nie. :smile:
Tricki winne być zuploadowane na jakikolwiek portal z opcją wideo (YT, Google Wideo itd.).
Może akurat twoja hybryda/przejście komuś przyda się do jakiegokolwiek celu ;) Ah, i jeśli chcesz spytać autora rozkminy o wykonanie, błędy itd.- rób to na PW :razz:

No, zapomniałbym. Do "odkrywców"(Tudzież tych, co wymyślili nową rozkminę :wink: )- Proszę was bodaj o filmik- jest on bodaj wymagany (możecie dać filmik w normalnym tempie+ w spowolnieniu- trochę to wyjaśni niektórym ciekawskim, a i oszczędzicie klawiaturze te kilka linijek).


No, to powodzenia :!: :wink:

Sobol - |27 Sty 2010|, o 00:16

Sam pomysł jest całkiem dobry, tylko...
"Hiro" napisał/a:
tricki powinny mieć określoną skalę trudności( Tak jak na PSpedii- od 1/10 do 10/10). Wiadomo, nikt ci nie ustali skali, ale sam/-a powinniście stwierdzić, czy trick jest do zaliczany do 3/10 czy 9/10 :smile:

...tylko to jest bez sensu. Dla mnie coś może być banalne, a dla kogoś innego trudne. Dla jednego banałem jest wykręcenie 100 bustów, a dla innego 2 to sztuka. Każdy widzi, czy jest w stanie trick wykonać, czy nie.

//PS: 30 dni na ankietę?!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group